לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2007, 20:45
  Darakan Darakan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.04
בעיות עם ADDCHILD ב-AS3

יש לי כמה MCים בספריה שאני רוצה ליצור באופן רנדומלי ברחבי המסך - למשל, 4 MCים שהם כוכבים, כל אחד שונה מהשני. כמובן שע"מ לייצא אותם ל-AS3 אני חייב להגדיר אותם כקלאס חדש נכון? כלומר הכוכב הראשון הוא "star1", השני "star2" וכו' (וכולם sub-class של movieclip).

השאלות הן איך אני גורם בלולאה:
1. ליצור את השם בו אני רוצה לבחור. ב-AS2 הייתי מחבר מספר רנדומלי עם הטקסט "star" (ע"מ ליצור את ה-Identifier החדש) ופשוט שולח אותו ל-AttachMovie. פה אני מקבל הודעה ש-DisplayObject לא יכול להיות String...

2. בכלל לגבי AddChild אני מוגבל קצת בהבנה... איך אני מגדיר שאני רוצה ש-AddChild יוסיף Instance מהקלאסים החדשים שהגדרתי (סטאר1, סטאר2...)? שוב, אני מקבל הודעת שגיאה שהוא מצפה ל-displayobject ולא ל-class...

3. איך אני מבצע מעקב אחר כל כוכב שהוספתי? אין פה יותר "עומק" שבאמצעותו אני יכול לעקוב. האם אני צריך ליצור מערך באופן ידני ולהכניס כל אובייקט שאני יוצר ל-DisplayList לתוכו?

תודה למי שעונה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:26

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר