לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2008, 15:37
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "מה זאת אומרת? כשעייפים, ברור..."

זה לא תמיד נכון,
זאת אמנם טעות אבל אני אישית מכירה המון אנשים ש"ממהרים" לפני גיל 18 אחרת 'מה שיאמרו עלי'.......................

בתור מישהי שזורקת ז*ן על הסביבה שלה וחיה לפי איך שהיא רוצה לחיות ולא איך שרוצים שהיא תחיה,
מורידה אותם מהר מאוד מהרעיון-
אבל אני גם מדריכה,
והלכתי פעם עם חניכה שלי לבדיקות הריון והכל (בת 12!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
אז כן,לדעתי אנחנו מתקדמים מהר,
אבל אין מה לעשות, מטבעו של אדם לגדול ולהתפתח,
אמנם הילדים של היום איבדו את כל התמימות שהייתה להם פעם אבל אין ברירה,
כמו הטכנולוגיה שמתפתחת ממש מהר..כך גם הדור שנולד והדור שאחריו והדור שאחריו..וכך הלאה...
אז הטיפ שלי: תחיו בקצב שלכם-
לאן אתם ממהרים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2008, 14:54
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
יחסי מין מסמלים את הבגרות הנפשית וגופנית שלנו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גלית ברז שמתחילה ב "מתי להיכנס למיטה?"

ילדה בת 15 או ילד בן 15 לא קרובים אפילו לבגרות הנפשית ולא קרובים לסיום הבגרות הגופנית שלהם.
הריצה הזאת לקיים יחסי מין בגיל צעיר היא שגוייה ויכול להיות שתפגע בעתיד במערכות יחסים כי בגיל צעיר רבים הסיכויים שהתפיסה תתעוות.הרי ילדים בני 15 לא רואים את האהבה אלא משתכרים (מלשון שכרות) מניצני שדיים וחריצי תחת מבצבצים מכל ג'ינס נמוך שנתמך בחוטיני ורוד.כל מה שהם ראו זה איזה סרט פורנו עם אריה ג'ובאני וסילבייה סיינט ונטרפו להם החושים.הריצה הזאת למיטה נובעת מתעשייה משגשגת של פורנו ושוק בשר.בני 15 לא רואים בנות בתור עושים סקס מתוך אהבה אלא "מזדיינים" ו"הביאה לי ביד" ו"מצצה לי" רק בשל החשיפה לאתר סקס כזה או אחר.היצר שלנו הגברים קורא לנו לחזר אחריכן הבנות כבר בגיל צעיר אבל אני לא רואה שום סיבה שילד שעוד לא צמחו לו שערות על האשכים ייכנס למיטה עם ילדה שיש לה ניצנים והמחזור שלה עדיין לא סדיר.
לכל דבר יש את העת שלו,כמו שפעם ראשונה דיברתם והלכתם גם היחסי מין שלכם יגיעו,וכמה שיותר קרוב ל18 ומעליו טוב יותר !.

ישן 13-01-2008, 22:03
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "יחסי מין מסמלים את הבגרות הנפשית וגופנית שלנו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי agent_amos
ילדה בת 15 או ילד בן 15 לא קרובים אפילו לבגרות הנפשית ולא קרובים לסיום הבגרות הגופנית שלהם.
הריצה הזאת לקיים יחסי מין בגיל צעיר היא שגוייה ויכול להיות שתפגע בעתיד במערכות יחסים כי בגיל צעיר רבים הסיכויים שהתפיסה תתעוות.הרי ילדים בני 15 לא רואים את האהבה אלא משתכרים (מלשון שכרות) מניצני שדיים וחריצי תחת מבצבצים מכל ג'ינס נמוך שנתמך בחוטיני ורוד.כל מה שהם ראו זה איזה סרט פורנו עם אריה ג'ובאני וסילבייה סיינט ונטרפו להם החושים.הריצה הזאת למיטה נובעת מתעשייה משגשגת של פורנו ושוק בשר.בני 15 לא רואים בנות בתור עושים סקס מתוך אהבה אלא "מזדיינים" ו"הביאה לי ביד" ו"מצצה לי" רק בשל החשיפה לאתר סקס כזה או אחר.היצר שלנו הגברים קורא לנו לחזר אחריכן הבנות כבר בגיל צעיר אבל אני לא רואה שום סיבה שילד שעוד לא צמחו לו שערות על האשכים ייכנס למיטה עם ילדה שיש לה ניצנים והמחזור שלה עדיין לא סדיר.
לכל דבר יש את העת שלו,כמו שפעם ראשונה דיברתם והלכתם גם היחסי מין שלכם יגיעו,וכמה שיותר קרוב ל18 ומעליו טוב יותר !.

וואו יש פה הרבה שטויות לדעתי.
קודם כל הכותרת - מסמל את הבגרות הנפשית והגופנית שלנו ? מה הקשר בגרות נפשית ליחסי מין.. כאילו בנאדם שעדיין לא גיבש לעצמו זהות עצמית (אם נכנסים פה לענייני פסיכולוגיה) לא יכול לקיים יחסי מין? זה כאילו "יפגע" בו בצורה כזאת או אחרת ?.. ההפך אולי זה רק יבגר אותו?...
חחח אני מה זה לא מבין מה הבעיה... מי שמרגישה שהיא רוצה ומרגישה בטוחה עם החבר.. הגיל כזה לא משנה ... וגיל 16-17 זה ממש לא "ניצנים" או "בלי שערות באשכים" זה כבר גיל מפותח מאוד... גם מבחינה שכלית.. יש אנשים מאוד בוגרים כבר בגיל הזה.

וגם אני לא מבין "כמה שזה יהיה יותר קרוב לגיל 18 ואפילו מעל זה יותר טוב.."
חחח טוב מבחינת מה? מבחינתך ?.. כל אחד מרגיש אחרת... אולי לאחת טוב בגיל 16 ולאחת טוב בגיל 20.. מי אתה שתקבע את זה?...

כפי שאני יודע.... זה "טוב" בכל הגילאים.. אם הבנת למה אני מתכוון.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 14-01-2008, 16:35
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "לא הוא או אני קבענו:"

עוד שטויות. סתכל על התגובות של האנשים שהם במקרה חלק מהעם מכל הגילאים, ותבין מה הדעות היותר נפוצות בקרב העם שלנו ..

אחד התגובות שם העירה את תשומת ליבי... 18-18.5... אממ.. מה זה מזכיר לי.. גיוס לצה"ל?
להיות חייל שמציית כל היום לפקודות, אוכל חרא, עושה מה שאומרים לך, ובסופו של דבר נשלח להגן על המדינה שלך זה אפשר... אבל לקיים יחסי מין עד הגיל הזה אי אפשר?
חחח החייל המסכן כשיר להרוג מחבלים ולהגן על המדינה, אבל לקיים יחסי מין יפגע בו ?..

תעשו לי טובה... גיל 16 לדעתי זה אידיאלי... אפשר גם קצת לפני זה ואפשר גם הרבה אחרי זה... כל אחד לפי הרצון והנוחות שלו.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 14-01-2008, 16:49
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
רשימה חלקית ביותר:
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי IsraelAtHeart שמתחילה ב "עוד שטויות. סתכל על התגובות..."

- "הסוציולוג, ד"ר יוסי הראל, ראש תוכנית המחקר הבינלאומית לרווחתם ובריאותם של בני-נוער באוניברסיטת בר-אילן,"

-"מירב שרון
מטפלת מינית מוסמכת באיט"ם. התמחתה בטיפול מיני במרפאה לטיפול מיני בבי"ח מאיר ואח"כ באיכילוב. בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית מתמחה בילד ונוער. קליניקה - מרכז לבריאות האשה של "כללית" "

ועוד אנשים מוסמכים והם אומרים את אותו הדבר:

מבחינה פיזית, אין שום בעייה לקיים יחסי מין בגיל ההתבגרות. כך גם מבחינה נפשית. הבעייה מתחילה כשמתחילים לקיים מין לפני גיל ההתבגרות ואז יש המון סיכונים בריאותיים (פיזיים ונפשיים).

נכון, אם האדם מרגיש שהוא מוכן מבחינה נפשית - מי אנחנו שנשפוט? עכשיו תעצור לרגע ותחשוב בהיגיון. האם אתה באמת מאמין שבגיל ממש צעיר, כשההורמונים משתוללים - האדם באמת בשליטה עצמית? אני מכיר כאלה שהם בני 30 עוד מעט והם לא.

לא הבאתי לך את הקישורים כדי שתקרא את התגובות. הבאתי אותן בשביל הכתבות עצמן. אה לא יודע מי מאחוריי המקלדת שלו ומה הידע, הרקע והניסיון שלו.בנוגע לבן/בת ה18 כמובן שאני מסכים.

בוא פשוט נסכים שיש גילאים שזה מוקדם מדיי... אבל, לדעתי, אין כמעט מאוחר מדיי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:45

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר