לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2008, 22:17
  Daemon Daemon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.02
תקלת דיבוב במדיה פלייר

אחת התקלות היותר מוזרות שנתקלתי בהם במהלך התעסקותי במחשב.. העלתי Video Capture של המחשב כדי שתוכלו לראות בעצמכם..
לפני כמה ימים הורדתי את הסרט בחזקת חף מפשע (ובאנגלית - Presumed Innocent), סרט משנת 1990.. הורדתי לסרט תרגום, הפעלתי ב-BSPlayer והכל עובד יפה. אבל להפתעתי ברגע שניסיתי להריץ את אותו הסרט בדיוק על נגן המדיה פלייר, הסרט החליט לדובב את עצמו ליפנית, כשברקע עוד ניתן לשמוע חלקיקי אנגלית קטועה.

הסרט במקור מקודד בפורמט XviD, ו-AC3 (כמובן בקובץ AVI), ומחולק ל 2 דיסקים שכל אחד מהם 700 מגה.. (מה שפוסל את האפשרות ששמור בסרט עצמו גם דיבוב נוסף, אחרת הסרט היה שוקל הרבה יותר). ניסיתי לבדוק גם את האפשרות שהמדיה פלייר/BS Player מתחבר לשרת מסויים ומוריד משם את הדיבוב באופן עצמאי, אבל גם את זה פסלתי ע"י בדיקת כל התקשורות בין המחשב שלי לרשת.. (Netstat)
אשמח לקבל תשובות רציניות, יש להזכיר שאני מתעסק במחשבים זמן רב (תוכניתן במקצועי) ולמרות השאלה הדי מטומטמת, אני בדר"כ מבין מה אני עושה..

קישור להורדה של קובץ הוידאו (11.9mb)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר