לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2007, 18:46
  אנונימי12 אנונימי12 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.07
פורק

אני גולש פאסיבי כאן,החלטתי להרשם ולהחליט לכתוב כאן מה שלא זז לי מהלב כבר הרבה הרבה חודשים(רציתי לרשום מהמשתמש האנונימי,אבל לא רציתי להכנס לסיפור המסורבל הזה של להגיב ושלוח לאדמין..לא משנה.).

לפני כמה חודשים הכרתי מישהי,היא נראתה לי די חמודה..ואמרתי לעצמי למה לא?
בנות לא היו בראש שלי כול כך,עד אז..לא יודע איך להסביר את זה,תחשות חמימות כזאת,חיוך מטומטם על הפנים.היא לא יצאה לי מהראש אפילו לא לשנייה אחת,כשאכלתי,כשהייתי בשירותים,כשישנתי,כשראיתי את דה ברונו טוחן את המחלה,כשלמדתי וסתם כשהלכתי ברחוב.
אז אמרתי לעצמי,למה לא?זה לא יכול להיות נורא.לא פיתחתי ציפיות או משהו כזה..
התחלתי לדבר איתה באיסי,להגיד שלום מדי פעם..כול שנייה שראיתי אותה החיוך לא ירד לי מהפרצוף.
ממש ככה..זה היה האור בחיים האפרוריים שלי.היא לא היתה הכי מדהימה,בעין אובייקטיבית אולי רחוק מזה,אבל היה בה משהו כזה שתפס אותי..
כול שניה שהיא התחברה ההיתי הבן אדם הכי שמח שיש,פשוט דיברנו על הכול-כול נושא שקיים..שעות ההיתי יושב ולא מפסיק להקליק אפילו לשנייה.
בקיצור,רציתי בסופו של דבר לקחת את זה כבר קדימה.
יום אחד,משום מקום,ככה סתם התעוררתי בבוקר-והבנתי שיש לה מישהו.
מכירים את זה שיש חושך?בדיוק מה שקרה לי..פשוט לא הלכתי לבית הספר,לא דיברתי עם אף אחד,לא ראיתי אף אחד וגם לא רציתי לראות.
היא ידעה שאני מרגיש משהו כלפיה(אמרתי לה את זה עוד בשיחה הראשונה),היא ידעה את זה מעולה(העיניים שלי לא ירדו ממנה לשנייה).והיא פשוט לא אמרה לי כלום.נאדה,אוויר..רוח.פשוט כלום.

דיברתי איתה על זה באיסי,לא רציתי להגיד לה את זה בפנים,היא זרקה איזה תירוץ הזוי כבדרך אגב.
זה,המשיכה הלאה.
ומה איתי?שבור,מרוסק.אני פשוט לא אותו אחד מאז,בהפסקות מתבודד לי,פשוט לא נותן צאנס.
היא מחקה אותי לגמרי.אני לא חשוב.סתם אחד כזה,די מגעיל להתייחס אליו-איכסה.אני לא IN מספיק,להגיד לי איזה מילה זה כמובן לא במקום.חס וחלילה.
היא פשוט רמסה אותי לגמרי,אני מרגיש כלום.ממש ככה.
מה כבר ביקשתי בסך הכול?מילה?משהו?
כול פעם שאני רואה אותם ביחד דמעות עולות לי לעיניים ואני פשוט מתחפף משם כמה שיותר מהר.
אני פשוט מלא יודע מה לעשות,האבן הזאת לא זזה.

אשמח לסתם תגובות,נאצות וכו..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2007, 19:51
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אנונימי12 שמתחילה ב "פורק"

אני מאמין גדול באהבה קשוחה אז תצתרך לסלוח לי...
אני מניח שאתה בן 15 - 16, סתם ניחוש.
אתה מנפח את זה הרבה מעבר למה שזה באמת ואתה תפסיק להרגיש חרא עם עצמך ברגע שתבין.
אל תבין אותי לא נכון אני לא מזלזל ברגשות שלך, גם אני הייתי בגילך וגם לי זה קרה ושנאתי את הבחורה.
ממה שהבנתי מה שקרה סה"כ זה שפגשת בחורה חמודה, דיברתם הרבה, פיתחת מלא ציפיות
(רק כשמפתחים ציפיות אפשר להפגע) וגילית שיש לה חבר.
לא כתכת ברור כ"כ אבל גם אם היא יודעת שיש לך רגשות כלפיה מה אתה מצפה שהיא תעשה?
לא תסכים לצאת עם בחורים אחרים חוץ ממך? תימשך רק אליך?
מה שכנראה קשה זה שהיא ידעה שאתה מרגיש משהו כלפיה, מה שאומר שהפסקת להיות ידיד מבחינתה.
היא מצאה חבר ולא הרגישה יותר בנוח לדבר איתך כמו פעם כי אתה מחבב אותה והיא עם מישהו אחר.
קשה להאמין אבל אתה תמצא עוד מישהי, אני יודע שברגעים האלה אתה מרוכז כולך רק באותה אחת
אבל אתה תמצא עוד מישהי, וכשתמצא, ותרצה, תעשה את הצעד שלך. אם היא תיהיה מעוניינת אז אחלה
אם לא אז זה בדיוק כאילו היא מצאה חבר אחר...

ישן 28-12-2007, 08:17
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי אנונימי12 שמתחילה ב "לא הבנת"

גם אם זה קרה שנים אח"כ, יכול להיות שהיא לא נמשכה אליך וסתם נהנתה לדבר איתך פה ושם.
ברגע שהיא מצאה מישהו שהיא כן נמשכת אליו, להמשיך לדבר איתך זה כבר לא נעים כי היא יודעת שאתה רוצה אותה.

היא לא חייבת לך כלום ואתה צריך להבין את זה. כשאתה מתחיל מערכת יחסים עם בחורה אתה צריך
לדעת מראש מה אתה רוצה להיות או לשאוף להיות, הידיד שלה: חבר מהצד שאפשר לצחוק איתו ולשתף
דברים וכל מני אבל לא יותר מזה
או חבר שלה. הכעס שלך כלפיה לא מוצדק, היא סה"כ מצאה מישהו שמוצא חן בעיניה ועכשיו הם ביחד.
כשהם יפרדו אתה יכול לנסות שוב אבל לפני זה אין לך מה לכעוס עליה.

ישן 27-12-2007, 21:29
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק

אני חושבת שאם היא לא אמרה לך על החבר שלה בכל השיחות שלכם,
אולי החבר שלה לא כזה חלק מרכזי בחים שלה,
אולי היא לא באמת אוהבת אותו,
אויל היא חשבה שאם היא תגיד לך עליו היא תאבד אותך, והיא לא רצתה שזה יקרה, אז היא לא אמרה פשוט...?
בכל מקרה- אל תוותר,
אתה יכול לכבוש אותה,
וכשתכיר אותה ממש ממש לעומק,
אולי גם לך זה יעבור?
חבר זה לא קיר,
אני לא אוהבת את המשפט הזה, אבל וואלה- אם אתה חושב שאתה באמת רוצה! ואם היא לא אמרה לך עליו אני אומרת- לך על זה!
וחוץ מזה אין לי מה להוסיף-שיהיה המון בהצלחה...
ים.

ישן 28-12-2007, 14:03
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

סליחה. אני לא מוכנה לקרוא את המשפט הזה "היא מחקה אותי לגמרי", "אני שבור/ הרוס" וכדומה. לא מוכנה ושלא תגיד את זה שוב.

אתה בנאדם שלם. אל תתן לאהבה נכזבת לרמוס אותך! יהיו בחיים דברים יותר נוראיים ממישהי שדחתה אותך- וגם איתם בסופו של דבר תצטרך להתמודד ולקום על הרגליים.
אף פעם אל תתלה את האושר שלך במישהו אחר. לא משנה מה המין שלו ולא משנה אם הוא יהיה לצידך כל החיים או לא.

גם אם מדובר בחבר הכי טוב שלך שאתה יודע שהוא לעולם לא ינטוש אותך/ או אח שלך שאתה מוכן למות למענו, זה לא בטוח.למה לא? כי דברים קורים, דברים משתנים. אנשים יכולים לאכזב במקרה הטוב, או >חס וחלילה, במקרה הרע< למות. ואז מה?מה עם האושר שלך?

אל תבין אותי לא נכון, אני לא אומרת שלשמוח בגלל מישהו זה דבר רע, להפך. חברים ואנשים שאתה אוהב הם אחד הדברים שגורמים להכי הרבה אושר, אבל אם אתה נתלה באותו אדם וקורה משהו, אתה נכנס לדאון רציני וסוגר את עצמך! (הרי אתה כתבת: "ומה איתי?שבור, מרוסק. אני פשוט לא אותו אחד מאז, בהפסקות מתבודד לי, פשוט לא נותן צאנס")

אל תתן לזה לקרות! חבל! תרים את הראש, תמשיך הלאה ותפתח את עצמך בחזרה לאפשרויות, חפש מדהימה אחרת- פנויה!

אין סיבה שתתמרמר. דברים כאלה קורים ועוד יקרו (חיים, מה לעשות).

המון בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר