לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2008, 12:06
  t0m17 t0m17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
בדד

אני לא יודע אבל החיים שלי נהיו פשוט חרא אני מרגיש בודד וילד אפס חנון מעפן.

מאז שעברתי בצפר נהייתי בנאדם יותר מדוכא. עברתי בגלל שבבצפר הקודם הייתי פשוט ילד מופרע שובב לא לומד בלי בגרות רק שטויות עשיתי אם הכמה חברים מופרעים כאלה שמתנהגים כמו עבריינים שהיו איתי בכיתה .עבר זמן והתחלתי להבין שאני מסובב אם ילדים שמוקים כלאה משחקים אותה ערסים ואני חיפשתי רק תשומת לב כדי להיות יותר מקובל התחלתי לחשוב על החיים רציתי להוציא בגרות להיות באנדם יותר טוב לגרום להורים להיות גאים בי אז היו לי 3 חברים הכי טובים וכל השיכבה שלי שהייתי מכיר את כולם וכולם אותי ולקח לי המון זמן השפלות כדי להיות "מקובל שם" הייתי סבבה אם כולם ודיברתי אם כולם ואם בנות אתם יודעים

אבל אז שעברתי לבצפר מחוץ לעיר התחלתי להיות כמו שהייתי קטן ילד חנון שקט אפחד לא מדבר איתי יותר אני מרגיש כמו אפס. שאפחד לא שם עלי לא ממש הצלחתי להתחבר לשם אם אנשים אולי הבתחלה נתנו לי תשומת לב כי הייתי חדש אבל ממש המצב שםם גרוע. יש לי שתי חברים שהם בסדר אבל אני איתם בבצפר רק כדי לא להיות לבד אני מעריך אותם וזה אבל לא יודע אנחנו לא באותו ראש לפעמים. אם בנות אני כבר לא מדבר אני מרגיש מכוער למרות שכל הזמן אומרים שאני נראה טוב הלכה לי השמחת חיים. אז לפחות נשארו לי שתי החברים הכי טובים שאז התחלתי לריב איתם בגלל התחלתי להשתנות פחות להפגש איתם פחות צחוקים כמו פעם אחד ממש רבנו והיום אנחנו לא מדברים אז נשאר לי היום רק חבר אחד שגם איתו אני נפגש פעם ב... לא יוצאים כלום
אני כל הזמן בבית לא יותא לבלות כי אין לי אם מי אני מרגיש מאוד לבד ואני לא מתקשר אם אנשים כמו פעם לא יודע כל יום שאני הולך לבצפר אין לי חיוך אני רוצה למות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2008, 12:20
  dabbel tom dabbel tom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.08
שלח הודעה דרך ICQ אל dabbel tom
תתעודד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי t0m17 שמתחילה ב "בדד"

בודד/לא בודד שמע זה לא עד כדי כך משנה, נכון שהכל הרבה יותר קשה ככה, אבל אני הכרתי חבר שלי, ולא ידעתי שהוא כלכך בודד, אבל הוא היה מיוחד כי הוא ידע איך להסתדר לבד... היו לו ת'דרכים שלו את היכולות שלו להרשים אותי וגרום לי להתחבר אליו- מאז אנחנו חברים טובים .. :]
זה ממש גורע שאין לך שימחת חיים, אתה צריך וגם אתה רוצה להיות שמח, זכור את זה מאוד חשוב,
קיצר מכן למדתי שאתה לא צריך להתחבר לאנשים , הם יתחברו אלייך תמיד יש מישו שהוא נורמלי חוץ מכל הדבעים בכיתה, יופי שהבנת שצריך לחרוש מידי פעם, אז תתלבש יפה תפתח סגנון יחודי משלך, כזה בחור סבבה ושגם יודע איך לחרוש כמו שצריך.. זה ממש טוב תנסה
בכל מקרה אל תיתן לזה הרבה חשיבות יש מליון דברים אחרים יותר חשובים כרגה כמו שאמרת תתרכז יותר בלימודים שלך בגלל שהיית מהמופרעים אני בטוח שיש לך עוד חומר לשפר
ישן 07-01-2008, 16:20
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק

מסכימה עם התגובה שמעליי,
אני גם חושבת שאתה גם צריך להבין שתסכול של בנאדם יוצא החוצה, אם לא תתקרב לאנשים ולאט לאט תחבר למקום שלך, לטריטוריה שאתה אומר להיות בה, לקבוצת חברים שכל אחד שייך אליה, לא רק שלא יהיה לך כייף להגיע לבצפר,
אלא שאנשים ידחיקו אותך כי לא כייף לראות בנאדם פסימי,
ואל תגיד לי אני מנסה ולא יכול-כי זה שטויות, בפר זה דבר גדול ומגוון ותמיד מוצאים את הבני אדם שמשלימים אותך!

חנון זה לא תמיד רע..
ובנאדם חרשן זה לא תמיד חנון
חנון זה אופי- מקובע ומתחכם, וחושב שתמיד יודע הכל וגם אם טועה הוא יכול להפוך עולמות להוכיח שהוא....(בסופו של דבר-טועה).

אני חושבת שהשינוי מתחיל בך,
לקום בבוקר ולהרגיש שהיום זה היום שלך! היום תשיג לך חברים!
וזה נשמע פתטי אבל וואלה- חברים זה לא דבר שאפשר בלעדיו!
כשיש לך קבוצה חמה ואוהבת להגיע בשבילה כל יום לבצפר,כבר יש לך סיבה לקום בבוקר.

ישן 07-01-2008, 18:00
  t0m17 t0m17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07

כן אבל עדיין יש לי שם חברים שאני איתם רק בשביל לא להיות לבד בבצפר כי אני והם לא ממש באותו ראש הם סבבה וזה אבל לא כיף לי כל כך איתם הם עושים דברים כמו ילדים בכיתה ז' הם חברים שלי אבל לא חברים טובים לא מצאתי הרבה אנשים שאני באותו ראש איתם זה מקום שונה ממה שהכרתי אם אנשים שונים אני מסנה להיות סבבה איתם ולזרום אבל לא תמיד יוצא.
אני מחפש חברים שהיה לי כיף לצאת איתם וצחוקים והכל ושהיה הרבה דברים במשותף אין הרבה כאלה.

לפעמים אני רואה אנשים צוחקים מחייכים ושומע איך החברים שלי פה בעיר יוצאים נהנים ואני כזה משתעמם תקוע כל הזמן וזה גורם לי לקנאות במיוחד יש לי חבר כיאלו שפעם היינו חברים טובים כי ההורים שלנו עבדו באותו מקום עבודה והיום אני רואה הוא כזה ילד שכולם אוהבים וכולם מעריצים אותו הוא ילד אם אופי טוב אחלה בנאדם ואני מזה מקנא איך הכל הלך לו בקלות אם אנשים ואני הייתי צריך לספוג לפעמים הרבה חרא והיו ימים שממש הייתי מדוכא ולפעמים היו לי בעיות אם אנשים .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר