לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2008, 21:27
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
מחפש דרכים כדי לכבוש את האחת

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש זה בשם אנונימי בן 18 .
להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות :

לכל חברי הפורום שלום, כבר זמן מה שאני מעוניין בקשר עם מישהי. אנו גרים באותו אזור כבר הרבה מאוד זמן, כך שאני רואה אותה מדי פעם, אבל עד עכשיו זה היה שלום-שלום ולא מעבר. יש שתי בעיות... הבעיה הראשונה היא, שמסיבות שלצערי אינני עומד לפרט כאן אני לא יכול לפנות אליה פנים אל פנים ולהציע לה לצאת איתי (זאת לא תמשיך להיות בעיה במידה והיא תסכים) - מה שמונע גם הכרות מוקדמת... הבעיה השנייה היא שהנסיון שלי עם בנות די שואף לאפס, ולכן אין לי שמץ מה כדאי לעשות.

חשבתי על שלושה דרכים... אני יכול לבקש ממישהו להגיד לה, אני יכול לכתוב לה מכתב, או שאני יכול להשיג את המספר שלה ולדבר איתה באופן אישי (וכאן הזמן להזכיר שהניסיון שלי שואף לאפס).

אני נחוש בדעתי להציע לה קשר איתי, אבל אני אובד עצות בכל הנוגע לאיך... כאן אתם נכנסים לתמונה.
אני מקווה שתוכלו להגיד לי איך הכי כדאי לדעתכם להציע לה, ואם יש לכם רעיון אחר שלא חשבתי עליו ואתם חושבים שהוא יותר מוצלח, אשמח לשמוע אותו.

מקווה שתעזרו ומודה לכם מראש!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2008, 22:10
  משתמש זכר Eyalco88 Eyalco88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "מחפש דרכים כדי לכבוש את האחת"

לדעתי הדרכים שהצעת לא כל כך טובות, להשיג את הטלפון שלה ולהתקשר יהיה די מוזר מבחינתה, כנ"ל לדעתי מכתב. לשלוח מישהו שיגיד לה זה יותר מתאים לכיתה ה' מאשר לגיל 18 אז זה גם לא מתאים.. מה שלדעתי הכי מתאים זה כשאתה רואה אותה לפתח שיחה קצרה ובסופה להזמין אותה לאיזה משו ואז גם לקחת טלפון במידה והיא מסכימה.. בגלל שאמרת שאתה לא יכול לעשות את זה, מה שנשאר לך לדעתי זה לנסות להתקרב אליה קצת, לפתח שיחות, מתישהו לקחת את הטלפון שלה וברגע המתאים להחליט איך אתה מציע לה לצאת.. אל תדאג בקשר לנסיון שלך יותר מדי, הרי מתישהו תצטרך לקבל אותו, וזה בדיוק במצבים כאלה..

ישן 10-01-2008, 00:23
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "מחפש דרכים כדי לכבוש את האחת"

ההודעה הבאה הולכת להיות קצת קשה כי אני חושב שאתה צריך את זה.
זה הבום שאני קיבלתי בהתחלה לפני שהתפכחתי בחיים שלי. וכן, הייתי בערך בגילך.
הכל נאמר בשבילך ולטובתך האישית בלבד, אין לי שום אינטרס אחר.

על מה לעזאזל אתה מדבר תגיד?! על מה?! מה זה הזיון שכל הזה שאתה מדבר על זה שהיא האחת? למה כמה טוב אתה מכיר אותה שאתה חושב שהיא האחת בשבילך? כולה נדלקת על בחורה ואתה חושב שאם היא לא תהיה שלך החיים שלך בזבל?
אתה רוצה ניסיון? תעשה משהו בקשר לזה. תלמד, תתפתח, תתבגר.
אתה רוצה אותה? תתחיל לדבר איתה ולהתעניין בה. תפסיק לחפש דרכים חלופיות על מנת לא להתמודד עם המצבים ה"מביכים" האלה, כי זה מה שדופק הרבה אנשים.
הדרך הטובה ביותר שתוכל להשיג את "מבוקשך" היא רק אם תדבר איתה פנים מול פנים בבטחון וכמה שיותר רגוע. בנוגע לטכניקה, בנוגע ל"איך" עצמו - את זה אתה אולי צריך ללמוד, מה שבא ב-90% מניסיון פרקטי, אמיתי, עם בחורות.

תחשוב טוב טוב לאיזה בחורות אתה נותן ערך כזה גבוה.

נ.ב
יש לי הצעה בשבילך, שלח הודעה פרטית ברגע שאתה רואה את ההודעה שלי ואני אפרט לך כבר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר