לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2007, 21:01
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
קודם כל תודה. שנית הסבר נוסף
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי revolushion שמתחילה ב "לפי מה שרשמת, לכל יחידה..."

אני צריך לשדר בתוך מבנים ( חניונים , משרדים , בתי חולים ועוד) . הטווח צריך להיות בערך קילומטר (אפשר יותר רצוי לא פחות...).
מספר משדרים צריכים לשדר למקלט אחד ( אפשר במבנה גדול כמה מקלטים ושכל אחד מהם יקלו נגיד 5 משדרים).
תכנון המערכת יהיה פשוט אחרי שאמצא את המשדר המתאים.
השידור שלי צריך להיות , כמובן , שידור ביטים של מידע בתדרים שונים מהרדיו ( אם אתם מכירים את המשדר RT4-XXX והמקלט RR-XXX הם לדוגמא משדרים עד 70 מטר בתדרים של 315,418,433.92 מגה הרץ.זהו מעגל משדר RF מושלם ללא צורך בהוספת רכיבים . עבדתי איתו בפרויקט שלי.)
אשמח לקבל דפי נתונים או קישורים לסוגים שונים של משדרים .
שוב, המון תודה על העזרה ואשמח לשמוע עוד עצות.
אמיר

לצאת מהשטחים למען ישראל!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2007, 22:47
  Elim Elim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הומני שמתחילה ב "קודם כל תודה. שנית הסבר נוסף"

בעיתי מאוד.
אתה מתאר שידור/קליטה בשטח בנוי, ובתנאים קשים (חניונים, קירות בטון מזוין וכו'). במצבים כאלו אתה מגיע לניחותים של עשרות dB (כל 10dB זה עשירית הספק). במצב כזה - במקום הספקים של עשרות מיליווט תצטרך הספקים של עשרות ווט, ואז יש בעיה של תדרים מורשים.
פתרון אפשרי, אך יקר, הוא שימוש במודמים סלולריים (למרות שגם להם, עם הספק מקסימלי של כ 1 ווט, ופריסה טובה של תחנות בסיס, עלולה להיות בעיה בחניונים).
אופציה אחרת היא לחלק את האזור לכמה תאי שטח, משיכת חוטי נחושת מכל הנקודות בתא השטח לנקודת מרכז אזורית אחת, ומשם דיווח דרך קווי טלפון, או דרך משדר שהאנטנה שלו מותקנת כך שיש קשר עין עם אנטנת המקלט.

ישן 18-12-2007, 21:06
  revolushion revolushion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי הומני שמתחילה ב "הכוונה היא שאפשר משדר לטווח קטן יותר ואני אמצע פתרון להגדלת הטווח"

הפרוייקט שאתה מתכנן פה הוא לא קטן ודורש הרבה מחשבה.
קשה מאד (לפי שאתה שם לב מהתגובות) להגדיר במפורש מה מתאים לך.
אני אציע לך רעיון נוסף שחשבתי עליו אחרי קריאת כל התגובות,

אם המכלולים אשר צריכים לדווח חזרה מקובצים במספר מקומות (לדוגמא בתוך בניינים), אתה יכול
להשתמש בטכנולוגיית ZIGBEE ויחידת ה - ZIGBEE המרכזית שלך תשדר באמצעות מודם סלולרי את המצב
של שאר המכלולים המחוברים אלייה.
כך בעצם תוכל לקבץ בסביבות 200 (אני לא בטוח לגבי המספר) יחידות ZIGBEE , באמצעות מודם יחיד ואז לשדר את הנתונים, באופן תיאורטי, לכל מקום בעולם.

גם ל - ZIGBEE וגם למודמים סלולרים יש אישורים ממשרד התקשורת, אז זה לא יהווה בעיה.
(למעט שידור בבי"ח שאת זה אתה צריך לבדוק יותר לעומק)

מקווה שעזרתי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר