לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2007, 11:56
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "אחרי מה שוויל סמית' אמר, אני..."

הכותרת בידיעות הייתה מגמתית ומטעה, זאת גם הסיבה שייחסית הכתבה לא זכתה ליותר מידיי התייחסות.

דבר ראשון מישהו בסקופים פרסם את מה שוויל סמית' אמר באנגלית, והתרגום של ידיעות הוא פשוט לא נכון, סך הכל הוא אמר "היטלר חשב שמה שהוא עשה זה מעשה טוב, היה דרוש שמישהו יתכנן אותו מחדש"

אמנם זה יציאה אומללה אבל ממש אין פה משהו אנטישמי או גזעני או אפילו מעט הסכמה עם מה שהיטלר עשה.

הבעיה עם וויל סמית היא שהוא משתייך לכת (הסנטולוגיה לפי דעתי) שמאמינה שכל בני האדם טובים מטבעם, לפי דעתי העיתונאית רצתה לעשות כותרות והיא ניצלה את העובדה שהוא משתייך לכת כדי לשאול שאלה בעייתית, האם גם היטלר הוא טוב.

אסור לשכוח שוויל סמית ביקר מספר פעמים בארץ והוא מתכוון להמשיך לבקר, לקרוא לו אנטישמי זה מגוחך לחלוטין.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-12-2007, 12:11
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ג2ר עד הק2ר שמתחילה ב "ביקורת-אני אגדה!"

דעתי על הסרט היא שזה סרט איכות .

מי שרוצה לראות סרט קולנוע איכותי שהוא לא סרט מתח/ פעולה / אימה קלאסי של הרבה יריות מפלצות ועוד כל מיני אפקטים בשקל זה הסרט בשבילו כי הסרט הזה מנסה לצאת מכל הסטיראוטיפים של הסרטים מהסוג הזה ובכלל של הסרטים האמריקאים .

וויל סמית' שחקן מעולה ... 60 מתוך 100 הדקו תבערך וויל סמית מחזיק את הסרט לבדו !! עם כלבו ... מערכת היחסים שנבנתה ביניהם מאד אמינה וזה מוסיף לסרט המון .

מבחינת שפה קולנועית זהו סרט איכות ... צילומים מדהימים , משחק מדהים , סאבטקסט מעולה , וסאונד מעולה ... חלומו הרטוב של כל במאי בקיצור ...

מהרגע שנכנסות המפלצות הסרט מתחיל קצת לרדת ברמתו אבל שומר על רמה טובה עד הסוף ... סוף הסרט לדעתי מפתיע מהבחינה שזהו סרט אמריקאי ... ובסרטים אמריקאים תמיד הגיבור מנצח את כולם וחי באושר ועושר ... וכאן ... כאן אתם תראו =]

הרבה יתאכזבו מהסרט ואולי יגידו שהוא משעמם ... זה אם תבוא בהרגשה שאתם הולכים לראות סרט אימה של זומבים ויריות נונ סטופ .... והסרט הזה רחוק מזה ...

אני חושב שאני יכול לקרוא לזה סרט של מבקרי קולנוע ופחות של הבנאדם הפשוט .

מתוך 5 כוכבים הייתי נותן 4

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Audioslave בתאריך 29-12-2007 בשעה 12:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר