לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2005, 02:06
  סבוראי סבוראי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.05
שרון תתפטר מיד בבוקר ותציל את עם ישראל

החווה שלך והמעמד של הבנים שלך והחקירות לא שווים את החיים של יהודים בארץ ישראל.
היית לוחם ללא חת אמיץ מאין כמוהו.
תגלה את האומץ הנדרש ממך ותבין שהחיים שלך ושל בני משפחתך לא מונחים על כף המאזניים.
מקסימום תקבלו קנס גדול ועבודות שירות. האם החיים של יהודים בארץ ישראל לא שווים את המחיר הזה?
האם ביצוע פוגרום וגירוש יהודים מביתם ואדמתם חשוב יותר משקיעתך בערוב ימיך?
כשהלכת להיות ראש ממשלה ידעת שיש לשמאל חומר עליך. לכן קראת להכניס את מפלגת העבודה לממשלה בראשותך .
זה היה התשלום הראשון בעבור החילוץ שלך ושל בני משפחתך מהתיקים הפליליים שנערמו במשרדי השמאל .
מכרת את הישוב היהודי בשביל נזיד עדשים שרון. בגדת בכל אלה שהלכו אחריך בעיניים עצומות לכל אורך הדרך והביאו אותך לשלטון.
שרון תקום ותתפטר. תראה לאן אתה מוביל את עם ישראל.
הם השמאל תפסו אותך כמו שאומרים בביצים ולקחו אותך כבן ערובה לבצע את התכניות שלהם.
רק אתה שרון רק אתה יכול להציל את עם ישראל הציונות והישוב היהודי בארץ ישראל.
תקריב את עצמך ואת משפחתך למען כלל העם היהודי ותציל אותנו מהשמאל הפוסט ציוני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2005, 22:42
  IL_DarkSToRM IL_DarkSToRM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.05
סבוראי אין לך טיפת פוליטיות בשכל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סבוראי שמתחילה ב "שרון תתפטר מיד בבוקר ותציל את עם ישראל"

שרון נכנס ממשלה כבנאדם ימיני והבטיח הבטחות על זה שהוא ילחם בהם ושלא עושים משא ומתן עם פלסטינאים או מחזירים שטחים... אבל העובדות נמצאות בשטח!
כל ראש ממשלה ימיני שהיה איי פעם במדינת ישראל הבין וגם כדאי שתכניס את זה לראש הקטן שלך גם כן, אי אפשר לנהל ממשלה ימנית.
למה במי יש להלחם? מה יש לעשות? יש רק משא ומתן זאת האפשרות היחידה להשיג לך טיםת בטחון במדינה שלנו. ובקשר ל"מסכנים" האלה שמעיפים אותם מהבית, מציעים להם 2 מיליון שקל לעבור דירה, אני יכול לקנות וילה עם כל הדברים שרק אפשר לחלום עליהם ב300 אלף שקל. הם מסרבים לעזוב, רוצים לסחוט את הממשלה עוד קצת אז אני אומר- שילכו לה***** וששרון ימשיך עם העבודה הטובה שעשה עד עכשיו.

נ.ב. המסכנים האלה שמעיפים מהבתים ידעו שיעיפו אותם משם יום אחד שעברו לגור בעזה, והם עברו בכל זאת בגלל שידעו שיקבלו איזה צ'ק שמן כשיפנו אותם.

ישן 02-03-2005, 02:53
  סבוראי סבוראי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.05
האמת היא שאני מסכים עם מה שכתבת.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Dudenland שמתחילה ב "אוי, אתם הימניים. זאת בדיוק הבעייה שלכם."

הבעייה היא שאני לא ימני במלוא מובן המילה.
רוב חיי הבוגרים הייתי חבר בתנועת העבודה ותמיד הצבעתי עבורה בבחירות.
מעולם לא תמכתי בליכוד.
למעשה אני מייצג נאמנה את האידאולוגיה של מפלגת העבודה טרום מלחמת יום הכיפורים.
הייתי בעד גולדה ותמכתי בגולדה כשדחתה את הצעת סאדאת לעשות שלום תמורת כל סיני.
כנראה שנתקעתי שם ונשארתי תקוע באותה הרוח והאיסטרטגיה המדינית של אותה התקופה.
ישראל הייתה אז מושא להערצה וגאווה בכל העולם כשאמרה לא נכנע לטירור ולא ננהל משא ומתן עם טירוריסטים.
היום המפלגה שהכי מדברת אלי היא האיחוד הלאומי התומכת בפשרה טריטוריאלית ודמוגרפית ואם בגלל זה אני צריך להיות מכונה ימני מטומטם אז אין לי בעייה עם זה הגם שאני לא רואה כך.
ישן 02-03-2005, 15:16
  Dudenland Dudenland אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
אז הנה אתה מציג עוד בעייה שיש לכם.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי סבוראי שמתחילה ב "האמת היא שאני מסכים עם מה שכתבת."

אתם, הימניים, חיים באשליה, ולא מאמינים שהאופוריה שהייתה לכם ביד, אז ב-67, נגוזה.
היו זמנים, כן, היו זמנים, בהם עשינו טעויות קשות, שעליהן אנו משלמים עד היום, כמו שהזכרת, מסרנו את כל חצי-האי סיני תמורת שלום מפוקפק, מה גם שהשארנו לעצמנו את מעוז הטרוריסטים אצלנו (עזה).
בזמנים אלו, יכולנו באמת לעשות את מה שאתם, הימניים, כל הזמן "רוצים" לעשות. אז, בעידן שלא הייתה בו תקשורת (לא כמו היום), יכולנו לעשות בתוכנו כל מה שרצינו לעשות. בפקודת "חדל אש" שסיימה את המלחמה ההיא ב-67, החלטנו שלא לגרש מפה את כל הערבים, ואני מדבר על כולם, כולל אלו מן הגליל. גם זו הייתה טעות, מכיוון שאז, עוד יכולנו להרשות לעצמנו לעשות זאת.
אבל היום, היום אנחנו בעידן חדש, וכמו ששמת לב, אנחנו לא בדיוק אימפריה כל-יכולה, שתעשה מה שבא לה לראש. וכמו שראית, גם ממשלות הימין, כאשר הגיעו לשלטון, הבינו כמה אנחנו כבולים, לכל-כך הרבה גורמים, ולכן לא עשו את מה ש"רצו" לעשות. לגרש מפה את הערבים.

תשמע, אם הבעייה שלך היא "לנהל משא ומתן עם טרוריסטים", אז גם אני לא בעד זה, ומצידי, אין שום הכרח "לדבר" איתם. אפשר גם לעשות את הפינוי באופן חד-צדדי. אבל לא כך נראים הדברים היוצאים מפיך. נראה שאתה מתנגד למהלך נחרצות, בלי קשר לאופן הביצוע, אם נדבר איתם או אם לאו. אבל המציאות השתנתה, ואתם חייבים לקלוט את זה. ההתנחלויות שואבות לנו את המיץ. מוצצות לנו את הדם מן הוורידים.
התופעה הזו של התנחלויות, היא אוסף של דוגמאות כוללות לכל הרע והחולה שהולך במדינה שלנו. אין חוקים, אין אכיפה, אנשים עושים מה שבא להם, מיעוט שולט ברוב, ויש עוד הרבה.
כבר אין לנו כסף לכל המעשים ה"הירואיים" שלכם שם. המדינה שלנו מתפרקת, ולכם לא אכפת. משתמשים בכל תכסיס מלוכלך.
הגיע הזמן שתקבלו את הכרעת הרוב, כי זו באמת הכרעת הרוב.
ההתבכיינות שלכם למשאל-עם, נראית כמו המוצא האחרון שלכם (אם מוציאים מכלל זה את האלימות שאתם מתכננים בפינוי).
אתם תקבלו משאל-עם, אבל רק אחרי הפינוי. משאל עם לפינוי הגדול, מאיו"ש.

נערך לאחרונה ע"י NOTA בתאריך 02-03-2005 בשעה 23:39.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר