לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2008, 22:53
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "אני רואה שאתה ממש אופטימי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי IndigoBlue
דווקא לפי מה שאני יודע(מקצין בח"א)זה שעדיין חיל האוויר לא פסל הצתיידות עתידית במטוס הנ"ל..

אותו קצין יכול לפסול ויכול לא לפסול ויכול להחליט שמחר הוא קונה את הB-2 או חמש מעבורות חלל..
הוא יכול להחליט מה בראש, מי שאומר את המילה האחרונה זו הממשלה והכנסת, שכאמור יש לה משימות
ממש לא פחות חשובות כמו הקצאת תקציבים לטובת כלכלת המדינה, אל תשכח שיש עניים ויש עוד הרבה
בעיות במקום הזה, ככה שאותם 100 מליון דולר ומעלה לחתיכה לא אמורים לבוא כמובן מאליו לאישור
הממשלה או משרד הביטחון ברכישת מטוס כזה.
אותו קצין נמצא במקום יחסית קטן במשמעותו לעומת הגורם האמיתי שמחליט, כדי לקבוע אם מטוס זה יגיע
בעתיד, ובמצב הנוכחי והנראה לעין,
הערכה שלי לא יגיע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2008, 22:53
צלמית המשתמש של דוד שמואל
  דוד שמואל דוד שמואל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
האוסטראלים
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי blancoynegro שמתחילה ב "בגלל זה האוסטראלים שוקלים..."

לפני זמן מה פורסם פה בפורום שהאוסטראלים קונים מטוסי F-18 במחיר מופקע לחלוטין. הם גם קנו מטוסי F-111 שאף אחד אחר (חוץ מחא"א) לא קנה (כולל הNAVY שהשתתף בפיתוח). אני בספק אם הם דוגמא טובה למדיניות רכש.

לגבי הF-22 אין חולקים על יכולותיו. בכל זאת זהו מטוס חד משימתי ויקר להחריד. האמריקאים התכוננו לייצר כ700 ממנו בשלב ראשון וייצרו פחות מ200 (לא זוכר במדוייק והשעה מאוחרת...). עלות הפיתוח הגבוהה מאד מתחלקת על מעט מטוסים ותורמת למחירו הגבוה. אם האמריקאים יסכימו למכור לנו אותו, נקבל גרסא מסורסת במחיר מופרע לחלוטין. מבחינת עלות תועלת, יש לצה"ל מקומות טובים יותר לשים את הכסף.
ישן 05-01-2008, 23:17
צלמית המשתמש של IndigoBlue
  IndigoBlue IndigoBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
חבר'ה אנחנו מפספסים את הנקודה...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי דוד שמואל שמתחילה ב "האוסטראלים"

נכון להיום מטוס הF22 הוא מטוס הקרב היחידי בעולם שבעצם מאפשר לטייס להשמיד את המטרה הניצבת מולו בלי שטייס האויב בכלל יידע שעומד משהו לפניו, בזמן שמערכת הראדר שלו תזהה את הטיל שנע מולו(בתקווה והיא בכלל תזהה)הוא כבר לא יוכל לעשות כלום מלבד להזיז את האצבע לכיוון כפתור הEject.

אם אתם שואלים אותי,אני חושב שיש מקום ללפחות טייסת ראפטורים אחת(אם לא 2) אנשים פה עדיין חושבים שסוריה זה האיום העיקרי שלנו, אז אני לא יודע מה איתכם, אבל אני אישית חושש יותר מהמצרים, שמדיי שנה רק מתעצמים ומתחזקים, נכון להיום מצרים נחשבת לאומה הערבית החזקה בעולם(מבחינת סד"כ נשק קונבנציונלי כמובן) לפי דעתי בתרכיש מלחמה עתידי של מאבק כנגד המצרים מטוסי הראפטור יכולים להוביל להשגת עליונות אווירית חשובה!

ב73 ראינו מה קרה כאשר סמכנו יותר מדיי על הזרוע האווירית שלנו, אומנם ניצחנו אבל ההינו קרובים יותר מאיי פעם להפסד, הF22 שווה את ה100מליון $...

ישן 05-01-2008, 23:24
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "חבר'ה אנחנו מפספסים את הנקודה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי IndigoBlue
נכון להיום מטוס הF22 הוא מטוס הקרב היחידי בעולם שבעצם מאפשר לטייס להשמיד את המטרה הניצבת מולו בלי שטייס האויב בכלל יידע שעומד משהו לפניו, בזמן שמערכת הראדר שלו תזהה את הטיל שנע מולו(בתקווה והיא בכלל תזהה)הוא כבר לא יוכל לעשות כלום מלבד להזיז את האצבע לכיוון כפתור הEject.

אם אתם שואלים אותי,אני חושב שיש מקום ללפחות טייסת ראפטורים אחת(אם לא 2) אנשים פה עדיין חושבים שסוריה זה האיום העיקרי שלנו, אז אני לא יודע מה איתכם, אבל אני אישית חושש יותר מהמצרים, שמדיי שנה רק מתעצמים ומתחזקים, נכון להיום מצרים נחשבת לאומה הערבית החזקה בעולם(מבחינת סד"כ נשק קונבנציונלי כמובן) לפי דעתי בתרכיש מלחמה עתידי של מאבק כנגד המצרים מטוסי הראפטור יכולים להוביל להשגת עליונות אווירית חשובה!

ב73 ראינו מה קרה כאשר סמכנו יותר מדיי על הזרוע האווירית שלנו, אומנם ניצחנו אבל ההינו קרובים יותר מאיי פעם להפסד, הF22 שווה את ה100מליון $...

לא נכון..
ה 35 עושה בדיוק אותו הדבר כמו ה 22 בתחום תקיפת המטרות........ובכלל, האף 35 נבנה 10 שנים אחרי ה 22...אין שום סיכוי שהוא יהיה פחות טוב מה 22.......הוא יהיה יותר טוב...
לא בהכל, בטוח של22 יש יתרונות, בעיקר בתחום התמרון וכמות חימוש אויר אויר..אבל כמטוס רב משימתי אני חושב שה 35 יהיה יותר טוב ובוודאי שיותר טוב בהיבט עלות/ תועלת
אמיל

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:07

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר