לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2007, 20:18
צלמית המשתמש של Sivan#
  Sivan# Sivan# אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
הופעה חיה, לא להרבה זמן - The Zimmers

קבוצת פנסיונרים, מחוזקת במנהיג בן 90, עומדת להסתער בקרוב על מצעדי הפזמונים ברחבי העולם.

להקת The Zimmers כוללת 40 קשישים וקשישות, שגילם המשותף הוא מעל 3,000.

הלהיט המבטיח של הלהקה הוא חידוש לשיר "My Generation" של להקת The Who

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הכל התחיל כשמפיק בשם טים סמואלס הכין סרט עבור ה-BBC אודות מצבם הקשה של הזקיינל'ך בבריטניה. רבים מחברי הלהקה גרים בבתי אבות או סובלים מבדידות באיזור מגוריהם. למשל ג'ואן בנט, בת ה-90 ומשהו, שהקלטת השיר הייתה עבורה ההזדמנות הראשונה לעזוב את ביתה בשלוש השנים האחרונות. או וויניפרד וורברטון, בן ה-99, שתיאר את הקלטת השיר באולפני אבי רוד המפורסמים כ"היום הטוב ביותר בחיי".

"מדובר באנשים מבוגרים שתוקעים בחזרה לחברה שדחפה אותם הצידה", אמר סמואלס, "רצינו לקחת אותם למסע של רוק'נ'רול שיוציא מהם את מה שיש להם וגם ייתן להם בילוי נהדר".

סולן הלהקה הוא אלף קארת'ה בן ה-90. "אני לא מאמין שזה באמת קורה. בשבילי, להקליט שיר באותו אולפן שהביטלס הקליטו, זה עניין מאוד מרגש", אמר והוסיף: "אני מרגיש שכל החוויה החזירה אותי חזרה לחיים. הייתי תקוע בשום מקום ואני מרגיש חי שוב". השיר הופק על מייק הדג'ס, שעבד על אלבומים עם U2 וה-Manic Street Preachers. רוג'ר דלטרי, סולן להקת The Who ובעצמו בן 63, קרא לקנות את הסינגל שיוצא היום לחנויות. הוידאו לשיר הפך כבר מזמן ללהיטיוב (עם למעלה מ-2 מיליון צפיות), וכצפוי מלהקות מתחילות, גם לחבר'ה האלה יש עמוד ב-Myspace.

The Zimmers בהופעה

הלהקה עצמה כבר הפכה לסנסציה לא קטנה. מהופעות בתוכניות אירוח מקומיות בבריטניה ועד התארחות אצל ג'יי לנו לצד ג'ורג' קלוני. הקבוצה אף מתכננת סיבוב הופעות קצר באירופה עם עצירות בברלין, לונדון, ברצלונה ופריז. לא ברור כמה חובשים יצטרפו למסע.

קישור- http://www.omemo.co.il/showbiz/the_zimmers_live.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:40

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר