לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2008, 05:30
  SHAHAR76111 SHAHAR76111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.07
לא רוצה ..לא רוצה..

בהקשר לפוסט הקודם שלי אני רציתי לשתף איתכם בבעיה אישית שלי,מתוך כבוד אני לא אציין שמות..

אז ככה:בפוסט הקודם שדיברתי עליו בקשר לילדה שהפכה אותי למין ידיד שלה,דיברתי על כך שאני בכל זאת עדיין אוהב אותה..
חברה מאוד טובה שלי[אני לא מגדיר חבר מהמין השני כידיד כי זה אומר לי כביכול שצד אחד רוצה מעבר...]
דיברה איתי על זה שאני מתנהג אליה לא פייר[כלפי מי שאני אוהב] ושאלה אותי למה[זה לא חוצפה כי אני והיא מספרים המון אחד לשני..]אמרתי לה שתמיד אני חושב שהיא מסתכלת אליי מלעמלה[למרות שאני גבוה ממנה ב2-3 סנטימטר

ואני מפחד מפחד שהיא לא תדבר איתי כי אני באמת אוהב אותה ,אני עוד יותר מפחד שהיא תעשה משו שהיא גילתה לחבר שלי שהיא אוהבת את חבר שלי...
אני בכלל מפחד שאולי זה אפעם לא יהיה ביני לבינה כי אני:אולי לא נראה טוב או אולי כי אינלי ניסון עם אחרות אבל הבעיה שלי היא עד שאני לא אתהב באחת אחרת אני לא יכול לצאת עם אחרות [מה שלא יתאפשר לי גם אם המוסר שלי לא יציק כי ביני לבינכם אני לא ממש מושך ואיך להגיד את זה אני לא טוב בכלל בנושא הזה שקוראים לו בנות אני לא יודע אם בכלל אני יכול למשל להציע למישי שיש אליה גם משיכה מסויימת והיא תסכים שלא לדבר על מי שאני אוהב..אני פשוט לא יכול ומפחד שככה זה יישאר...
אם אתם צריכים אז ככה[גיל אני בן 13 אל תצחקו עליי בגלל הגיל או משו כזה זה אני וזה מה יש
אני בכיתה ז' ואני נואש...]
נ.ב דקלה אם את רוא ה את ההודעה תגיבי פלייז...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2008, 16:12
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SHAHAR76111 שמתחילה ב "לא רוצה ..לא רוצה.."

אז מה אם הוא בן 13?!
זה אומר שאין לו בעיות!?
שהוא לא יודע מה זה משיכה ומה זה לא?!
אני כבר בגן(יש תמונה שאני דוחה מישהו נותן לי נשיקה על הלחי) ידעתי מי מושך אותי ומי לא

בכל מקרה, חבוב אני לא יודעת אם למדת את זה בכל 13 השנים שאתה חי או לא, אבל למילים יש כח מדהים, בתור ידידה שלך עדיף שתקח אותה לשיחה רצינית ותדבר איתה על כל הדברים שמריעים לך,
ושתנסה לצאת שניה מהדמות של הנאהבת ושאול יתעזור לך ותגיד מה היא מתכוונת לעשות, שתתן לך כיוון מה אתה יכול לעשות, שלא תשאיר אותך עם ציפיות וספקות באוויר.
תפסיק לפחד, מי שמפחד לא חי את החיים, הוא חושש מכל צעד שהוא הולך לעשות וככה הוא לעולם לא יגיע לסוף השביל(למטרה הסופית שלו) לך על הכל! תסכן כל מה שיש לך! ואם תפסיד תקום ותאגור עוד דברים שתוכל להפסיד!
כי רק מנפילות אתה יכול ללמוד בחיים!
אני מאחלת לך המון המון הצלחה עם הגברת,
ואני אשמח אם תתן איזה עידכון קטן על מה היא אמרה.
ים.

ישן 07-01-2008, 17:43
  SHAHAR76111 SHAHAR76111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SHAHAR76111 שמתחילה ב "לא רוצה ..לא רוצה.."

היא אמרה שהיא אוהבת את חבר שלי שתמיד מצליח יותר ממני בכל הקטע הזה..

לגבי משיכה אמיתית,אני לא דפוק או משו כזה כמו אנשים שאני מכיר שמכל אחת שהראש בגללה עובר לניוטרל אני מחליט על זה שאני אוהב אותה,אני מדבר על זה שאני באמת אוהב אותה...

ואני הרוס,שאר החברים כולל ההוא שהיא דיברה איתי עליו לא יודעים על זה שהיא אוהבת אותו בכלל אני רק יודע..

אני לא אהיה מניאק ויספר כי הבנתי כבר ששהוא עבר לניוטרל בראש כשהו ראה אותה רוקדת[סיפור ארוך..]
ולא באלי להרוס להם אז אמרתי לו שמיצידי הוא יכול חופשי להציע\לדבר איתה על זה כי אני כבר לא יודע אם אני בקטע הזה של בנות..

אני יודע שאני מדבר שלא לגיל שלי והרבה אומרים שאני בוגר לגילי אבל זה לעת עתה מה שיש ואולי הרצינות שלי הפחידה אותה או אולי בגלל שאני לא המודל החשק אצל אישה[נערה] מה שכן שחבר שלי שהיא דיברה עליו נראה פחות או יותר כמוני רק עם אופי הרבה יותר בוטה,לא יודע למה כל הבנות נדלקות רק עליו..הייתה לפניה עוד מישי שבסתר ליבי ידעתי שזה לא יעבוד בגלל שניסיתי להדחיק את מי שאני מדבר עליה בפוסט הזה..וראו זה פלא מילא הייתי מקבל לא או כן אבל הפלא ופלא היא גם נדלקה עליו ועוד שאלה אותי עליו פרטים..

לא יודע אולי זה רק אני אבל מישום מה אפעם לא הצליח לי ואני לא יודע אם אני יכול להאמין בעובדה שאני אתנשק עם מישי בכלל או שמישי תאהב אותי על מה שאני ושאני גם יימשך אליה בלב וגם [מינית..]

ובבקשה אם למישהו יש עצה או משו בסגנון גם את ים כחול עמוק הגיבו כי אני נואש....
ישן 07-01-2008, 20:47
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי SHAHAR76111 שמתחילה ב "היא אמרה שהיא אוהבת את חבר..."

אני לא הולך להגיד שאתה צעיר מדי ושאתה לא יודע מה זה לאהוב מישהי.
אני כן הולך להגיד דבר כזה.
אתה ילד, אתה בן 13, אל תיקח את עצמך ברצינות מדי.
יכול להיות שתטעה פה ושם והבחורה הזאת תצא עם חבר שלך כי היא אוהבת אותו יותר.
ותיהיה הבחורה הבאה והבחורה אחריה והזאת שאחריה. אל תחשוב שזאת היא האחת וזהו, לא תיהיה יותר אחריה.
בכל מקרה אל תכנס למצב שתצתער עליו אח"כ.
אם אתה אוהב אותה אז תעשה משהו, כל דבר. דבר איתה או תתחיל איתה, תזמין אותה לסרט או אליך הביתה, כל דבר! היא לא הולכת לעשות את הצעד הראשון, ואני יכול להבטיח לך שאם לא תעשה כלום אתה תתאכזב אח"כ. לא משנה מה אתה חושב על עצמך, אם אתה רוצה משהו תעשה משהו כדי להשיג אותו.
בהצלחה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר