לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2007, 22:05
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
תשמע , מראה טוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי orme שמתחילה ב "בעיה קשה... :\"

נדלקים יותר מהר על מישהו שיש לו מראה יותר טוב , זה מושך תשומת לב , בהתחלה אנו שמים לב לפן החיצוני יותר .
אין פתרון קסם מהיר לבעיה שלך , מכיוון שלא שתפסיק להסתובב עם החבר , נשמע שאתם חברים טובים.
מה שאני מציע זה שתעשה קודם כל סוויץ' פנימי ,אל תראה בעצמך כסיידקיק ,
תחשוב על התכונות החיוביות בך ותעלה את הרושם החיובי שלך על עצמך ,אתה קודם כל כיחיד .
למראה טוב יש חשיבות ,אי אפשר להתחמק מהעובדה הזאת ,אבל זה רק רושם ראשוני ,
בעזרת אופי ותכונות מושכות ( חוש הומור , אינטלגנציה ) אתה תראה שגם לא מעט בנות ואנשים ישימו לב אליך .
אז תנסה לעבוד על הנושאים האלה ( תפיסה עצמית , פתח את עצמך )
ואתה תראה שגם אם אפילו בהתחלה לא הכי שמים לב אליך , זה ישתנה במהירות .

בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-12-2007, 11:02
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "תשמע , מראה טוב"

מחזק.

מעבר לזה, אלו לא רק תכונות כמו אינטליגנציה וחוש הומור, אלא דברים שלא קשורים למראה חיצוני ויכולות אחרות.
כתבו לך פה על בטחון עצמי ועל כריזמטיות, אלו דברים שמתבטאים בשפת גוף, טון דיבור וכו'.
אלו דברים שמושכים תשומת לב גם מבלי שתהיה דוגמן ויגרמו לאנשים להקשיב לך (ולא רק לבנות). הרבה מאד
אנשים מצליחים הם לא בדיוק מה שהיינו מתארים כדוגמני על, ובכל זאת הם מבוקשים, נחשבים, נוהים אחריהם וכן
הלאה, זה משום שהם משדרים משהו אחר. מקרינים בטחון עצמי, הפיזיולוגיה שלהם מעידה על כך טוב יותר מהמראה
החיצוני.
אולי אתה צריך לעמוד מול הראי פעם ולבחון את שפת הגוף שלך, אולי היא באמת לא מושכת תשומת לב, ואז תשכיל
להבין שזה לא המראה שלך, אלא שאתה פשוט "משעמם" ויזואלית, כי אתה יושב כמו בוק.
אם יש לך חברים\ות טובים שאתה סומך עליהם, תבקש מהם ביקורת בונה על הדברים האלו, אולי תיווכח לגלות
שאתה לא גרוע כמו שאתה חושב ושהדברים שמפריעים לך ניתנים לשיפור די בקלות.
ישן 30-12-2007, 22:34
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אני אמנם בת, כן..?

לק"י

ז"א אני מתארת לעצמי שחיפשת תשובות של בנים..ובכל מקרה אני עונה..אז ככה:
לדעתי זה בכלל לא המראה, זה הכריזמה והאישיות שעושים את זה..בנאדם שמראה שהוא מלא בטחון, שהוא יודע מה הוא רוצה והוא ישיג את זה, אממ גם בד"כ ישיג את זה.
ברור שיש 'מראה' שעושה את זה יותר, אבל זה בעיקר כי יש בו משהו שמושך לרצות להכיר אותו לעומק..זה הרבה גם התנהגות וניואנסים לדעתי שגורמים לזה..תרגיש את מה שאתה רוצה לשדר.כן, אולי הרבה יחלקו עליי, אבל זה בסדר..בהצלחה!

ישן 31-12-2007, 00:26
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06

הבעיה היא בראש שלך,

אתה מסתכל על עצמך ביחס אליו ולא על עצמך ביחס לעצמך,
אם אתה מעמיד את עצמך בתחרות איתו או משווה ביניכם כל הזמן אתה מאבד את עצמך, במקום לפעול, אתה מגיב... אתה מושפע מהסביבה..
תהיה עצמך, ותסתכל רק על איך אתה פועל, איך אתה מדבר, איך אתה חושב..
כשאתה צריך להיות דומיננטי תהיה, וכשלא - אל תהיה, ואל תנסה כל פעם להשוות בינך לבינו, אל תחפש תירוצים למה הולך לו יותר, תסתכל פנימה ולא החוצה...

ואם החבר הזה מתחיל עם בנות על חשבונך, או שהוא לא נותן לך לדבר, צוחק עלייך כדי להצחיק את הבנות או כל דבר אחר שפוגע בך, אז הבעיה היא אצלו !

כל עוד זה לא ככה, הבעיה היא רק בראש שלך, ומצד אחד היא הרבה יותר קשה, אבל מצד שני היא הרבה יותר תלויה בך !
ישן 31-12-2007, 10:44
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תראה

בדיחה בעיקר צריך לדעת איך לספר כמעט כל בדיחה יכול להיות קורעת מצחוק ויכולה להיות קרש וטפלה, תלוי איך מספרים אותה. ולכן אולי הדרך שהוא מספר ואני משער גם שהוא מכניס אותך בזמן הנכון קורעות את הבחורות ואת הסביבה מצחוק

מעבר לזה הייתי מציע לך להיות מוחמא שהוא מעתיק ממך התנהגות (אם הבנתי אותך נכון) כי אתה מודל להשראה, הייתי גם מציע לך (אם אתם בקשר טוב ופתוח ולא של אגו או דברים כאלו) לדבר איתו ולשאול אותו לעצות או טיפים אולי יכול לתת לך וזה ישפר וגם אם לא אם הוא ירגיש כך והוא חבר טוב הוא ידאג שלא תרגיש בחוץ אלא ישתף אותך בשיחה ואז אני מניח שגם הבנות ישימו לב יותר אלייך

מה שחשוב וזה גם הנקודה הבעייתית זאת ההרגשה שלך, ברגע שאתה מרגיש בחוץ אתה גם משדר את זה ומשדר בעיקר ריחוק ואז הביטחון העצמי גם אם ביום ביום ובשאר המצבים הוא בסדר עד גבוהה באותו זמן ובאותו רגע יורד מאוד ואז אתה הופך להיות אדם חסר ביטחון שאני מניח שאין צורך לתאר איך נראה אחד כזה
בקשר לבחורות נכון שרובן נמשכות לבחורים יפים ובטח אם יש להם כריזמה וזה לפעמים מספיק לפגישות הראשונות אך בשביל לבסס קשר צריך יותר מזה זה שיהיה את הקליק וכל בחורה אוהבת דברים אחרים יש כאלו שיעדיפו גם את היותר ביישנים

ההצעה הכי טובה שלי אלייך זה לנסות לקחת כמה שיותר בסבבה את המצב בייחוד שאתם ביחד ויש הרבה בנות ולנצל את המצב בלדבר עם כמה מהבנות הרי לא כולן מסוונרות ומדברות איתו בו זמנית, תוכל לפנות למישהי ולהתחיל לקשקש איתה ובשאיפה תתפתח מזה שיחה אמיתית וזה מה שאתה רוצה לא?
או שהמטרה שלך זה להיות במצב שלו של להיות מוקף בבנות?
ושוב אני מציע דבר איתו זה יכול לעזור מאוד

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר