לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2008, 11:55
  משתמש זכר Taimors Taimors אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי War_Machine שמתחילה ב "גם זה לא בדיוק ככה"

חפירת בור בודקת הרבה דברים שהעיקר בהם אופי הבן אדם.

בהתחלה הם בודקים ורושמים לך ציון מ1 עד 10 את רמת השקעה שלכם ובמסירות למשימה, אם אתם מחפפים או חופרים כמו שצריך.
אחרי זה בודקים את הבור איך הוא יצאה אבל זה החלק הפחות חשוב כי צריך לפי דעתי כישרון להצליח לחפור בור בדיוק של מטר על מטר בגודל קבוע.
אחרי זה באים השאלות, שכאן הם בודקים את האופי, איך אתה מגיב במצב לחץ כזה שבודקים אותך, איך אתה מדבר ועונה לשאלות, קצת שפת גוף, איך אתה נותן ביקורת לעצמך, איך אתה מבדיל בין עיקר לתפל (דוגמה אם אומרים לך לבנות בור מטר על מטר ועומק אין סופי אז מה העיקר פה ומה התפל מה הכי חשוב בבור כו'...) ומוטויבציה לראות אם אתה שבוז קצת מיום או לא....

זה בעיקרון מה שבודקים בבור, בתכלס זה חלק דיי חשוב ביום סיירות כי רק פה בעצם יש לך באמת שיחה ודיון קטן עם המפקד ומפה הוא אפשר להגיד לומד על האופי שלך וגם אפשר להגיד קובע אם אתה מתאים ליחידה שבחרת בעדיפות ראשונה מבחינת אופי.

עריכה:

למה יצאה לי שכאילו הגבתי למישהו על התגובה שלו ? ולא תגובה מפני עצמה ? =\ חח לא נורא העיקר שאנשים יקראו ויבינו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2008, 07:18
  dorvuper dorvuper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי mrwiseass שמתחילה ב "דווקא אצלי בימי סיירות..."

אני עשיתי אתמול יום סיירות (קיבלתי שייטת :-)) ובקטע של החפירת בור אמרו לנו לחפור בור בעומק מטר שההיקף שלו הוא גם מטר על מטר ובנוסף אמרו לנו שעומדת לבוא התקפה של מיגים ממערב
אז כשחפרתי את הבור את כל החול שלי שמתי לכיוון מערב ובניתי חומה של חול כזאת כנגד המתקפה יענו
כשסיימתי שאלו אותי אם עמדתי במשימה אמרתי שרק בעומק אני חושב שלא שאלו בכמה אני מעריך את העומק אמרתי כ-60 או 70 סנטימטר הסתפקו בזה ובאו ללכת אז אמרתי אם אני יכול לציין עוד משו אז אמרו לי כן אז אמרתי על הקטע של החומה נגד המתקפה אז הם אמרו לי כן שמנו לב (היה קשה שלא זה היה דיי גדול, אבל בכל זאת לא רציתי שהם יחשבו שזה צירוף מקרים אלא שעשיתי את זה בגלל ההוראות)
ישן 14-01-2008, 10:11
  Itayziv Itayziv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Atex שמתחילה ב "חפירת בור ביום הסיירות,מה לדעתכם בודקים שם?"

לנו בכלל אמרו שעולה הליקופטר מצד מערב, תחפרו בור שהוא לא יוכל לאתר אתכם.
כולם נכשלו במשימה. כל אחד עשה בור ענקי, אבל עדיין ההליקופטר היה רואה אותם. לי באמצע היה רעיון על איך באמת לעמוד במשימה, אבל אמרתי יאללה כולם כולה עושים בור... אולי אני לא הבנתי נכון. ובסוף זה לא השתלם לי, כי נשארתי כמו כולם, נכשל במשימה. אז תהיו יצירתיים.
לדעתי מה שהם בודקים הוא שאתה לא מתקפל כמו ילדה בסוף כשהם שואלים אותך שאלות קשות. תעמוד על שלך. אם הם שואלים אותם "האם יכולת לתת יותר מעצמך?" או משהו בסגנון... ובכן... אני חושב שאתם יודעים מה לא לענות כאן...
קיצור אפילו שכולם נכשלו במשימה בסוף אני ועוד 2 קיבלנו מטכל. :]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר