לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2007, 12:47
צלמית המשתמש של שימההה
  שימההה שימההה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שימההה
פירוש 2חלומות- בבקשה עזרה /:

אוקיי אני אתחיל קודם בפרטים עליי אולי זה יעזור..

קוראים לי שמרית אני בת 20 , רווקה

החלום הראשון:

לפני 4 ימים החלום התחיל בזה שהייתי בחדר והתקשרתי לחברה שלי והיא הציעה לי שנצא לאנשהו, אז אמרתי סבבה .
נסענו לקניון..נראה לי שזה היה בעפולה..מי שצפוני יודע איזה קניון מדובר, ישבנו שם והכל..והתחילו אנשים להגיע והכל התחיל להיות צפוף ורועש, אז אמרתי לה שאני הולכת לראות סרט בקולנוע (אז היה קולנוע חח) והיא אמרה שהיא הולכת לאכול משהו כשאני אסיים אני אתקשר אליה ונחזור הביתה.
כאן התפצלו דרכינו, אני סיימתי את הסרט אני לא זוכרת על מה היה מדובר אני זוכרת שנכנסתי לחדר שחור סוגשל קולנוע ואז יצאתי ממנו כאילו עברו איזה שעתיים של סרט שאני לא זוכרת, התקשרתי לחברה ומסתבר שהיא הבריזה לי (כמו שהיא עושה כל פעם גם לא בחלום הזה) והלכה הביתה, אז התחלתי לצעוק עליה והכל אז היא אמרה שתיכף היא תבוא ותיקח אותי הביתה כי לא הייתה לי דרך הגעה בחזרה.
יצאתי לבחוץ משום מה היו שם 2 ספסלים ושלולית מים ענקית ושיח כזה..כאילו כניסה לבניין והכל..דמיון (:

ישבתי על הספסל פתאום הופיעו 2 מורות שלי מהתיכון וישבו איתי ועוד 2 בנות,
פתאום הם ראו משהו בשיחים והתחילו לחפש והכל ועמדתי מעל השלולית, וראיתי שיקוף שלי פעמייםבמים, כאילו כשאני עומדת מעל השלולית ועוד אחת מרחוק כאילו אני מרחפת

סובבתי את מבטי וראיתי את הדמות שלי עומדת ב90 מעלות על הקיר בגג הבניין, כאילו אני עצמי למטה מסתכלת למעלה , ועוד דמות שלי על קיר הבניין ליד הגג.. אבל אני תפוסה ב90 מעלות עומדת זקוף ולא יכולה ליפול...זה כאילו כמו רוח והמבט שלי על עצמי כל כך מצמררר זה שיגע אותי!
פתאום הרגשתי שאני מתחילה לעוף (הדמות מלמטה) , וכשהייתי קרובה לסוגשל "רוח" שהייתה למעלה התעוררתי /: כמה חבל רציתי לראות את ההמשך....

-------החלום השני: *סבא שלי נפטר לפני 8 חודשים. (רקע)

אתמול חלמתי שסבתא שלי מתקשרת אליי ומבקשת שאני אבוא אליה כי המכונת תפירה שלה התקלקלה,
אז עליתי אליה.. וישבתי אצלה שאלתי אותה איפה המכונת תפירה, היא אמרה בחדר השני
נכנסתי לחדר השני
פתאום ראיתי את סבא שלי מתקן את המכונה, ואמרתי לו "סבא מה אתה עושה פה איך אתה מתקן את המכונת תפירה" הייתי ממש מבולבלת, הוא רק הסתכל עליי במבט רגוע כזה ושליו הוא לבש את הבגדים של יום שישי כשהוא היה הולך לבית כנסת החולצה הלבנה המכופתרת והמכנס השחור , ולא דיבר וחזר לעיסוקיו
לאחר מכן יצאתי לחדר השני ואמרתי לסבתא שלי , סבתא המכונה מתוקנת ,
כשהיא נכנסה לחדר לראות אם היא באמת בסדר סבא שלי עמד בצד לידי וסבתא שלי הסתכלה עליי, ולא הבחינה בו, כאילו רק אני הצלחתי לראותו הרגשתי שהוא כמו נשמה ששומרת על הבית.
ואז כשהבנתי שהוא באמת כזה, רוח, ורק אני יכולה להבחין בו, הוא התחיל לסדר כל דבר שהתקלקל בבית, תנור, מנורה, מזגן,
זה היה קצת הרגשה מוזרה ממש מוזרה,ואז הלכתי לשבת עם סבתא שלי בסלון, ואמרתי לה שהיא לא צריכה לדאוג הכל יהיה בסדר, ומאז אני לא כל כך זוכרת מה היה..והתעוררתי

בבקשה בבקשה חלום הזה ממש ממש חשוב לי מי שיוכל לעזור לי לפרש/לפענח/לתת פתרון או משהו
אני ממש אודה לו (:
בתודה
שמרית.
חזרה לפורום
ישן 11-12-2007, 18:14
צלמית המשתמש של ghostbuster
  משתמש זכר ghostbuster ghostbuster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.07
שלח הודעה דרך MSN אל ghostbuster
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שימההה שמתחילה ב "פירוש 2חלומות- בבקשה עזרה /:"

ובכן נראה לי כך
קודם כל נתחיל בשמך שמרית זה שם שמראה לכאורה על אופי שמרני.אך לא ולא את בדיוק אבל בדיוק ההפך מזה, מסתבר ע"פ החלום שלך עם החברה, שיש לך איזה שהוא קונפליקט פנימי ואני אסביר:
החברה הנ"ל מרמזת על, אמממ איך נקרא לזה אולי יצר הרע, (לא חיללה עליה באופן אישי אלא רק סמל)
אתם יוצאות לבלות למקום הומה, היצר הטוב שלך לא מרוצה מהעניין, ואת בוחרת מקום יותר שקט ,
והחברה היינו היצר הרע לא בא, הוא לא מעוניין! (את צריכה להבין שהחברה משקפת את החלק שבך את ההפך מה"שמרית" מהשומרת את אותה בחורה מלאת להט ואנרגיה שלא מבישים פצצת אטום)
בכל אופן שימי לב בסוף מגיע הקטע של ה"בגידה" היא דופקת לך "ברז" כלשונך, אף על פי שידעת שהיא כזאת
פירושו שאת חוזרת על אותם טעויות ולא לומדת לקח, את נסחפת יותר מדי וללא איזון, לתוך העולם ה"אסור"
שימי לב שזה בדיוק אבל בדיוק נרמז בשמך, כל כולך מאז שנהיית נערה היה לך למטרה לנטרל את האסור ולפרוץ את השמור!
וזה בא לדי ביטוי חזק מאוד בקטע מול "המים" השלולית זה מרכז אצלך בתקופה זאת של החיים.
יש לשער שהרבה דברים התחוללו שם, הרבה התרחשויות, הייתי מפריז ואומר שדווקא סביב הנושא הזה של ההשתקפות אל "המים" שם נפתח בפנייך עולם עצום של התרפקות ושל התנסות בדברים חדשים של שחרור של השמרית היינו השמור והאסור זה בדיוק הנקודה שבה באו "מים" עד נפש ושמרית הפנימית לא מסכימה. בחלום ראית את האני הפנימי שלך, את השמרית,האמיתית השומרת הטהורה הצנועה מתוך ה"מים" שהם ההפך מזה
והיא איננה מסכימה כלל וכלל, היא פשוט רומזת לך בצורה מאוד ברורה שהיא לא מעונינת להמשיך כך,
זה הקטע שבו הנשמה שלך כביכול יוצאת ממך זה קטע מאוד חזק בחלום ויש להתיחס אליו ברצינות הראויה
אז בואי נסכם:
יש לנו פה שני הפכים "השמור "והאסור" מצד אחד ומצד שני "המים" (לפי הקבלה יש ארבע יסודות אש ,רוח ,מים ,עפר האש מיצגת את הגאווה ,הרוח את הדיבורים האסורים לשון הרע רכילות וכו' והמים את התענוגות והתאוות והעפר מייצג את מדת העצבות)
את בחורה עם אינטיליגנציה גבוהה מאוד,דעתנית ועקשנית מדי. צריכה ללמוד לוותר
רוצה לעזור ללא סוף לזולת, מתאים לך לעסוק בכל הקשור למשהו רגשי ובעזרה לזולת.
בעלת מרץ וחיוניות

ובאשר לחלומך השני:
יש לך קשר חזק מאוד לסבא, נראה שזה מצד האבא,( ועוד נראה שלקחת הרבה יותר מאביך מאשר מאמך אני רואה בך את כח האב יש לשער שאביך הוא איש חינוך או בעל כשרון טבעי בהוראה ויחד עם זה יש בו מדת ענוה מסוימת)
נחזור לסבא הוא היה כמובן איש חסד אין הגדרה יותר נכונה מזו!! "איש חסד" כמו אברהם אבינו
ובגלל שאת יש בך את הלב הטוב הזה כמו שהיה לו בעזרה לזולת זכית דווקא את לראותו
והדבר פשוט שהזכות שלו היא זאת ששומרת על המשפחה . (לא הנשמה ממש נמצאת בבית הנשמה בגן עדן אלא הזכות שלו נמצאת ומסייעת)
אדם צדיק היה זכר צדיק לברכה תדליקי לו נר כל יום שישי יחד עם נרות שבת המלצה שלי
בכבוד רב מקווה שהייתי לך לעזר
במדה ואת מוצאת חוסר דיוקים "פיספוסים" בדברי אנא ידעי אותי

נערך לאחרונה ע"י ghostbuster בתאריך 11-12-2007 בשעה 18:24.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:01

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר