לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2007, 18:12
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי adian שמתחילה ב "זה מה שעושים לך?:O אם כן אתה..."

שחורה אם זה משנה.

הייתי בנבחרת ישראל - החוג התמים הזה שחשבתי שנרשמתי אליו בגיל 7 הפך להיות אחד הדברים שהכי שנאתי.

נכנסתי לשם בלי שום מושג מה עומדים לצפות ממני.

נכנסתי לעתודה ובנו לנו תכנית רב שנתית, תכנונים להמון תחרויות בחו"ל (שאגב מהכסף הפרטי שלי הייתי צריך לשלם עליהם)

אימונים אינטנסיביים, כל יום סימנים כחולים - סגולים ברגליים, כאבים לא נורמליים, את יכולה לשאול את DANDS איך הייתי מגיע לבית הספר בכיתות ח', ט' (צולע עם אינפוזיה וגבס בזין)

סה"כ ברגע שהאימון מתחיל מרגישים כאילו אני במחנה אימונים של הקומנדוס, יחידה מובחרת שמזיינים לנו את הצורה עד הסוף כי אנחנו התקווה היחידה של המדינה.

בסופו של דבר עזבתי, אחרי שהמאמן הפך שולחנות, דרס חתולות ואמר "אתה תתחרט על זה, תחשוב שוב".

עד היום, שנה וחצי מאז שפרשתי ויש לי רק שני אימונים מקומיים בחוג, אני רק שמח על כל יום שעובר מאז שפרשתי.

נשארו לי עדיין כאבים בברכיים, ואני לא מתאר לעצמי מה היה קורה אם הייתי ממשיך.

הייתי עם noluckboy (שמעון) ביחד בנבחרת, הוא עדיין שם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2007, 18:24
צלמית המשתמש של Musicman0
  משתמש זכר Musicman0 Musicman0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "אתה מפגר לא דיברתי על עצמי,..."

נו תראו.. גם גמד וגם קשה הבנה
בנוסף לכל הוא גם קיבל אומץ.

איפה כתבת לפני זה שביצוע לא נכון פוגע בגדילה?
ברור שביצוע לא נכון פוגע בגדילה. אתה כתבת "יש תרגילים שפוגעים בגב וגורמים לעיכוב בהתפתחות חלקי עמוד השדרה עד גיל 16, מה שיכול לגרום למישהו להיות נמוך מהגובה הסופי שהיה יכול להיות לולא חדר הכושר."

אימון נכון בחדר כושר לא יפגע לך בגדילה ולא משנה מה.

תאמין לי שאני קצת יותר מבין ממך, הספקתי ללמוד שנה אחת חינוך גופני (לא, לא "שיעור חינוך גופני") ובכל פעם היו שואלים את המרצה אם חדר כושר פוגע בגדילה.

אם אתה כזה מבין גדול בוא תראה לי תשובה של ד"ר/פרופ' או איזה שהוא מאמר שמראה שחדר כושר פוגע בגדילה. הרי אתה כזה מבין גדול וביררת.. חח.. זה מצחיק אותי. "ביררתי".

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/m...&msgid=42786715

http://www.physsportsmed.com/issues...03/benjamin.htm

ועכשיו ברשותך, גמד, אני צריך לזוז, כי מחכים לי.

להתראות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 13-12-2007, 23:42
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי Musicman0 שמתחילה ב "LOL. אתה ממש מטומטם אה?...."

זה עדיין לא מוכיח כלום. וזה לא קשור למה שדיברנו.

כשאמרתי שפעילות לא נכונה בחדר כושר יכולה לפגוע בגב ישר שללת את זה ואמרת "אהה! פעילות לא נכונה",
ולמה העובדה שיש לידך מדריך צמוד אמורה לבטל את העובדה שכן יש מכשירים שפוגעים בגביהה?
הוא יגיד לך לא להשתמש בהם. אבל בקשר להרמת משקולת חופשית במשקלים כבדים, זה לא משנה באיזו צורה תרים את זה, פשוט יהיה מצחיק אם תגיד שזה לא עושה כלום תחת התירוץ ש"מדריך צמוד אלייך".

לא מכיר את ה"מומחים" האלה שאתה מדבר איתם, אבל האדם שאני שאלתי אותו הוא מספיק אמין בישבילי שלא משנה איזה דעה של איזה דוקטור תביא לי, זה לא ישנה את מה שאני חושב ויודע.

ואגב אני מטר שבעים, אני לא חושב שזה עד כדי כך נמוך.
ישן 13-12-2007, 14:47
צלמית המשתמש של IndigoBlue
  IndigoBlue IndigoBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CataliZe שמתחילה ב "האם אתם עושים ספורט?"

4פעמים בשבוע:

10ק"מ ריצה(על חול ים)

פקלי"ם רגילים(3X100 מרפקים,3X100 בטן, 3X50 יהלום)

מתח ומקבילים(3X25)

בריכה:

חזה (3X10)

חתירה (3X10)

גב (3X15)

פרפר(3X15)

אורך בריכה 50 מטר(תעשו את החשבון לבד כמה יוצא כל סט)

חדר כושר(מתי שיש זמן פנוי)

אני לא אתחיל לפרט, אני רק אומר שהאימון הוא בערך שעתיים וחצי מתוכם רק שעה וחצי על משקולות, והשאר יותר אירובי ואנ אירובי וזהו.

תוספי מזון:

לפני הגיוס ההיתי חזק בתחום, ההיתי משתמש לפני האימון בקסנדרין ואחרי האימון במי גבינה/חלבון(88%)עכשיו אני כבר לא לוקח, מספיק לי לחסל קצת טונה/גבינה בארוחת ערב וזה מחזיק את הגוף, אוליי אחרי הצבא נחזור קצת לשגרה של לפני הגיוס,נראה...

*יש עוד כל מיני שטויות שאפשר להחשיב כ"אימון גופני" אבל אני מעדיף לא להכנס לזה, מי ששואף להגיע לרמה גבוהה שיתחיל עם הבסיס(ריצה ופקלי"ם)ואח"כ שישמיך הלאה,ובלי קיצורי דרך, עדיף לעשות 10 כפיפות מרפקים כמו שצריך מאשר 20 לא נכונים(זה סתם פוגע בגוף ובבנית שריר),המשך שבוע טוב.

ישן 14-12-2007, 10:19
צלמית המשתמש של IndigoBlue
  IndigoBlue IndigoBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
לאן אתה שואף להגיע?
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "וואה וואה..."

אתה מתאמן כי אתה רוצה להתקבל לאנשהוא, או שאתה מתאמן בשביל עצמך?

ושמע, אני לא כל כך מכיר אותך, ככה שאני לא יכול לשפוט, אבל ע"פ נתונים יבשים נראה שיש לך כושר לא רע בכלל, אני ממליץ לך כמובן גם לשלב שחייה(לא משנה איזה סגנון)כי במהלך שחיה כמעט כל השרירים שלכם עובדים ביחד בו זמנית וזה מעולה!

בעניין הגבינה:

שמע, לאכול ככה סתם גבינה או קוטג' אני מסכים איתך שזה לא משהו, אבל תמיד אפשר להוסיף כפית קינמון או סוכר שישנו את הטעם(זה מה שאני עושה)בנוגע לאבקת מיי חלבון/גבינה-שמע יצא לי לפני שבוע לטעום אבקה של חבר שלי מהיחידה, וזה היה יותר טעים מהמילקשייק ששתיתי עם חברה שלי ביום שישי האחרון בבית קפה(שעלה לי 30 שקל :-P )ככה שתבין שיש טעמים מדהימים-וזה חיוני מאוד לגוף לאחר אימון!

*אני מקווה שאתה מבין שבמהלך אימון אתה בעצם עובר תהליך של פגיעה בתאים ובשרירים בגוף, ולאחר מכן הם נוצרים מחדש(ולרוב מתחזקים גם)בגלל זה השריר גדל, בשילוב עם מיי חלבון או כל ריכוז חלבוני אחר לאחר האימון אתה תוכל להגיע לתוצאות גבוהות בזמן קצר הרבה יתר.

אז חבל שסתם תתאמן ולא תנצל את מה שעשית.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:43

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר