לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2007, 21:48
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
ימים חלשים

לכל מי שמתאמן באופן קבוע יום-יום או שש פעמים בשבוע על השיטה אותה הוא לומד ואימוני כוח וסיבולת, בוודאי שם לב שהגוף הוא לא במצב אחיד, ויש ימים טובים וכאלו שפחות.. אך יש ימים חלשים באופן דרטסי.

מעניין אותי לדעת מה אתם עושים במצב כזה..
האם אתם ממשיכים להתאמן כרגיל? כלומר עד כמה שאפשר בהתאם לתוכנית השבועית הקבועה שלכם?
אולי אתם מתמקדים רק על הנושא אותו אתם רואים כהכי חשוב, ומוותרים על המשך האימון?
או שאתם מוותרים באותו היום על האימון, ומעדיפים לנוח?

אצלי לא בדיוק ברור, בימים כאלו כל פעם אני מחליט אחרת.. אבל אני רק בתחילת דרכי באימונים האינטנסיביים [כחצי שנה]. אומנם יש לציין שימים כאלו הם לעיתים רחקות, אך עדיין קיימים, וזה בעיה מבחינתי כי אני מרגיש שזה הורס לי את כל הרצף.

אשמח גם לעצות אם קיימות, לאותם ימים בהם הגוף חלש באופן יוצא מן הכלל.תודה.

חזרה לפורום
ישן 03-12-2007, 10:07
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי orib שמתחילה ב "הגוף"

אני משתדל לנוח יום אחד בשבוע, זה מספיק בהחלט.. 6 פעמים בשבוע זה המתכונת לאימון אינטנסיבי, בין השאר בשביל להתחרות. אם תנסה עם עצמך לקחת שבוע ולהתאמן בו 6 פעמים בשבוע את מה שאתה עושה 4 פעמים בשבוע, אתה תראה הבדל משמעותי כבר אחרי שבועיים שלוש. לעיתים כשאני מרגיש טעון באנרגיה שחייבת להתפרץ, אני מנצל גם את היום השביעי בשבוע ופותח באימון..
האימון אצלי מן הסתם הפך למאין שגרה אחרי חצי שנה, הבעיה היא שכשאתה מתאמן 6 פעמים בשבוע והלך לו יום אימון בגלל חולשה - בין אם לא התאמנתי באותו יום בכלל או התאמנתי מעט - אז היום פשוט הלך, מאוד קשה להשלים אותו ביום שקבעתי לעצמי מנוחה, אני לא סובב רק אחרי האימונים..

בעקרון אני מסכים אתך, אבל לפעמים מרוב חולשה פשוט מוותרים, היא יכולה לגבור על כוח הרצון.

חזרה לפורום
ישן 03-12-2007, 12:38
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי DonJenove שמתחילה ב "אולי אני ארד ל-5 ימים לתקופה..."

לא, עכשיו אני לא מתאמן כי אמרתי לך שהגוף שלי היה חלש לתקופה ארוכה עשיתי אימונים אינטנסיביים יותר ממה שאתה מתאר, אבל אני שוקל לחזור האנרגיה שלי כבר חזרה.
בעקרון אני חצי שנה לא נושם חצי שנה בכלל לא חח, ככה כבר איזה שנתיים, אבל ברגע שאתה חוזר הרבה יותר קל לך כי השרירים כבר בנויים (ביינתיים מספיקות לי 6 שעות בשבוע באומנות שלי).
בכל מקרה אני מציע כן 5, או אימונים פחות אינטנסיביים פרוסים לכל השבוע אני לא יודע מה עדיף, אומרים שפחות אינטנסיבי ולעלות בהדרגה מחזיק הכי הרבה זמן אבל אני אישית חייב תוך יום לקפוץ ל 300 שכיבות סמיכה וכו' כי אם לא זה לא כיף ובטח גם אתה ככה...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר