לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2007, 20:52
  efhraim14 efhraim14 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
מתחיל ללמוד נהיגה על אופנוע עד 33 כ"ס אנא מספר שאלות

שלום
אני בן 19 וחצי ומתחיל ללמוד נהיגה על רישיון A1 (אופנוע עד 33 כ"ס),יש לי כבר רישיון על רכב
יש לי מספר שאלות חשובות
1)המורה שאני רוצה ללמוד אצלו כי הוא קרוב אליי הבית רוצה על כל שיעור 80 ש"ח ועל כל טסט 350
ועשיתי סקר שוק אצל מספר מורים שלא כ"כ נוח לי מבחינת מיקום ללמוד אצלם והם רוצים 75 ש"ח לשיעור ו-250 ש"ח לטסט,האם שווה לי לנסות
להוריד את המחיר אצל המורה שאצלו אני מעוניין ללמוד.

2)יש לי רישיון נהיגה על רכב כמעט שנתיים ואני יודע שאני צריך לעשות לפחות 15 שעורים האם יש מורים שנותנים לעשתו פחות שיעורים כי יש לי חבר שאמר שהוא עשה רק 8 שיעורים וניגש

3)את המבחן נהיגה ברכב עברתי טסט רביעי האם בקטנוע זה יותר קל לעבור כי לפי מה שעברתי הרוב עוברים ראשו או שני ונדיר שיש שלישי או רביעי?

4)אני לא רוצה שהמורה שלי ימושך אותי בשיעורים וימצוץ ממני כסף יש איזושהו טיפ שזה לא יקרה.

5)אנא תנו לי הסבר בסיסי מה ההבדל בין קטנוע ידני לקטנוע אוטומט ואיך בקצרה מעברים הילוך.

6)הבנתי שכמעט ואין יחס אישי בלימוד הנהיגה יש איזשהו דרך לקבל יותר טוב את צומת הלב של המורה
7)כמה זמן בערך יקח לי לסיים את הנהיגה במידה ואני עושה
6 שיעורים בשבוע ואין לי בעיה של כסף האם אפשר לסיים בתוך מקסימום שבועיים-שלוש?
אנא בבקשה אנו לי על כל השאלות זה מאוד חשוב לי
,תודה

נערך לאחרונה ע"י efhraim14 בתאריך 31-12-2007 בשעה 21:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-01-2008, 03:17
צלמית המשתמש של GARFILD
  GARFILD GARFILD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
מבולבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי efhraim14 שמתחילה ב "מתחיל ללמוד נהיגה על אופנוע עד 33 כ"ס אנא מספר שאלות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי efhraim14
שלום
אני בן 19 וחצי ומתחיל ללמוד נהיגה על רישיון A1 (אופנוע עד 33 כ"ס),יש לי כבר רישיון על רכב
יש לי מספר שאלות חשובות
1)המורה שאני רוצה ללמוד אצלו כי הוא קרוב אליי הבית רוצה על כל שיעור 80 ש"ח ועל כל טסט 350
ועשיתי סקר שוק אצל מספר מורים שלא כ"כ נוח לי מבחינת מיקום ללמוד אצלם והם רוצים 75 ש"ח לשיעור ו-250 ש"ח לטסט,האם שווה לי לנסות
להוריד את המחיר אצל המורה שאצלו אני מעוניין ללמוד.

2)יש לי רישיון נהיגה על רכב כמעט שנתיים ואני יודע שאני צריך לעשות לפחות 15 שעורים האם יש מורים שנותנים לעשתו פחות שיעורים כי יש לי חבר שאמר שהוא עשה רק 8 שיעורים וניגש

3)את המבחן נהיגה ברכב עברתי טסט רביעי האם בקטנוע זה יותר קל לעבור כי לפי מה שעברתי הרוב עוברים ראשו או שני ונדיר שיש שלישי או רביעי?

4)אני לא רוצה שהמורה שלי ימושך אותי בשיעורים וימצוץ ממני כסף יש איזושהו טיפ שזה לא יקרה.

5)אנא תנו לי הסבר בסיסי מה ההבדל בין קטנוע ידני לקטנוע אוטומט ואיך בקצרה מעברים הילוך.

6)הבנתי שכמעט ואין יחס אישי בלימוד הנהיגה יש איזשהו דרך לקבל יותר טוב את צומת הלב של המורה
6 שיעורים בשבוע ואין לי בעיה של כסף האם אפשר לסיים בתוך מקסימום שבועיים-שלוש?
אנא בבקשה אנו לי על כל השאלות זה מאוד חשוב לי
,תודה

1)תעשה את שיקוליך לגביי מחיר הנסיעות לשיעורים אצל המורים הרחוקים יותר,ובכל מקרה מומלץ להתמקח על המחיר ואף להגיד למורה על המחירים התחרותיים שמציעים לך...

2)אם אתה טוב אז המורה יגיש אותך גם אחרי שיעור.....אלא שהוא יגבה ממך כסף עבור יותר ממה שעשית,מפני שבכל זאת...גם הוא צריך להרוויח!.

3)אין אפשרות לנבא את מספר הטסטים\שיעורים שתידרש לעשות,אך זה יתברר לך ולמורה בשיעור\שניים הראשונים...

4)תנהג\תשלוט בכלי בכביש\מגרש כמו שצריך!,אין פה שום קסם\סוד...

5)כל הקטנועים אוטומטיים(למעט הונדה קאב ושאר כלים נדירים\לא מיובאים)

6)בקש ממנו מראש שישים לב אליך יותר,באם תרגיש שהוא לא נותן יחס אישי וסתם "שורף" את זמן השיעור.
7)באם אתה מתכנן "להריץ" את הרשיון אז תוך שבועיים בערך,ומן הסתם זה תלוי בך!.

ישן 01-01-2008, 07:07
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי efhraim14 שמתחילה ב "מתחיל ללמוד נהיגה על אופנוע עד 33 כ"ס אנא מספר שאלות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי efhraim14
להוריד את המחיר אצל המורה שאצלו אני מעוניין ללמוד. תגיד למורה הזה שאתה רוצה ללמוד אצלו ושמצאת מישהו יותר זול ממנו, ואם הוא מוכן לעשות לך את אותו המחיר, אל תראה לו שאתה מתלהב ללמוד אצלו כל כך מהר תהיה אדיש.

2)יש לי רישיון נהיגה על רכב כמעט שנתיים ואני יודע שאני צריך לעשות לפחות 15 שעורים האם יש מורים שנותנים לעשתו פחות שיעורים כי יש לי חבר שאמר שהוא עשה רק 8 שיעורים וניגש כעיקרון זה אפשרי, אבל זה לא חוקי במידה ויתפסו את המורה נהיגה ואותך שניכם תסתבכו לא כל מורה לנהיגה יקח סיכון כזה וגם המורה מפסיד מהכסף.

3)את המבחן נהיגה ברכב עברתי טסט רביעי האם בקטנוע זה יותר קל לעבור כי לפי מה שעברתי הרוב עוברים ראשו או שני ונדיר שיש שלישי או רביעי? לא נדיר ביכלל, יש לי חבר שעבר טסט 3, לגבי קל/קשה זה תלוי אך ורק בך אם אתה שולט טוב בקטנוע ובכל החוקי תנועה כמו תמרורים,מתן זכות קדימה וכו.

4)אני לא רוצה שהמורה שלי ימושך אותי בשיעורים וימצוץ ממני כסף יש איזושהו טיפ שזה לא יקרה. קודם כל אחרי שתרגיש שאתה שולט טוב בקטנוע ובנהיגה תראה למורה שיש לך בטחון ושאתה מוכן לטסט ואז תתחיל ללחוץ על המורה להגיש אותך.

5)אנא תנו לי הסבר בסיסי מה ההבדל בין קטנוע ידני לקטנוע אוטומט ואיך בקצרה מעברים הילוך. הסבירו לך כבר.

6)הבנתי שכמעט ואין יחס אישי בלימוד הנהיגה יש איזשהו דרך לקבל יותר טוב את צומת הלב של המורה כל מורה נהיגה והיחס שלו אם תיפול במורה טוב תקבל יחס טוב.

6 שיעורים בשבוע ואין לי בעיה של כסף האם אפשר לסיים בתוך מקסימום שבועיים-שלוש? את השיעורים אפשר לסיים תוך שבוע וחצי-שבועיים אבל טסט לא, רק אם יהיה לך תאריך קרוב לטסט ויגישו אותך מהר תוכל לקבל את הרישיון מהר מאוד, במידה ותסיים את השיעורים ותצטרך לחכות לטסט אז פה תהיה לך הבעיה כי שיעורים אפשר לסיים בקלות.

אנא בבקשה אנו לי על כל השאלות זה מאוד חשוב לי הנה ענינו לך
,תודה

יקיר.

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 01-01-2008 בשעה 07:09.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר