לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2007, 15:52
  ג'ואי ג'ואי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.06
זה בדיוק הטמטום שבחוק השבות
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אני חושבת שיש לה כל זכות..."

אם היטלר קבע שמי שאביו יהודי ואמו נוצריה יהודי, זה אומר שאנחנו צריכים ללכת לפיו?
מדינת ישראל היא מדינה יהודית, וככזו צריכים לעלות אליה רק יהודים.
אין כאן שום קשר להומניות, בגלל מקרים כאלה, של "הומניות" יש פה עולים מברה"מ לשעבר שהם ניאו נאצים. (ואני לא מתכוון שJeanne D'Arc נאצית או משו כזה כמובן. היא יכולה להיות בן אדם טוב ואפילו מעולה, אבל עדין אני חושב שהעליה צריכה להיות רק ליהודים.)

נערך לאחרונה ע"י ג'ואי בתאריך 13-12-2007 בשעה 15:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2007, 17:14
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ג'ואי שמתחילה ב "זה בדיוק הטמטום שבחוק השבות"

אבל זה בלתי אפשרי להעלות לכאן רק יהודים. מאותם סיבות שאני ודראגון הסברנו כבר.

זה שיש יוצאי דופן שעולים מהסיבות הלא נכונות, לא אומר שצריך לאסור גם על אלה שעולים מהסיבות הכן נכונות.
ושוב, זה היה ממש לא יפה לענות לתגובה שלה כ"בזיון", אתה לא יכול להפיל את האשמה של הרבה אנשים עליה. היא לא עשתה שום דבר שמצדיק זלזול כזה. ואולי היא לא יהודיה ולא רוצה להיות, אבל לצבא למשל היא רוצה להתגייס. היא לא אומרת "וואלה אני לא הולכת להגן על מישהו שהוא לא מהעם שלי." כמו שאתה אומר כשאתה בעצם לא מסכים שאנשים שהם לא יהודים יעלו, כשבעצם שם הם נחשבים הרבה פעמים ליהודים וסובלים בדיוק כמו שיהודים סובלים.

ישן 13-12-2007, 20:07
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ג'ואי שמתחילה ב "1 אני לא הגדרתי שום דבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ג'ואי
2 ואני שב ושואל, אם היטלר/ניאו-נאצים אומרים על משהו/מישהו שהוא יהודי, זה אומר שאנחנו נעשה אותו דבר?

בפירוש כן.
אם זה היה "קריטריון" מספיק כדי לרדוף אותם, לעשות בהם שפטים, להכניס למקלחות ולשרוף את גופותיהם,
זה מספיק גם כדי לאפשר להם להכנס לארץ ולקבל מקלט במדינה שנועדה עבור העם היהודי.
המדינה הזו לא הייתה קמה אלמלא האסון ההוא.

האם כעבור 60+ שנים זה עדיין נכון וראוי? כל עוד לא נאמר ונקבע אחרת - כן.
יתר על כן, עם רדיפות על רקע אנטישמי עדיין נמשכות בחלק ממדינות אירופה ודי להיות רבע יהודי על מנת
שהקבוצות האנטישמיות ירדפו אותך, יבוזו לך וימררו את חייך (וזה עוד טרם מחשבות ויישומים של פתרונות
לסוגיהם) זה עדיין תקף לדעתי.
ישן 15-12-2007, 23:25
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אבל זה בלתי אפשרי להעלות לכאן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
אבל זה בלתי אפשרי להעלות לכאן רק יהודים למה לא?.

זה שיש יוצאי דופן שעולים מהסיבות הלא נכונות, לא אומר שצריך לאסור גם על אלה שעולים מהסיבות הכן נכונות. מה הן הסיבות הנכונות?
ושוב, זה היה ממש לא יפה לענות לתגובה שלה כ"בזיון", אתה לא יכול להפיל את האשמה של הרבה אנשים עליה. היא לא עשתה שום דבר שמצדיק זלזול כזה. ואולי היא לא יהודיה ולא רוצה להיות, אבל לצבא למשל היא רוצה להתגייס אז? אז כל מי שרוצה להתגייס לצבא צריך לקבל סל קליטה ושאר ירקות?. היא לא אומרת "וואלה אני לא הולכת להגן על מישהו שהוא לא מהעם שלי." כמו שאתה אומר כשאתה בעצם לא מסכים שאנשים שהם לא יהודים יעלו, כשבעצם שם הם נחשבים הרבה פעמים ליהודים וסובלים בדיוק כמו שיהודים סובלים.

נחמד, אבל לא ממש. זה שיש מהם שרוצים להתגייס- נפלא. שיקבלו הטבה X, יגישו בקשה לאזרחות ונראה מה יהיה. אבל מכאן ועד לעלות אותם ולתת להם אזרחות וסל קליטה וכן הלאה יש מרחק עצום.
ישן 10-12-2007, 22:30
  pptu1 pptu1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.07
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי dragoon שמתחילה ב "קצת משניהם אני מניח. בכל..."

צודק לגבי מה? זה ידוע שיש פירצה בחוק השבות, ואף אחד לא בודק את העולים. ידוע גם על 300 אתיופים נוצרים שחיים בארץ שהסתננו לכאן עם העלאת יהודי אתיופיה.

לא מפריע לי היותה נוצרית, כי ממילא היא כבר כאן והיא אזרחית בדיוק כמוני. מפריע לי שיש אחרים כמוהה, שהם לא מנסים להשתלב בחברה, ואפילו שונאים את ישראל. ריסוס צלבי הקרס בזמן האחרון נובע מפירצה בחוק השבות. באתם, הסתננתם, אין לי בעיה. אבל תנו כבוד לאנשים שחיים כאן והגיעו לכאן לא בגלל בעיות כלכליות. שינסו קצת להיות ישראלים, אפילו הערבים מצליחים בזה יותר טוב. אני לא מכליל ומה שאני כותב מתייחס לאנשים שמתנהגים ככה, ואני מכיר רוסים שהם אחלה של בני אדם ומאוד מוכשרים.
ישן 16-12-2007, 11:57
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

נכון. היא עלתה עם אבא שלה והסבים שלה, שהם יהודים.
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "נפלא ממש"

מה אתה מציע? שנעלה את האבא והסבים, ואת שאר המשפחה נשאיר שם?
או שנכריח את האמא והבת להתגייר כדי שיוכלו להיות עם המשפחה שלהן?

כמו שאתה לא היית מתנצר אם היית עובר למדינה שנוצרית ברובה, אתה לא יכול לצפות מאחרים לעשות את אותו הדבר, כן אפילו אם המדינה נועדה להיות "רק יהודית". כי מה לעשות מי שלא יהודי ורוצה להתגייר, צריך לעבור תהליך מפרך שבגדול נועד לשמש אותו רק אם יבחר להיות דתי מאמין. אתה לא יכול לכפות דת על מישהו. אני חושבת שזה מספיק שמביעים רצון לעלות ולהקלט בארץ, ללמוד את השפה, ולשרת בצה"ל.

חוצמזה אפשר לחשוב בתכלס כמה אנחנו סובלים מזה. בין אלה שעלו, גם אם הם כ"כ ביזבזו לדעתך את סל הקליטה, הייתה תרומה עצומה לרמת ההשכלה כאן. וברור שיש יוצאי דופן מבין העולים שעלו כדי לנצל ולפגוע בנו, אבל זאת ממש לא סיבה לשנות את החוק לגמרי, רק לבדוק ביתר זהירות מי עולה לפה.
אם אתה חושב אחרת אז זאת עדין דעתך, אותי לא הצלחת לשכנע.

ישן 15-12-2007, 10:52
  משתמש זכר eXtruct eXtruct אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי DimaX שמתחילה ב "מישהו אמר מסר חסוי? מיהו אמר..."

טוב לא משנה.
ההפרדה שאתה עשית הייתה יותר בולטת כי המילה "בנו" ישר קופץ לראש שהיא מתייסת ליהודים, כלומר אתה עושה הבחנה של דתות (מה אצלי לפחות מקפיץ רושם של גזענות).
לעומת זאת ההודעה שלה ושל מיני המילה "עליהם" מתייחסת לקבוצת אנשים קטנה יותר, או ביותר דיוק לאותה קבוצה שהתנפלה עליה בגלל שהיא "נוצריה גאה". הם לא בדיוק עשו הפרדה של דתות אלה הפרדה של 2 סוגי אנשים, אלה שהם נוצרים גאים ואלה שהתנפלו אליהם בגלל האמירה הזאת (אין קונטקסט של גזענות).
בכל מקרה לפחות אני רואה את זה ככה.
כמו כן הרשה לי לשאול שאלה היית מתנפל באותה צורה על בן אדם שהיה כותב שהוא "יהודי גאה", והאם היית מתנפל באותה צורה על בן אדם שהוא היה כותב שהוא "מוסלמי גאה"?

נערך לאחרונה ע"י eXtruct בתאריך 15-12-2007 בשעה 10:55.
ישן 15-12-2007, 12:00

בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי DimaX שמתחילה ב "כל התפישה שלך מוטעית... אני..."

בגלל זה לא רציתי להישתמש במילה "גזען", כי אני לא בא לשפוט אותך סתם. בכל מקרה לא התכוונתי לפגוע בך.

אני רק לא מבין מה הבעיה נניח באותו יהודי שיקרא לעצמו "יהודי גאה" בפורום אמריקאי? לפי מה שידוע לי אמריקה היא מדינה דמוקרטית ולכל אחד יש את הזכות לחיות איך הוא בוחר, ולהאמין במה שהוא רוצה.
כמו כן גם מדינת ישראל שמעניקה שוויון זכויות "ללא הבדל דת, גזע ומין".
אני לא מבין למה אנשים נתפלים לכל מיני שטויות כמו "אבל הוא רוסי" "אבל כל הערבים זה ככה" ועוד כל מיני אמירות מוזרות. אז היא נוצריה, אז אתה יהודי, אז מה ההבדל ביניכם? בזה שהיא מאמינה בנצרות ואתה ביהדות? זה מה שאמור לגרום לכם לשנוא אחד את השני? או זה מה שמונע מאחד מכן את זכות הדיבור וחופש האמונה? אתם בני אדם לא חיות.
כל החלוקה המטומטמת הזאת של "רוסים" "ערבים" "יהודים" וכו'
בזה אני מסיים את הדיון, אני קיבלתי את התשובה שרציתי לקבל.
ישן 15-12-2007, 12:18
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי eXtruct שמתחילה ב "בגלל זה לא רציתי להישתמש..."

אחי אתה כל כך לא בכיווווון.............
התגובות שלי באדום.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי eXtruct
בגלל זה לא רציתי להישתמש במילה "גזען", כי אני לא בא לשפוט אותך סתם. בכל מקרה לא התכוונתי לפגוע בך. לא פגעת בי... לא אמרת שום דבר שיכל לפגוע בי. סה"כ אנחנו מנהלים פה דיון...

אני רק לא מבין מה הבעיה נניח באותו יהודי שיקרא לעצמו "יהודי גאה" בפורום אמריקאי? לפי מה שידוע לי אמריקה היא מדינה דמוקרטית ולכל אחד יש את הזכות לחיות איך הוא בוחר, ולהאמין במה שהוא רוצה. כמו שהסברתי קודם, כשאומרים את זה בפורום שאני בו הוא מיעוט נחרץ, זה מיותר. אז מה אם אני מתגאה ולא מתבייש בזה שאני יהודי? למי אכפת? אם שואלים אם אתה יהודי, תגיד "כן, אני יהודי". כשאתה אומר "כן, אני יהודי ואני גאה בזה" אתה אומר בעקיפין שאתה חושב שאתה טוב יותר מהשאר כיוון שאתה גאה בזה שאתה יהודי, לעומת השאר, שהם נוצרים. אתה מתריס בעקיפין ומעורר רגשי אי-אהדה, בלשון מעודנת.
כמו כן גם מדינת ישראל שמעניקה שוויון זכויות "ללא הבדל דת, גזע ומין".
אני לא מבין למה אנשים נתפלים לכל מיני שטויות כמו "אבל הוא רוסי" "אבל כל הערבים זה ככה" ועוד כל מיני אמירות מוזרות. אתה מדבר על משהו לא קשור עכשיו. היכן קראת מישהו כותב את זה? אז היא נוצריה, אז אתה יהודי, אז מה ההבדל ביניכם? בזה שהיא מאמינה בנצרות ואתה ביהדות? אי אפשר "להאמין בנצרות" או "להאמין ביהדות"... זה מה שאמור לגרום לכם לשנוא אחד את השני? אני שונא אותה? אין לי שום דבר נגדה... (כמעט) או זה מה שמונע מאחד מכן את זכות הדיבור וחופש האמונה? למה שזה ימנע זכות כזו? מותר לה לומר את מה שאמרה,ולי מותר לשאול אותה שאלות. אמרתי לה מתישהו לא לומר משהו? לא. אתם בני אדם לא חיות. אהא
כל החלוקה המטומטמת הזאת של "רוסים" "ערבים" "יהודים" וכו' איפה הנשוא במשפט? מה יש עם "כל החלוקה המטומטמת הזו"?
בזה אני מסיים את הדיון, אני קיבלתי את התשובה שרציתי לקבל. חבל שאתה ככה בורח מדיון תרבותי ומעניין. ההפסד כולו שלך.

ישן 15-12-2007, 12:43

בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי DimaX שמתחילה ב "[color=red]אחי אתה כל כך לא..."

לא בורח מדיון, ולא זה לא דיון מעניין בשבילי, רציתי להבין למה אתה מתכוון במילה "בנו" בתגובה שלך שאליה הגבתי. ענית לי בזה זה נגמר, בשבילי לפחות.
רק תגובה קטנה:
תגובה שלי: " כמו כן הרשה לי לשאול שאלה היית מתנפל באותה צורה על בן אדם שהיה כותב שהוא "יהודי גאה""
תשובה שלך: " לא הייתי מגיב ככה ליהודי שהיה אומר שהוא יהודי גאה, כיוון שהוא אומר את זה בפורום של רוב יהודי מוחלט."
תגובה שלי: "אני רק לא מבין מה הבעיה נניח באותו יהודי שיקרא לעצמו "יהודי גאה" בפורום אמריקאי?"
תשובה שלך: "כשאתה אומר "כן, אני יהודי ואני גאה בזה" אתה אומר בעקיפין שאתה חושב שאתה טוב יותר מהשאר כיוון שאתה גאה בזה שאתה יהודי, לעומת השאר, שהם נוצרים."
מכאן אני יכול להסיק שכשמישהוא אומר "אני X גאה" במקום שבו X הם המיעוט, אתה תופס את זה כ "X אומר בעקיפין שהוא יותר טוב מ Y" (בהנחנה שבאותו מקום Y הם הרוב) ואם זה יש לך בעיה. סביר להניח שזה נכון גם להפך כאשר X אומר "אני X גאה" (במקום שבו X הם הרוב) הוא בעצם אומר בעקיפין "שהוא יותר טוב מ Y" (בהנחה ש Y הם המעיוט) ואם זה אין לך בעיה.
אפשר הסבר לזה?
ישן 12-12-2007, 00:20
  flasker flasker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
בתגובה להודעה מספר 146 שנכתבה על ידי Jeanne D'Arc שמתחילה ב "ותחשוב שהכל קרא בגלל פאולוס..."

ציטוט:

Dark Funeral - Godhate

In the land of Israel, not too long ago.
A man sat in his prison cell, watching the moonlight.
They called him the king of Jews, but he had no crown.
All he had were his hope, for the coming of his Lord.
A Lord that isn't there when you are in need,
A lord so full of shit, you will die for his deeds.

Guilty or not, you're full of shit.
Spreading your lies that too many believes.
You are a fake, and I know the truth.
I know your name and your god I do hate.

When the moon fades away, the rise of sawn.
Our self-proclaimed king, he starts to cry.

Guilty, guilty!!!
You will die upon your cross, amongst the other thieves.
Guilty, guilty!!!

The day has now arrived, and it is time for you to die.
Still blinded by stupidity, believing you are Christ.
Walking down the streets of Jerusalem,
Covered in spit, from the people you loved.

Guilty or not, you're full of shit.
Spreading your lies that too many believes.
You are a fake, and I know the truth.
I know your name and your god I do hate.

Guilty, guilty!!

In the land of Israel, not too long ago.
A fake sat in his prison cell, watching the moonlight.
They called him the king of Jews, but he was a clown.
And every nail through his flesh is delivered by me.

Guilty, guilty!!!

XD
אחלה שיר ד"א...

ישן 12-12-2007, 12:35
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 154 שנכתבה על ידי Jeanne D'Arc שמתחילה ב "ים סוף נפתח בגלל סיבה אחת..."

מגניב..

זה נשמע כאילו היית שם..

אגב, ראית במקרה את יצחק נעקד? והאם לפרעה יש שומה על הפרצוף כמו שאומרים??

אני חייב לדעת ממקור אמין..

עריכה: עוד עובדה שאת לא מכירה את הדת שלך..

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dani90
הנצרות מתבססת על היהדות.
הרי "הברית החדשה" היא המשך או השלמה (כמו שאתם אומרים) ל"ברית הישנה" (התורה) לכן אתם בעצמכם אומרים שהתורה נכונה- אז את לא יכולה להגיד לי שמשה לא בקע את ים סוף-זה כתוב במפורש!!!
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

נערך לאחרונה ע"י dani90 בתאריך 12-12-2007 בשעה 12:41.
ישן 12-12-2007, 13:13
  oommer oommer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
בתגובה להודעה מספר 157 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "אתה אידיוט- ישו אידיוט..."

אתה אידיוט-קוראים לו יהושוע-הוא יצא נגד השחיטות של הכוהנים(שהיו ממש מושחטים).
זה שהחליטו להפוך את זה לדת חדשה זה כבר משהו אחר.
אגב הצליבה-צלבו ככה עשרות אלפי אנשים.
בקצרה:
יהושוע חי יהודי ומת יהודי והאמין ביהדות אך התלמידים שלו החליטו להפוך את זה לדת חדשה שבפירוש לא יהושוע המציא.כך שתתגאה בזה שהיה מישהו שיצא נגד השחיטות ובמקרה גם היה יהודי!
"אוי המרגמות אוי המרגמות חברה על הכיפאק חבל שהם זונות"(רב אלוף גבי אשכנזי)
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש(סא"ל מיל' דודו הלוי)
גרוע מהמלחמה הוא הפחד מפניה(סנקה)

ישן 12-12-2007, 16:55
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 166 שנכתבה על ידי Jeanne D'Arc שמתחילה ב "זה כן קשור... משום מה עד..."

מי המורה לתנ"ך שלך?...

אגב, יומיים לפני רצח רבין התקשר אחד מהעוסקים בצפנים בתורה- למשנה לראש הממשלה דאז, והודיע לו שיש להזהיר את ראש הממשלה. ההצעה לא נלקחה ברצינות ואחרי הרצח המשנה לראש הממשלה הודה שהזהירו אותו...

אבל עזבי.. אני לא מדבר על צפנים ומציאת שורות בתורה.
אני מדבר על התכל'ס- לדוגמא:

כתוב במפורש בתורה שכל יהודי חייב ברית מילה. ופלאי פלאים המדע מצאשסילוק העורלה חשוב וטוב מאד לגוף וכיום הרבה אנשים עושים ברית מילה בניתוח רק בגלל זה.

יש עוד מלא (מציאת הפאי, ומולד הלבנה..) שאין לי כח לפרט.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 12-12-2007, 17:14
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 168 שנכתבה על ידי Jeanne D'Arc שמתחילה ב "הדת ומדע הם אויבים אחד לשני...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jeanne D'Arc
הדת ומדע הם אויבים אחד לשני.

את מצטטת לי משפטים ממלאכים ושדים של דן בראון?

היהדות היא תכלית הכל- המדע מוכיח אותה, לכן המדע והדת בוודאי שלא אויבים.
אם את רוצה שאני יחפור יותר- את יכולה לראות שההלכות מתקדמות כפונקציה לטכנולוגיה כיום.

ובקשר לדוגמא שלך, הרבה אנשים ידעו שזה הולך לקרות אבל אף אחד לא הזיז אצבע כדי לעצור את זה.

נגיד... יש עוד כל-כך הרבה דברים מדהימים.. תכנסי לאתר של הידברות..

ישן 13-12-2007, 15:13
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 173 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "בזים בזים.. כנראה אתם צריכים..."

יפה שאתה יכול להחליט משהו כזה בשביל דת שלמה. אולי בכלל הנוצרים המזרחיים יהפכו אותך לאפיפיור החדש שלהם כי מסתבר שאתה מבין המון.

בקשר לחגים, זה בולשיט גמור שלנוצרים מהמזרח אין את החגים של הנצרות. עד כמה שידוע לי הם חוגגים את רוב החגים של הנצרות האירופאית, ואז צירפו להם אפילו חגים משלהם. זה שהם פשוט לא חוגגים אותם באותו תאריך, זה רק משום שכשברוסיה והסביבה היה תיקון מהלוח היוליאני (או איך שלא קראו לו) ללוח הגרגוריאני, לא היה את אותו התיקון בדת (זה למה יש כאלה שאפילו חוגגים את השנה החדשה פעמיים) והחגים נשארו בתאריך הקודם שלהם, שמקדים אם אני לא טועה את הלוח הגרגוריאני באיזה שבועיים. כל הפסחא, וחג המולד הם חוגגים, אני יכולה להרגיע אותך.

ישן 15-12-2007, 17:55
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 149 שנכתבה על ידי yuval3 שמתחילה ב "נצרות זאת הדת הזאת שמאמינים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yuval3
נצרות זאת הדת הזאת שמאמינים שהאמא בתולה והיא נכנסה להיריון מרוח הקודש?
בעצם נוצרים הם עובדי אלילים לא? הם משתחווים להמון אלילים שלהם..
אבל מה שהכי כיף זה שאני יכול לעשות מה שבא לי ואז להפיל הכל על הכומר ולהגיד לו שהוא לא יכול לספר את זה לאף אחד גם אם אנסתי ילדות קטנות כי זה חוק כזה של כמרים..

איכסה..

גם רבנים אונסים ילדות קטנות ולא רק ילדות...
הביקורת שלך דומה לביקורת מוסלמית.אני מכיר קצת את השיח שלהם-אותם שאלות לגבי הנצרות כמו של יהודים.חוץ מהנושא של ישו שלא נצלב,לפי טענתם.
נצרות היא דת מונוטאיסטית ולא פוליטאיסטית.

אנחנו אמורים להיות יותר סובלניים ממוסלמים,במיוחד שהבחורה לא תקפה את יהדות.

ישן 12-12-2007, 22:11
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי STING3ER שמתחילה ב "יש כאן נוצרים?"

דווקא חבל שינעלו תאשכול, אחד המעניינים... אני לא חושבת שקראתי כ"כ הרבה שטויות באשכול שלא נמצא בפורום רוק ומטאל מאז שאני בפרש.
אבל בכללי נצרות זה נושא שמעניין אותי כבר הרבה זמן. [=
ובקשר לתגובות של ז'אן שהיא מתגאה בזה שהיא נוצריה, אני חושבת שהיא התכוונה יותר לזה שאין לה בעיה להיות נוצרייה בין יהודים, כי יש הרבה כאלה בארץ שנוצרים מפריעים להם, וכל הכבוד לה שהיא לא מתביישת בדת שלה. טוב שלא שמתם אותה מתחת למנורת משטרה על כל פסיק שלה.

בקשר לכל הקטע עם הדת והמדע, לדעתי אלה פשוט שתי אמונות שונות, שאולי לעיתים חופפות זו את זו, אבל המטרה שלהן היא זהה וזה להסביר את מה שקורה בעולם הזה. וזה מטומטם שיש אנשים שכשצץ ויכוח על אלוהים או דת, הם ישר באים להגן על האלוהים שלהם, כי אפשר לחשוב שאלוהים הוא כזאת ישות חלושה שצריך שיגנו עליה.

ישן 13-12-2007, 20:35
  minime minime אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
בתגובה להודעה מספר 214 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אני אגיד לך שזה לא נכון."

אני מדבר ככה כי זה ואין מה לעשות.כל בן אדם שני רוסי מסריח נוצרי תחזור לרוסיה וזה ככה99% הישראלים אומרים את זה וכמאט כל ההולים החדשים יבינו אותי וגם עכשיו את כזאת בסדר וסבבה אבל כשה רוסי או רוסיה תעשה לך משו אולי בטעות אולי בכוונה לא משנה את תגידי רוסיה מסריחה ואלה ואלה כי ככה אתם כל אחד שלא יהודי הוא לא בן אדם או משו כזה. אפילו ההורים של חברים שלי ירדו עלי שאני רוסי ואני גנב ואני כזה ואני כזה אז אחרי זה את אומרת שאת לא מכבדת אותי.ואז מתפלאים פה הילדים בפורום שעושים תצלבי קרס האלו ומה שקרה אם ניאו נאצים האלו שהיו בחיפה או לא זוכר למה כי החבר'ה הישראלית דחקה לצד וכולם שנאו אותם ורק אז הם ניהיו כאלו אבל אף אחד ממכם כאן לא יבן את זה כי למה להבין ביכלל הם הרי רוסים אז הם כאלו וכאלו.
ישן 15-12-2007, 18:13
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 215 שנכתבה על ידי minime שמתחילה ב "אני מדבר ככה כי זה ואין מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי minime
.ואז מתפלאים פה הילדים בפורום שעושים תצלבי קרס האלו ומה שקרה אם ניאו נאצים האלו שהיו בחיפה או לא זוכר למה כי החבר'ה הישראלית דחקה לצד וכולם שנאו אותם ורק אז הם ניהיו כאלו אבל אף אחד ממכם כאן לא יבן את זה כי למה להבין ביכלל הם הרי רוסים אז הם כאלו וכאלו.

יהודים היו צריכים לפוצץ את הכנסיות באירופה ורוסיה,כדי שיתחילו לכבד אותם.להם הייתה יותר זכות לשנוא נוצרים מאשר ההיפך.עלילות דם,הרעלת בארות,"פרוטוקולים"...

הילדים האלה הם בעיתיים,הם אמורים להיענש ואולי אף לעוף מהארץ.גם אני,בהיותי יהודי ב-100% לא נקלטתי מי יודע מה,וידעתי שהבעיה היא אצלי. מיעוט צריך להיכנע לרב ולא להיפך,נרצה או לא נרצה.
ילדים רבים,הולכים מכות,צוחקים על מוצא האחד של השני אבל יש לזה גבול. אם באירופה מכניסים לכלא על הכחשת שואה,בישראל על אחת כמה וכמה צריכים להעניש את ה"אומנים" האלה,שדרך אגב,עושים יותר מאשר רק לצייר צלבי קרס.

אתה רוסי?אז תעשה מאמץ להשתלב בחברה,תתרחק מהגזעניים הרוסיים והיהודיים,ותחשוב,בעד מי ונגד מי אתה.

ישן 15-12-2007, 18:04
צלמית המשתמש של student1

למבוגרים בלבד
בתגובה להודעה מספר 213 שנכתבה על ידי minime שמתחילה ב "אני אומר כי ככה זה כל היהודים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי minime
אני אומר כי ככה זה כל היהודים אומרים שהם מעל כולם ותגיד גם שזה לא נכון וכל מי שלא יהודי הוא גוי ואיכס והוא כזה והוא כזה ותגיד שגם זה לא נכון.

ואם אתה יודע ליקרוא כל כך טוב ברוסית בוא תיקרא את זה.

ПОШОЛ НА ХУЙ!!

))))))
לא כל היהודים מעל כולם אלא רק המובחרים שבהם-זקני ציון!!!))))))))))))))))))))אני מועמד להיות אחד מהם,דרך אגב.))

ציטוט:
מי שלא יהודי הוא גוי

כן,אם אתה לא יהודי בלאום,אז אתה גוי.גוי זה עם ישראל,גוי זה עם באופן כללי וגוי זה כל העמים חוץ מיהודים.

כדאי לא לקלל בפורום,במיוחד ברוסית.
שמתי לב למצבי רוח אנטי-נוצריים אצל חלק מאנשים,אך אין צורך לקלל,פשוט תגיד מה שיש לך,תתקוף בחזרה באותה שפה.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:18

הדף נוצר ב 0.34 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר