לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2007, 20:02
  kokorikoo kokorikoo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.07
בעייה עם חברה וידיד....

שלום לכולם!
לאחרונה נתקלתי במצב ממש לא נעים עם חברה וידיד, מקווה שתעזרו לי אם אפשר והמקרה הוא:
נדלקתי על מישהו והוא נדלק על חברה שלי והתברר לי שהיא נפגשה איתו לבד (יכול להיות מאוד שהם התנשקו) למרות שידעה שאני בקטע שלו והיא ידעה שהוא בקטע שלה כי הוא אמר לה והיא לא סיפרה לי את זה שהיא נפגשה איתו. במהלך הפגישה שלהם היא התחילה גם להרגיש אליו דברים ויום אחרי היא באה אליי ושאלה אותי אם יפריע לי אם היא תצא איתו, אני מתוך נימוס (אין לי מושג למה עשיתי את זה מרוב טיפשותי) אמרתי לה שזה בסדר ושירדתי ממנו, ובאותו יום שהיא שאלה אותי היא יצאה איתו....חשבתי על זה עם עצמי והבנתי שזה עדיין מפריע לי אז הלכתי אליה ואמרתי לה והיא פשוט התחילה להאשים אותי שרק סיבכתי את העניינים עכשיו כי הרגשות שלה התעצמו אליו והם מוגדרים כחברים לפי מה שהבנתי ממנה והיא ממש התעצבנה עליי. מצד אחד אני יודעת שעשיתי טעות שישר לא אמרתי אבל מצד שני מזל שאמרתי עכשיו ולא בזמן מאוחר יותר. הקטע הוא שאין לי מושג מה לעשות איתה עכשיו...היא כועסת עליי, אני לא ירגיש נעים לראות אותם ביחד, אני לא יודעת אם היא תוותר עליו בכלל....נכנסתי ממש לברוך מישהו יכול לעזור?

נ.ב
תכננתי להציע לו להיפגש עוד לפני שידעתי שהוא בקטע שלה..ואז כמה זמן לפני שבאתי לשאות אותו גיליתי שהוא דלוק עליה אז ירדתי מזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2007, 20:54
  מיטל=) מיטל=) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kokorikoo שמתחילה ב "בעייה עם חברה וידיד...."

מממ...
זה כנראה יכאב קצת אבל תכלס לחברה שלך יש את כל הזכות להיות איתו.
כי כמו שאת מרגישה אליו משהו גם היא בדיוק כמוך. והיא גם מקבלת את היחס מהצד שלו אז זה אפילו קצת מצדיק את מה שהיא עושה.
לכעוס עליה לא ממש נראה לי הפתרון ובטח שלא הדבר הנכון לעשות כרגע.
ואני מאוד לא מסכימה עם L2D. למה כל העניין הופך את חברתך לחברה לא אמיתית? היא אולי התנהגה בטיפשות כשהיא צעקה עלייך, אבל בסה"כ את כמעט נתת לה אישור לצאת איתו.
אולי את צריכה לבדוק את עצמך?
אולי בגלל קנאה את כועסת עליה? וזה בסדר, אבל אל תאשימי אותה בזה.
בכל אופן, זה היה לגבי החברה.
עכשיו לגבייך, אני באמת מצטערת בשבילך שנקלעת למצב הזה.
אבל את נשמעת לי אחלה בחורה, וכמה שכנראה ממש לא בא לך לשמוע את הקלישאה הזאת כרגע אבל יש הרבה דגים בים, ובאמת שלא נראה לי שיהיה לך קשה לדוג אחד.
אני באמת מייעצת לך להבליג לחברה שלך, לסלוח לה ולעצמך, ולהמשיך הלאה.
שיהיה לך מלא מלא בהצלחה, ובאמת שאם את צריכה עזרה או סתם מישהי לדבר איתי, אז בכיף תפני אלי בפרטי.

שוב בהצלחה
מיטל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר