לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --אודיו וקולנוע ביתי - רסיברים - HTPC - סטרימרים - DVD - טלוויזיות - סוני - פלזמה - LCD - דנון - OLED - Blu-ray - אינטרקונקט - הרמן/קרדון - כבלים אופטיים - מחברים איכותיים - טושיבה - מונסטר כבל - רמקולים - סאב-וופר - מגברים - מגברי מנורות - CLASS D - מקרנים - DLP - מסכים דקים - מרחק מומלץ ממסך - פיוניר - מרנץ - InFocus - Denon - Pioneer - Cabasse - Monitor Audio - IGH בית חכם - Kipsch - Boston Acoustics - Sennheiser - shure - speakercraft - - - - -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אודיו וקולנוע ביתי
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2007, 15:48
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אני מבין שמדובר ביחידה משולבת - DVD ורסיבר.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "הממ"

לא הצלחתי למצוא באינטרנט ספסיפיקציה כמו שצריך של המוצר.

אני מבין שיש לך יציאת וידאו (צהוב) שמחוברת לכניסה של הטלויזיה, נכון?
ויש לך כנראה כניסת אודיו אחת בלבד (הלבן והאדום שנותנים ביחד סטריאו) אליה אתה מחבר פעם אחת את הממיר של הוט ופעם שניה את המחשב. אתה יכול לבחור בשלט רק בין שמע מה-DVD הכלול ביחידה ובין LINE?

במקרה כזה, אתה אכן זקוק למאחד. אתה יכול לנסות להשתמש במפצל בתור מאחד (שני מאחדים, אחד לאדום ואחד ללבן), אבל הדבר עלול לגרום לירידה באיכות הסאונד (ובמיוחד להפרעה אם אתה שוכח להשתיק את אחד המקורות. תחשוב שאתה רואב סרט מהממיר בווליום גבוה ופתאום המחשב מחליט להרעיש? לא נעים) או להשתמש במאחד עם בורר, ואז הברירה היא בין בורר עם מתג מכאני (כמו שאני הצעתי) או בורר עם מתג אלקטרוני (ואז יש אפשרות להשתמש בשלט רחוק).

דרך אגב, שמתי לב שבחלק מהאתרים כתוב שיש גם AUX IN וגם TV IN, תבדוק אם אין לך כניסת אודיו נוספת.

לי גם היתה בעיה דומה (עם מערכת סטריאו, לא רסיבר). יש לי טלויזיה (אני משתמש רק בטיונר הפנימי שלה, אין לי כבלים או לווין), DVD ומחשב. הצלחתי לפתור אותה ע"י שימוש בתכונה נחמדה בטלויזיה שלי: היא כוללת שתי כניסות לוידאו + אודיו, ויציאת אודיו אחת. מה שעשיתי היה לחבר את ה-DVD והמחשב ישירות לטלויזיה (אודיו + וידאו) ולחבר את יציאת האודיו למערכת הסטריאו. כך הבחירה בין המכשירים נעשית בטלויזיה עצמה (AV1, AV2) ובמערכת אני שומע את מה שרואים בטלויזיה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:37

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר