לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2008, 18:25
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
זה מריבות ולא ריבים (אין מילה כזאת בעברית)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ללוש1 שמתחילה ב "עזרה דחוףףףף"

דבר ראשון אל תתני לאהבה שלך או לחיים הפרטיים שלך להשפיע על המקצוע שלך.זה שלא הלכת לבית הספר זה משהו בעיניי שהוא שגוי,אין טעם לפספס לימודים בגלל האהוב שלך.קודם כל הקריירה שלך והלימודים שלך,אח"כ המשפחה(המשפחה בד"כ קודמת לקריירה אבל בזמן שאתה בבית ספר בד"כ היא המשדלת ללימודים) ורק אח"כ החבר.
לגבי הטלפון תפסיקי לבלבל את הביצים בטלפון אז לא תעשי 2000 שקל מי שרוצה שיתקשר אלייך ונהלו שיחות כמה שיותר קצרות.
זה שהוא אובססיבי לגבייך לא אומר שאתם צריכים להיפגש כל שעה את צריכה להבהיר לו שיש לך גם חיים פרטיים ותקבעו ימים בשבוע שאתם ביחד,בכל השאר תדברו בסקייפ או תוכנת מסרים מיידים.הוא רוצה להיפרד בגלל שהוא לא רואה אותך,קיבינימט! שיתבגר כבר מה הוא בן 10 אז 24 שעות הוא לא ראה אותך לא קרה כלום.דווקא ריחוק יותר גדול גורם לגעגוע ובהכרח גם לאהבה ורצון גדול יותר אחד לשני במערכת היחסים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2008, 17:38
  ללוש1 ללוש1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ללוש1 שמתחילה ב "עזרה דחוףףףף"

DarkWing108 אמרת שאולי אני אתחיל להתקשר אליו יותר אז אמרתי שהייתי מתקשרת אליו מלא ובגלל שהגעתי לסכומים גדולים אז ההורים שלי החליטו לנתק אותי...
מהבית אני לא יכולה להתקשר כל היום וגם אם זה בזק לבזק בסופו של דבר זה נהיה ממש מלא ועוד משהו הוא לא נמצא בבית רב היום אתה יודע הוא יוצא ומסתובב והלימודים והכל אי אפשר להתקשר לבית רק!
איך אפשר לדעת הוא אומר לי שהוא אוהב אותי אבל מצד שני בגלל שאנחנו לא נפגשים הרבה ולא מתקשרים הרבה אחד לשני אז הוא רוצה לסיים את הקשר!!....

אני באמת שואלת אני לא מנסה לשחק אותה תמימה או משהו כזה הוא הדבר הכי טוב שקרה לי ספרתי לו כל דבר שהיה לי בחיים ואני פשוט לךא מפסיקה לחשוב עליו כל היום ואני פשוט אוהבת אותו ואני באמת לא יודעת מהמ לעשות!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר