לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2007, 18:17
  משתמש זכר Confusedd Confusedd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.07
צריך שינוי..

היי כולם!
אני חדש פה וקראתי את כל החוקים של הפורום.
שמעתי על הפורום הזה הרבה ועל התמיכה הרבה והאנשים האיכותיים שכותבים פה, אז החלטתי לנסות את מזלי

הנושא שאני כותב עליו הוא די משמעותי עכשיו בחיים שלי- וקשה לי פשוט להתעלם ממנו.
יכול להיות מצב שתצא פה חפירה רצינית או איזה סוג של מגילה, אז אני מזהיר מראש חח.
את הבעיה הכוללת שלי קשה לי קצת להגדיר- זה לא מצב קטן, אלא פשוט הרגשה כללית שהתחלתי להרגיש בזמן האחרון- הרגשה שפוגעת בי וקשה לי סתם לדלג עליה ולהמשיך בחיי.
אני מרגיש בעצם לא אני. אני מרגיש שאני עדיין לא הגעתי לאיפה שאני צריך להיות ומי שצריך להיות. אני לא יודע איך להגדיר את ההרגשה הזאת כל כך- אבל היא גורמת לי להיות בדאון כל שני וחמישי- אני מרגיש לא טוב עם עצמי ומרגיש שמשהו אצלי בחיים חייב להשתנות.
יש מספר נושאים שאני חושב שהם חלק מהגורמים להרגשה הזו:

ראשית, יש את הנושא החברתי. אני יודע שזה נושא מאוד בעייתי, ובעיקר בגיל ההתבגרות. כל הקטע של ה"מקובלות" וכל זה.
אני בסה"כ לא מישהו דחוי או משהו. דווקא ההפך הוא הנכון- יש לי חבורה כזאת של חברים טובים, כל מיני חברים כאלה מהבי"ס ומאחרי הצהריים ויש לי גם כמה ידידות טובות.
למרות שהכל נשמע די טוב, אני לפעמים מרגיש די בודד- בהפסקות לדוגמא, יוצא לי הרבה להיות בכתה במקום להיות בחוץ ולהיות עם כל מיני חברים אחרים- פשוט בגלל שהחברים הטובים שלי מעדיפים להשאר שם, ולי לא כל כך נעים להסתובב בין הכיתות ופשוט להכנס ולשבת עם כמה ילדים- כנראה בעיה של בטחון עצמי.
אני גם לפעמים נשאר אחרי הצהריים לבד, משועמם מול המחשב.

בנוסף לכך, יש את העניין של הביטחון העצמי. יש לי ביטחון עצמי די נמוך, למרות שבעצם אני רואה את הדברים החיוביים שבי ומנסה להאמין בעצמי (וכאן אני לא רוצה להשוויץ או משהו, אבל פשוט רוצה לתת קצת דוגמאות בהקשר הזה):
אני טוב בלימודים וגם די טוב בספורט, נראה די סבבה בעיני עצמי (לא חתיך הורס או דוגמן אבל נראה די טוב). החוסר ביטחון הזה גורם לי להיות יותר מופנם ולא באמת להוציא לפעמים דברים שאני חושב- דבר שגורם לכך שלפעמים כאשר אני יושב על מישהו אז לפעמים קשהלי לבטא את עצמי ואני מרגיש הרגשה כאילו אני "מבזבז למישהו את הזמן" ומשעמם אותו.
אני לפעמים משווה את עצמי לאחרים (למרות שאני יודע שלא כדאי לעשות את זה) ורואה שהוא יותר מקובל, הוא יותר מצליח בספורט, הוא מדבר עם בנות בלי בעיה ואני סתם אחד שלא כל כך מצליח (למרות שאני יודע שהמצב שלי הוא דווקא לא כל כך נורא).

אני מקווה שלא נתתי את ההרגשה כאילו אני יושב בבית ולא עושה כלום עם עצמי (מה שלא נכון כל כך- יש לי פעילויות אחרי ביה"ס וכל מיני חוגים וזה) ובוכה כמה רע לי- כי באמת, למרות שלפעמים יש לי את ההרגשה הרעה הזאת (שעוברת אחרי יום אבל תמיד חוזרת) אני דווקא בסדר.

אולי יהיה לי עוד להוסיף אחר כך
ומקווה שלא הגזמתי קצת עם ההודעה שלי (למרות שאני יכול לחפור עוד יותר חח )
תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2007, 18:58
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Confusedd שמתחילה ב "צריך שינוי.."

מכיוון שאתה לא יושב בדד ולא עושה כלום וכן יש לך פעילויות מחוץ לביה"ס, ושאתה כן מנתב את הרגשות שלך לחיוביות וכן מנסה להתחבר, יש לי רק דבר אחד להגיד לך.

מקובלות- דבר שנמצא רק בראש של אנשים. אני נורא שמחה שהבנתי שאנשים הם רק אנשים. אין מה לפחד מהם, הם לא יותר טובים ממך, אין להם כוחות נסתרים. אם אתה לא אדם חסר רגישות שמתייחס מגעיל לזולת ובועט בתינוקות אז הם גם לא אנשים יותר טובים ממך.

גם לי זה קורה כשאני מתיישבת ליד בנאדם ומרגישה כאילו אני חייבת לעניין אותו ולהיות נורא משעשעת, או נורא שנונה. אפשר להגיד שזה לא עבר לי לגמרי. אבל מה שכן, אחרי כמה זמן אני רואה שהבנאדם- גם אם הוא אחלה בנאדם ויש לו ראש טוב- הוא לא כזה הו-הא כמו שעשיתי ממנו בהתחלה. סה"כ הוא כמוני.

אנשים חכמים, יפים, ספורטאים, מושכים- תמיד יהיו סביבך, מה לעשות, אתה לא סופר מן אבל גם הם לא! אתה תמצא גם בין המושכים כאלה שלא מצליחים להחזיק מערכת יחסים, בין החכמים- כאלה שלא משתלבים בחברה, בין הספורטאים- כאלה שלא מצליחים למצוא חברה.

יש.

לגלות לך סוד? אין בן אדם שנמצא כל הזמן עם חברים/ עסוק במשהו.. ואם כן, אני אתפלא אם הוא עדיין שפוי. כל אחד מוצא את עצמו לפחות פעם ב.. -לבד, משועמם מול המחשב.

אגב, בן כמה אתה?
אני גם הייתי בשלב הזה של "אבל זאת לא אני" אני יכולה להגיד של-"אני" שלי איתו אני מרגישה הכי בנוח, הכי אמיתית הגעתי רק בכיתה ט' (היום אני בי"א) איך הגעתי לזה? התפתחות, אני מניחה. עניין של זמן (אני מאמינה שאני גם אמשיך להתפתח עם השנים)

ערב טוב שיהיה

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 26-12-2007 בשעה 19:03.
ישן 26-12-2007, 20:45
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "היי, קראתי את התגובה שלך,..."

כה, גם לי זה היה. בעיקר היו לי התנהגויות שהרגשתי מוזר איתן ולא הרגשתי שזאת באמת אני (כאילו האופי שלי היה חבוי מתחת למשהו, אבל זה לא שהייתי מזוייפת, פשוט לא הראיתי את עצמי. אם אתה מבין אותי..)

טיפים? אני לא חושבת שאני יכולה לתת לך. אני גם לא ממש זוכרת בדיוק איך לי זה קרה. נדמה לי שפשוט בחנתי את התגובות השונות שלי לדברים >עד היום אני עושה את זה, אני פשוט נורא ביקורתית כלפי כל דבר -זה לאו דווקא טוב-< אלו שלא אהבתי ניסיתי להמנע מהן ואלו שמצאתי כהכי נכונות המשכתי איתן.

כמו שאמרתי- זה בא עם הזמן.

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 26-12-2007 בשעה 20:48.
ישן 26-12-2007, 20:39
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

קודם כל לא חפרת וזה באמת בסדר זה שאתה פורק את מה שיש לך בלב.

אני אישית מאמין למה שאתה מרגיש בערך כל אחד מרגיש לפעמים, גם אני לא פעם מצאתי את עצמי הולך בבצ'פר וחושב לעצמי שיט, איפה כל החברים שלי ומרגיש בדידות כאילו שאין לי איפה לשים את עצמי...וגם לי יש את החברים שלי אבל התחושה של הבדידות הזו קיימת... אני מאמין שאם תשתף חבר טוב שלך בהרגשה הזו אם הוא חבר אמיתי הוא יעזור לך... כי כדי לבנות בטחון עצמי זה תהליך, צריך לקבל תמיכה מהסביבה... בנוסף ידידי מה שאני ממליץ לך זה להסתכל במראה ופשוט להבין שאת מה שאתה רואה שם גם רואים אחרים... אני לא פעם מסתובבתי בתחושה של "אני ממש מכוער, ואף אחת לא תסתכל עליי" אבל ברגע שהעמדתי את עצמי מול המראה התחלתי להפנים שזה לא ממש נכון ושזו סתם תחושה של נחיתות עצמית מיותרת...
בכל אופן אני מקווה שעזרתי לך אפילו במעט... אם תרצה תמיד אתה יכול לפנות אליי בפרטי

אז שיהיה לך לילה טוב....
ישן 27-12-2007, 18:40
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01

יעידו האחרים שאני לא מגיב בפורום הזה כמעט...
אבל הייתי חייב להגיב לך כי אני מזדהה.
בתקופת הבצפר הייתי בנאדם מופנם, שקט, ציני ועם מספר מצומצם של חברים (טובים).
את הקטע של החוסר בטחון עצמי אני מכיר מעולה, זה לא משהו שהולך להעלם אם תמשיך לרחם על עצמך.
אל תשווה את עצמך לאחרים, בחיים אל תעשה את זה. אתה בנאדם בזכות עצמך ואתה לא מישהו אחר.
אתה נולדת עם מראה מסויים, אינטליגנציה ואל תנסה להיות מישהו שאתה לא.
המצב שלי היה שהייתי מסתכל הרבה על אנשים אחרים שהייתי בטוח שהיו מאושרים יותר ממני
מקובלים יותר ממני וכו', ותמיד תיסכל אותי שאין לי בטחון עצמי כמו שלהם, שאין לי יכולת ביטוי עצמי כמו שלהם (בגלל הבטחון) וזה היה מדכא אותי יותר, וזאת הייתה התקופה הדי דכאונית שלי.
וכשאתה בדכאון קשה לראות דברים טובים בחיים אז אתה נכנס ליותר דכאון.
אפשר לצאת מזה. אתה צריך לשנות את דרך החשיבה שלך, אתה צריך להתחיל להתייחס אל עצמך טוב יותר.
אל תשווה את עצמך לאחרים כי אתה יודע טוב מאוד שאתה טוב יותר מאחרים בדברים מסויימים, ואולי
גם רע מאחרים בדברים אחרים. יש לך את הצדדים הטובים שלך וזה מה שחברים שלך אוהבים בך.
זה למה הם לא עוזבים אותך ונשארים איתך, תן לדברים הקטנים האלה להעלות לך את ההערכה העצמית.
תפרגן לעצמך והכי חשוב, אל תרחם על עצמך. אתה תראה שעם הזמן הבטחון העצמי שלך יעלה
ואתה לאט לאט תיהיה מופנם פחות ואתה תרגיש טוב יותר עם עצמך.
מקווה מאוד שעזרתי, ובהצלחה =]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר