לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2007, 19:56
צלמית המשתמש של L2D
  משתמשת נקבה L2D L2D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל L2D Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Sivan# שמתחילה ב "אפשר, אני עשיתי את זה 6 שנים בערך"

דימה,אני באמת לא חושבת שזה קשור לבגרות למרות שזה עניין של שליטה עצמית וסובלנות, ואתה צודק כשאתה אומר לי להבתגר, זהפשוט מה שההורים אומרים לי כל הזמן בערך..

puma אתה צודק במיליון אחוז, זוהי שאלה של טאקט, אולי באמת אני חסרת טאקט לפעמים.

כל החבר'ה עם הפתרונות היצירתיים למיניהם (עלק סריגה חחח חננות LOL).. אני יושבת ומציירת בשיעורים ואפילו נהנית מזה, אבל המוזה נגמרת ואז אפשר להתחרפן.. זה יותר גרוע מלשבת שלוש שות אזרחות רצוף.

שחר, את לא מאמינה כמה מזל יש לך, יש מורים שמתרגלים.. הרוב לא , בכלל לא..

אפרופו מורים שלא מתרגלים, העיפו אותי לצמיתות משיעורי אומנות (מורה בת %*&$) בטענה שלא ניתן להעביר שיעור כשאני בכיתה, נתנו לי את האופציה להגיע רק למבחנים.
מצד אחד, ההורים לוחצים עליי ללכת להתחנן למורה ולחזור לשיעור (דבר שקרה כבר..) אבל אני באמת מתאבת (ככה כותבים?) אותה.. להוריד מהאגו שלי כרגע לא בא בחשבון וגם לא משתלם כי מצד שני..
אם אני הולכת ומתנצלת ומתחננת, אני בסופו של דבר יגיע שוב לאותו מצב, הרי אני לא אפסיק להפריע.
מה עושים?

"החיים נותנים לך לימונים? תכין לימונדה"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-12-2007, 21:50
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי L2D שמתחילה ב "אני כבר מתוסכלת.."

הולכים לאבחון ומקבלים הקלות וכו'.
לא בשביל לקבל הקלות בבגרות אלא בשביל להקל על עצמך את החיים, אני גם פעם חשבתי שאני יכול ושאני יסתדר בלי ריטלין, ובאמת הסתדרתי, אבל המאמץ והסבל היו לא קטנים, אז בקיצור זה לא שווה את זה.

אם העניין באמת מפריע לך, ובהנחה שיש לך מורה רצינית, את מוזמנת לגשת אליה ולשוחח איתה בנושא.
אצלי למשל זה היה משתנה ממורה למורה, היו מורים שמצאו פתרונות והיו שהתנהגו כמו גוש קרח...תדברי איתה...אין לך מה להפסיד...תגידי לה שקשה לך לשבת על הכיסא...אם היא מורה טובה היא תבוא לקראתך.
וכמו שאמרתי, אבחון רק יעזור.
ישן 19-12-2007, 22:15
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי L2D שמתחילה ב "אבחון יקר מר שכחן, ואני כבר..."

לא שווה לעשות אבחון כרגע, אלא אם את מרגישה שזה מפריע לך גם במבחנים, ואז אולי יהיה לך קל יותר עם תוספת
זמן וכיו"ב.
זה כן עשוי להשתלם לך בעתיד, אם את שוקלת לקחת תרופות שיסייעו לך לשבת בשקט ולהרגע (למשל ריטלין) וזה
רק במידה ותגיעי למצב שתצטרכי את השקט הזה, נניח לימודים באוניברסיטה, הגשת עבודות, ריכוז בעת עבודות
שדורשות רוגע וכן הלאה.
לדעתי את יכולה לחכות עם זה, אלא אם את מרגישה שזה נחוץ לך למבחני הבגרות.

חוץ מזה, את מציירת, קחי מחברת ציור ותשרבטי בשיעורים. אני ציירתי על שולחנות.
את תמיד יכולה לדבר עם המורים ולספר להם על הבעיה. לא רואה סיבה שלא יתחשבו בך מעט, גם בלי להציג בפניהם
תוצאות של אבחון זה או אחר.
ישן 20-12-2007, 16:36
  ללוש1 ללוש1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.07

לפי דעתי כמו שאמרו...
פשוט ללכת לעשות איבחון אני עשיתי 3 ולא יצא מזה כלום ובאמת גם לי ממש קשה לשבת בכיתה אבל יש כאלה שבגלל שיש הם כל הזמן רוצים לקום ולהסתובב בכיתה עושים את האבחון ונותנים להם הקלה פשוט לעמוד ולהסתובב מתי שבא להם.. יש לנו מישהי בכיתה שיש לה את זה וכל פעם שהיא רוצה לקום היא קמה וזה ועזר גם ללכת לדבר עם המורה ולהגיד לה את זה ממש יכול לעזור היא מחוייבת לזה הרי!!!
ומי שאמר שלסרוג זה חננה חח אתה יודע כמה זה מכניס?!? לא שאני סורגת אני יודעת פשוט יש לנו בנות בכיתה שסורגות וזה כאלו עבודה בשבילן הן סורגות ממש יפה ומוכרות את זה...
יש גם כאלה שחייים שיהיה להם משהו ביד אז אני מציעה (וזה משהו שאני עושה... ) לעשות מר גמיש כזה בלון עם קמח או כל דבר אחר זה נעים והידיים מתעסקו אם משהו או לקחת עט או משהו כזה אבל המורות חייבות להבין זה פשוט בעיה דיי מוככרת ומורות לא אמורות לא להתיחס..!
ישן 20-12-2007, 20:10
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

אין לי בעיות התנהגות, אבל אני לא תמיד מצליחה להתרכז ולהקשיב (לרוב ).

היום היה לי יום נורא ארוך ומייגע שמתוכו מתמטיקה, ביולוגיה, ערבית (עיתונות) ותולדות האסלם (שעתיים 3-5) למרבה הפלא, הצלחתי להיות עירנית במשך כל השיעורים ואפילו הייתי פעילה עד הסוף.

אמנם השיטה שמנעה ממני לגסוס לי לאיטי על השולחן היא לא מנסיון של שנים, אבל בנתיים היא עובדת: תמצאי עניין, אפילו הקלוש ביותר בנושא השיעור.. אם זה לא מתמטיקה, זה די אפשרי. תנסי לפחות.. כי בכל דבר אפשר למצוא עניין או נושא ששווה ללמוד.

אם זה לא הולך ואת לא מצליחה לעניין את עצמך בחומר, מה שאני עושה זה לדמיין לעצמי תרחישים בכיתה פשוט להמחיז סיטואציות בראש. כשאת במילא לא מצליחה למצוא עניין אז זה כבר די אבוד לנסות להקשיב. תתכנסי בתוך עצמך ודמייני. אם יש לך דמיון מפותח אז על אחת כמה וכמה (ככה אני שרדתי עד עכשיו ימים ארוכים ומתישים.)

אם את יושבת לבד זה עוזר לך? אם זה משהו שאת באמת רוצה לשנות, אז ההקרבה הזאת די שווה את זה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:47

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר