לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2007, 20:33
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
למי התגובה היתה מיועדת?
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ללוש1 שמתחילה ב "אז בגלל שזה ככה שכל היפות הם..."

ולעניין,
לא, זה לא עובד ככה כל כך פשוט כמו שאת אומרת, ממש לא, אני יודע על סמך נסיון, אי אפשר ככה סתם לבוא למישהי ולהתחיל לדבר איתה,
זה אפשרי אבל התגובה הצפויה: "מה נפלת עלי?" "מה אתה רוצה?",
בסדר ממשיך לדבר בשיא הנחמדות שואל שאלות מה נשמע, ואז הן קמות והולכות וזורקות איזו אמירה לא נעימה..
לערסים יש את החוצפה (חוצפה חיובית לא שלילית כמובן)
שבזכותה ובזכות כושר הדיבור הזה שמשמש להשגת בנות, אותן בנות אוהבות גם כח,יענו מישהו שהוא כמו אבא בשבילן, ובמצב כזה
ערס עונה לדרישה, הם גם מתלבשים ונראים טוב בדר"כ, וגם לא יתביישו לגנוב בכח בחורות יפות שיש להן כבר חבר,
ראיתי את זה באופן ברור בבילוי שבוע שעבר, וזה עבד להם כמעט כל פעם מחדש. לא שאני שונא ערסים, פשוט עם בנות הם מצליחנים מאוד.
אין על זה וויכוח.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 20-12-2007 בשעה 20:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-12-2007, 01:23
  AlphaDog AlphaDog אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.07
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "למי התגובה היתה מיועדת?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רמבו 6
ולעניין,
לא, זה לא עובד ככה כל כך פשוט כמו שאת אומרת, ממש לא, אני יודע על סמך נסיון, אי אפשר ככה סתם לבוא למישהי ולהתחיל לדבר איתה,
זה אפשרי אבל התגובה הצפויה: "מה נפלת עלי?" "מה אתה רוצה?",
בסדר ממשיך לדבר בשיא הנחמדות שואל שאלות מה נשמע, ואז הן קמות והולכות וזורקות איזו אמירה לא נעימה..

לערסים יש את החוצפה (חוצפה חיובית לא שלילית כמובן)
שבזכותה ובזכות כושר הדיבור הזה שמשמש להשגת בנות, אותן בנות אוהבות גם כח,יענו מישהו שהוא כמו אבא בשבילן, ובמצב כזה
ערס עונה לדרישה, הם גם מתלבשים ונראים טוב בדר"כ, וגם לא יתביישו לגנוב בכח בחורות יפות שיש להן כבר חבר,
ראיתי את זה באופן ברור בבילוי שבוע שעבר, וזה עבד להם כמעט כל פעם מחדש. לא שאני שונא ערסים, פשוט עם בנות הם מצליחנים מאוד.
אין על זה וויכוח.

זה שאתה לא יודע איך לגשת לבחורה ולעניין אותה זה לא אומר שזה "לא עובד ככה" (אבל כל הכבוד על ה"ניסיון")
אפשר לגשת לכל בחורה, אפילו בקניון באמצע שהיא עסוקה בקניות ובלדבר עם חברה שלה , ולדבר איתה
לעניין אותה ולקחת מספר טלפון (למרות שהטלפון הוא בכלל לא המטרה, המטרה היא לסגור פגישה במקרים כאלו).
בקשר לערסים. הם מצליחים עם בנות בגלל שהם לא מפחדים מהן (כמו 90% מהבנים)
ולא ממש מזיז להם אם הבחורה מסרבת להם. הם פשוט עוברים הלאה בלי פחד.
ובנות לא אוהבות ערסים בגלל שהם ערסים. אלא בגלל שיש להם ביטחון עצמי.
חומר למחשבה.....
ישן 22-12-2007, 14:24
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי AlphaDog שמתחילה ב "[QUOTE=רמבו 6]ולעניין, [b]..."

תעשה טובה, אתה לא מכיר אותי ואתה לא יודע כמה נסיון יש לי, אני מדבר עם הרבה בנות בחיים ויש לי ידידות (למרות שלא היתה חברה), התחלתי הרבה עם בנות וראיתי את כל סוגי הכשלונות וההצלחות, יש לי נסיון ואל תנסה ללמד אותי דברים בסיסים, אני יודע איך לגשת לבחורה ואם אתה חושב שככה סתם אתה יכול לבוא למישהי בתחנת אוטובוס או בקניון ולהתחיל לדבר איתה אז זה ממש לא עובד ככה, תנסה בעצמך ותראה מה תהיה התגובה הצפויה, שלרוב זו התגובה השלילית, אתה לא יכול לבוא למישהי סתם ככה שאתה לא מכיר, זה ממש אידיוטי היא תחשוב שאתה מטריד וראיתי אנשים שזה עלה להם במבוכה גדולה.. סמוך עלי אני לא ממציא דברים, אפשר להתחיל עם בחורות תלוי באילו נסיבות, לבוא אליהן ככה סתם בלי קשר זה כשלון נדון מראש אלא אם כן אותה בת ממש חרמנית או סתם מסכנה שאין לה חברים שלא איכפת לה שהיא מדברת עם איזה זר באמצע הרחוב, שיכול גם להיות אנס פוטנציאלי..
וזה שהיא אומרת "מה נפלת עלי" לא אומר בהכרח שמשהו בך לא היה בסדר, אלא יכול להעיד על האופי שלה ולאיזה אנשים היא מוכנה להיפתח ובאילו נסיבות.
בקשר לערסים, כל שבוע אני במועדון או פאב שמלאים בכאלה, אתה כבר טועה כשאתה אומר שאם מסרבים להם אז הם עוברים הלאה ומוותרים, כי הקטע אצלם שזה בדיוק הפוך, הם מתחילים עם בנות שיש להם חבר כבר כמה שנים וזה לא מעניין אותם הם ימשיכו וידבקו אליה ותאמת זה קצת מגעיל אותי.
מה שכן יש להם בטחון מופרז מדי וכנראה שדווקא הבנות השוות אוהבות את זה, זה למה הם מצליחים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:21

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר