לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2008, 11:29
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
הדוד המשוגע והפטנט-עזרה

שלום לכם, זקני וזקנות הפורום.
באתי לבקש עצתכם..אולי תוכלו לעזור לי.

העניין הוא כזה, לאחרונה דיברנו בבית, על דוד שלי והתברר לי שהאיש גאון במתמטיקה-פיזיקה-מדעי המחשב. הוא מסוג האנשים שפותרים תרגילים בארוחת הערב בשביל הבידור.

בכל מקרה, התברר לי שהוא המציא פטנט לאחסון מידע. פטנט ברמת החומרה.
הפטנט נבדק על ידי מומחים, ונרשם בשוויץ. הוא אגב אמריקאי.
אז למה הוא רשם את זה בשוויץ ? לא ממש הבנתי אותו, אבל הוא אומר, שאם הוא ירשום את הפטנט הזה בארה"ב(מקום מגוריו) אז גורמי הבטחון שם יכולים להחרים לו את המוצר. דבר שלא ממש מובן לי אבל לא חשוב.
עכשיו כאן מתחילה התסבוכת, מהסיבה שצייינתי למעלה הוא לא רוצה למכור את הפטנט שלו ואני רוצה לעזור לו. אולי תוכלו לייעץ לי איך. לתת לי כיוון...
חשבתי, שאולי כאן בארץ יש מישהו שישמח לקנות את הפטנט הזה, אולי נציגות של מייקרוסופט או של IBM.
אז אם יש לכם רעיונות בשבילי איך אפשר לשווק פטנט כזה(שלדעתי יכול להיות שווה הרבה כסף) אשמח לשמוע אותם...

לי אגב אין שום אינטרס בדבר מעבר לטובותו האישית בלבד.

נ.ב. כתבתי את זה בכוונה בפורום הזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2008, 15:58
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שכחתי את סיסמתי שמתחילה ב "הדוד המשוגע והפטנט-עזרה"

השאלה שלך ממש לא מתאימה לפורום הזה... ישנם פורומים אחרים באתר בהם אני מניח שתוכל לקבל
תשובות מקצועיות יותר.

ראשית, התקנות בארה"ב מאפשרות "להחרים" את הפטנט שלו רק אם מדובר על משהו שמתעסק בהצפנה וכו'. אגב - זה רלוונטי גם בארץ. כל עיסוק בהצפנה צריך אישור ורישוי לאמצעי ההצפנה..

בכל מקרה, לשאלתך - ממליץ שיפנה למשרד עו"ד לענייני פטנטים וקניין רוחני. בארץ ישנם שני משרדים גדולים ומוכרים (ג'ונתן טופר וריינולד כהן) שמתעסקים בתחום הזה ועוד המון משרדים קטנים יותר שאינני
מכיר. שם ישמחו לייעץ לו איך הוא יכול להגן על הפטנט גם בעוד מדינות.

חשוב קודם כל שידע שהוא יכול להגיש בקשה לרישום פטנט פרוביזורי גם ללא עו"ד. המשמעות היא מאות דולרים בודדים. כך, יש לו שנה שלמה לבדוק אם יש טעם להגיש פטנט רגיל.
לגבי רכישת הפטנט - קשה לי להאמין שמישהו ירצה לרכוש אותו בלי שיהיה מימוש אחד שלו (גם אם מדובר
באב-טיפוס). אבל.. שווה לו לנסות לשלוח מיילים לחברות המתאימות.
אם הוא רוצה לנסות לייצר יישום של המערכת, הוא יכול לפנות לקרנות הון-סיכון שיכולות תמורת אחוזים כמובן
מרווחי הפטנט להקצות לו צוותים טכניים שילוו אותו בתהליך הפיתוח.

בכל מקרה, בהצלחה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר