לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2007, 14:49
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי e260 שמתחילה ב "שאלה דחופה במיוחד| מתאם לקאנון שיעבדו עדשות סיגמא ישנות עליו"

יש לי גם עדשת סיגמה היא לא רעה ורציתי למכור אותה. הבעיה היא שגיליתי שבמצלמה הדיגיטאלית המצלמה מסרבת לסגור את הצמצם וכך אני נשער תקוע עם ה 2.8 כול הזמן. קנון פשוט עשו את זה במיוחד שלא תוכל להשתמש בעדשות האילו. זאת בעיה עם קול הסיגמות הישנות על הגופים של קנון. ניתקלתי בזה גם עם ה 50 ממ מקרו 2.8 של סיגמה שהיא ממש טובה ובניקון עובדת סבבה.
דבר נוסף. מהיא 3000V ? אני ממש לא מכיר את הדגם. אני מכיר את ה 300V שהיא מצלמת פילים שמתקדמת יותר מה 300N ניראת כצת מוזר אבל סבבה.

נ.ב
העדשות של ישיקה באמת סבבה. אבל כיום יש עדשות מחומרים אחרים שלא היו יכולים ליצר פעם. העדשות הטובות היום עשויות מליטיום חלוריד. שזה סוג של חומר יוני (מלח מסויים) שהנפיצות שלו הכי נמוכה מכול החומרים האחרים ולכן הוא הכי איכותי. לא רק זה גם הליטוש הרבה יותר טוב מפעם. והדבר האחרון יש לך AF שזה תמיד נחמד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2007, 18:11
צלמית המשתמש של e260
  e260 e260 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "יש לי גם עדשת סיגמה היא לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אודי גילת
יש לי גם עדשת סיגמה היא לא רעה ורציתי למכור אותה. הבעיה היא שגיליתי שבמצלמה הדיגיטאלית המצלמה מסרבת לסגור את הצמצם וכך אני נשער תקוע עם ה 2.8 כול הזמן. קנון פשוט עשו את זה במיוחד שלא תוכל להשתמש בעדשות האילו. זאת בעיה עם קול הסיגמות הישנות על הגופים של קנון. ניתקלתי בזה גם עם ה 50 ממ מקרו 2.8 של סיגמה שהיא ממש טובה ובניקון עובדת סבבה.
דבר נוסף. מהיא 3000V ? אני ממש לא מכיר את הדגם. אני מכיר את ה 300V שהיא מצלמת פילים שמתקדמת יותר מה 300N ניראת כצת מוזר אבל סבבה.

נ.ב
העדשות של ישיקה באמת סבבה. אבל כיום יש עדשות מחומרים אחרים שלא היו יכולים ליצר פעם. העדשות הטובות היום עשויות מליטיום חלוריד. שזה סוג של חומר יוני (מלח מסויים) שהנפיצות שלו הכי נמוכה מכול החומרים האחרים ולכן הוא הכי איכותי. לא רק זה גם הליטוש הרבה יותר טוב מפעם. והדבר האחרון יש לך AF שזה תמיד נחמד.

הרי לך:
http://www.canon.co.uk/For_Home/Pro...3000V/index.asp
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר