לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2007, 16:34
  משתמשת אנונימית משתמשת אנונימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
ממש חשוב לי שתעזרו לי!

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמשת זו בשם אנונימית בת 17.

להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות:

היי אני עוד מעטבת 17.

ובחופש חנוכה הייתי עם חברה שלי ונפגשנו עם חברים שלנו. בערב שהיינו שםהשתכרתי... (ברוב טיפשותי שתיתי 3 וחצי כוסות גדולות של וודקה) והיה איזה אחד שכלהערב טיפל בי. לקח אותי לדירה שישנו בה והכל! (אני לא זוכרת אבל כולם סיפרו לי.) אבל אני כן זוכרת שכשהייתי -בערך- שיכורה רציתי להתנשק איתו והוא לא הסכים בגללשהייתי שיכורה. ואז הלכתי לישון ובאיזשהו שלב התפכחתי והלכנו לחדר והתחרמנו בחדר. כל הלילה בערך =\.

עכשיו יש שתי בעיות. את הראשונה אני לא יודעת אם אפשר לפתוראבל השניה ממש חשובה. אז ככה:

1.
יש לי חבר. ואני לא יודעת מה לעשות עכשיו. מהאני מרגישה בקשר לחבר? האם זה אומר משהו על הקשר שלנו? ברור שיש לי עוד מיליוןשאלות אבל אלה העיקריות.

2.
נכון, התפכחתי והאמת היא שאני סומכת על מי שהייתיאיתו באותו לילה. אבל אני לא בדיוק זוכרת הכל הכל. ואני מפחדת שהיתה חדירה. אני לאיודעת מה לעשות. שאלתי אותו והוא אמר לי שלא היתה אבל אני לא בטוחה כמה הואזוכר...

ואני ממש מפחדת מזה. זה מדאיג אותי יותר מכל דבר אחר.
אז בבקשה תעזרולי.

לפני שאני מסיימת אני רק רוצה להגיד שאני ממש מתביישת במה שהיה. קודם כלבעובדה שהשתכרתי עד לשיכחה ושהגעתי למצב שיש לי חבר ואני עם אחר. והכל פשוט מטריףאותי.
ואני לא אומרת את זה בשביל שתרחמו עלי. רק כדי שתתפסו את התמונה ושלאתחשבו עלי כל מיני דברים שלא הייתי רוצה שיחשבו עלי.

אז תודה לכל מי שהיתהלו סבלנות לקרוא. ותודה במיוחד למי שעונה ושמוכן לעזור.
תודה ובהערכה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2007, 19:55
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "ממש חשוב לי שתעזרו לי!"

עם איזה מין חברה היית ?!?!!??
ואיזה מין חברים..

הרי הם יודעים שיש לך חבר, לא ??

בקיצור..
קודם כל, אם אף פעם לא שכבת עם מישהו, אפשר לבדוק אם היתה חדירה או לא בערב ההוא.
אם כן שכבת עם החבר או מישהו אחר לפני הערב ההוא,
תזכרי שאי אפשר להתבסס על ספקולציות,
הוא אומר שלא היתה חדירה,
את לא זוכרת חדירה,
ותשכחי מהעניין, כי אין מה לחפש עוד בסוגיה הזאת.

בנוגע לחבר..?
את חושבת שמגיעה לו חברה כמוך?
אני לא חושב,
אבל מצד שני - יש מעידות חד פעמיות, ואם זה אכן חד פעמי אצלך,
אני הייתי מספר לו על זה, כי אני לא יכול לחיות עם שקרים.
ואם זה חד פעמי, אז ההחלטה שלך בנוגע לחבר (אם להמשיך איתו או לא), צריכה להתבסס על הרגשות שלך כלפיו ולא מה שקרה בערב ההוא (הרי זה היה חד פעמי, לא ?)
ישן 13-12-2007, 20:13
  Michali :) Michali :) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "ממש חשוב לי שתעזרו לי!"

זה ידוע שמפלס החרמנות עולה כששותים אלכוהול אבל בחייך בחורה, תשתלטי על עצמך..
אני חייבת להגיד לך שאת ממש לא בסדר, אבל את זה את בטח כבר יודעת..

בקשר לשאלה הראשונה שלך, זה אומר המון על הקשר שלכם.
ברגע שאת מחפשת משהו אצל מישהו אחר זה אומר שאת לא מסופקת מהקשר הנוכחי שלך. את כנראה לא אוהבת אותו מספיק כדי להיות רק איתו.
החבר שם בשבילך, כדי לתמוך בך ולתת לך את כל מה שאת צריכה (מבחינה רוחנית, ריגשית ומינית כמובן) כשאת לא מקבלת את כל מה שאת רוצה מהקשר, הקשר לא מתאים. אין טעם למשוך אותו אם לא מרגישים בו שלמים.
אני חושבת שכדי לך לסיים את זה.
את באמת רוצה להיות חברה שבוגדת?

תספרי לחבר, תגידי לו שטעית וזו הייתה מעידה. את מקווה שהוא יסלח לך ושלא מגיע לו בחורה כמוך. מגיע לו מישהי יותר טובה ולכן עדיף שתסיימו את הקשר.

בקשר לשאלה השנייה,
תדברי איתו שוב, תגידי לו שזה ממש חשוב, שאת לא רוצה ילדים אבל תודה על ההצעה.. תגידי לו שינסה ממש ממש להיזכר ושיגיד לך אם הוא בטוח. אם את עדיין בספק ואני לא יודעת מתי זה קרה אבל אם לא עברו יותר מ72 שעות אני הייתי לוקחת פוסטינור. את לא יודעת מה קרה בניכם וכמו שאמרת את לא יכולה לסמוך עליו. אל תעשי שטויות, את לא בגיל לילדים..
עדיף ללכת על בטוח מאשר להגיע למצב נוראי..

את עוד תמצאי מישהו שיתן לך כל מה שאת מחפשת כך שלא תחפשי את זה במקומות אחרים... אני מקווה בשבילך שלמדת מהמקרה ולא תחזרי עליו, זה לא מעיד עלייך דברים טובים ואני בטוחה שאת לא רוצה להיות הדברים הלא טובים האלה..

בהצלחה מקווה שהצלחתי לעזור קצת..

ישן 14-12-2007, 14:11
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06

לא נעים בכלל חח.

אבל תאכלס, בינינו, אם התחרמנתם כל הלילה - השיכרות הייתה אמור להגמר לך מתי שהוא, זה אומר שמתי שהוא כבר התפקחת ובכל זאת המשכת להתחרמן איתו.
קיצר, אני מאמין במשו שלדעתי הוא הכי נכון שיש - כשמישו שיכור, זה לא שהוא עושה דברים שהוא לא רוצה לעשות, אלא הוא עושה דברים שהוא רוצה אך לא היה עושה אותם אם הוא לא היה שיכור.
בקיצור, רצית בזה, קודם כל אל תשקרי לעצמך ותבואי בגישה של להגיד ת'אמת - כן , הייתי חרמנית ורציתי להתחרמן איתו באותו לילה.
עכשיו , אחרי שהבנת ת'עצמך ואנחנו הבנו אותך, את יכולה להגיד שזו הייתה מעידה חד פעמית, זה לא יקרה שוב ... אז מה לעשות עכשיו ?

אני קודם כל אם הייתי את הייתי קודם כל מנסה לראות מה אני רוצה לעשות. אני רוצה להמשיך ולהיות עם חבר שלי בקשר ? או שלא ?.
אם החלטת שכן , אז את צריכה לעשות דבר כזה - ללכת אליו, להגיד לו מה קרה , לא לשקר - להגיד את כל האמת , להתכוון כשאת אומרת לו שזה לא יקרה שוב בחיים ואת אוהבת אותו ולא רוצה לאבד אותו ואת צריכה גם להגיד לו שזה בסדר אם תתרחקו לכמה זמן ואת מוכנה לחכות לו ולא להיות עם אף אחד אחר בזמן הזה - רק אז, אם הוא בוגר מספיק ואוהב אותך מספיק, הוא יסכים לזה - יקח ממך חופשה קצרה ואז תוכלו לחזור להיות ביחד ולשכוח מהסיפור החד פעמי הזה.

אם החלטת שלא - אז לא , תספרי לו ת'סיפור ותגידי לו שעדיף , בגלל מה שעשית , שזה יגמר. הוא יפגע , ומאוד, אבל מה לעשות - זה החיים... אני הרבה פעמים פגעתי וגם נפגעתי, קורה , ממשיכים.

בהצלחה .

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 22-12-2007, 09:42
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
נקודה אחרת למחשבה

קודם כל אני מסכים עם ים כחול עמוק שכדאי ליתר ביטחון לקחת פוסטינור כדי להפחית את הסיכויים שתיכנסי להריון
הייתי שואל אם השתמשתם באמצעי מניעה? אבל נראה לי שגם את זה לא תזכרו אז כדאי לקחת את הכדור ולעקוב לראות אם המחזור מגיע או לא ואולי למרות שלא ידוע לי לברר אם יש עוד מה לעשות

בקשר לסוגיה השניה עם החבר אז הנורמה והדבר התיאוריטי הוא להגיד מה שהרוב אמרו שזה נו נו נו לא יפה ככה לא עושים ואיזה מין חברה את ובלה ובלה ובלה הרגיל אבל אני חושב שאת כבר מענישה את עצמך מבלי שיגידו לך את זה (ככה התרשמתי ממה שכתבת בעיקר בסוף) אז נראה לי מיותר להגיד את זה
השאלה היא האם את מתכננת להגיד ולשתף את החבר שלך במקרה שקרה או לא? ואם לא האם את יכולה לחיות אם ה"סוד" הזה בלי בעיה, זאת צריכה להיות החלטה שלך. אם אין לך בעיה לחיות עם זה אז סבבה ואם כן את רוצה לספר רצוי לבחור את הזמן המתאים שהוא במצב רוח טוב (לא עצבני או עייף מיום לימודים ואולי גם עבודה וכו) ולקוות שהוא יסלח לך וגם אם כן יש סיכוי שיהיו דברים שהוא יבקש או תנאים שיהיו צריכים להיות כמו אולי לנתק קשר עם החברה שהלכת איתה או עם הידיד ההוא (סתם דוגמאות שיכולות להיות) אז קחי בחשבון

גם בקשר להתחרמנות האם היא נעשתה בפיקחות או לא אני לא יודע להגיד (ובגדול זה לא משנה כי זה כבר קרה) כיוון שלשמחתי אף פעם לא השתכרתי (אני פשוט לא סובל אלכוהול) אני לא יודע אם אחרי שעה זה יכול לעבור או לא ועד כמה הבן אדם באמת פיקח גם אם הוא נח כמה זמן, אך נראה לי שאולי קצת ירד לך השכרות אך לא היית פקחית לגמרי

שיהיה בהצלחה במה שתבחרי אני מקווה ומאחל לך שמה שישאר לך מהערב הזה זה רק זכרון ולקח ולא דברים נוספים כמו הריון לא מתוכנן לא עלינו, וזה אכן היתה שגיאה חד פעמית שלך

שבוע טוב
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר