לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2008, 18:45
  משתמשת נקבה Crunch Crunch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.07
בעיה עם אקס/ידיד הכי טוב

היי מה נשמע קצת נעלמתי בזמן האחרון,
רציתי לשאול אתכם מה לעשות בסיטואציה הזאת אני קצת מבולבלת ואשמח לקבל מכם עצות מה לעשות.
המצב הוא כזה, נפרדנו לפני כחודשיים היינו ביחד חודש, לפני כן היינו ידידים הכי טובים דיברנו על הכל, מאז שנפרדנו הקשר די נהרס לצערי, שנינו רוצים לשמור על קשר של ידידים אבל משום מה זה לא מצליח לנו, אני מרגישה שכל היחס כלפי השתנה, פתאום הוא נהיה אדיש, אח"כ הוא מתפלא למה
אני כועסת עליו, לדוגמה לפני יומיים דיברנו באיסיקיו, והוא אמר לי שמחר (שישי) נשב ונדבר שיחה רצינית, בסוף יצא מצב שהוא בכלל לא דיבר איתי, אפילו שלום הוא לא אמר לי כשבאתי להגיד לו שלום הוא לא הסתכל בכלל לכיוון שלי והלכתי לשבת בצד השני (היינו במסעדה כמה חברים במסיבת גיוס של חברה), הוא התייחס אליי ממש דוחה ומאוד נפגעתי ממנו, דיברתי איתו על זה והוא אמר
לי שהוא לא חשב שאני אפגע כ"כ מזה ושהוא לא חשב שאכפת לי ממנו (עדיין אכפת לי ממנו בכל זאת הוא הידיד הכי טוב שלי), אבל אין לי מושג כבר מה לעשות אני יודעת שגם פגעתי בו, התייחסתי אליו לא יפה כשהוא היה פגוע מהפרידה אבל לא הייתה לי בררה, ועכשיו הוא כולו אדיש כלפיי וזה משגע אותי, מה שמוזר זה שהוא אומר לי שאני חשובה לו ושאכפת לו ממני מאד ושהוא ילחם על זה שנהיה ידידים.
מה אתם אומרים? אני לא רוצה לנתק איתו קשר בגלל חודש מסכן שלא הלך ולהפסיד ידיד טוב.
תודה מראש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2008, 23:09
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
זה מצב לא פשוט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Crunch שמתחילה ב "בעיה עם אקס/ידיד הכי טוב"

איך את מצפה ממנו שיתנהג ?
ממה שאת מספרת נשמע שהוא יצא די נפגע מהסיפור ,
מה שאומר שעכשיו הוא די מדחיק דברים בצורה כבדה ,
אם הוא היה ממש בקטע שלך , עכשיו אחרי שאת כבר לא יכולה להיות "שלו" כבר נראה לו אולי מיותר להביע כלפייך את הרגשות החיוביים
כי בסופו של דבר המחשבות והרגשות פוגעים בו עכשיו , כי הוא לא יכול לממש אותם .
מה שמוביל למפלט הרבה יותר פשוט , שרוב הבנים משתמשים בו , אדישות.
האדישות טובה לכמה דברים במצבים האלה ,
היא הולכת יד ביד עם ההדחקה של הרגשות
בנוסף היא מחרפנת את הצד השני ,שרגיל לתשומת לב ,הרעפת חיבה ,אכפתיות ,
ואז כביכול "הורגים 2 ציפורים במכה אחת" , גם עוזרים להדחקה ולהרגשה ( אם לא שלך ,אז של הסובבים אותך ) שהמשכת הלאה
ועל הדרך קצת מתנקמים בצד הפוגע .

יכול להיות שפספסתי בצורה שראיתי את הדברים, זהו רק הסבר אפשרי של המצב .
בת'כלס מה שזה אומר , שסביר מאוד להניח שמאוד אכפת לו ,פשוט זאת תקופה לא הכי פשוטה שעוברת על הקשר שלכם, את תצטרכי לתת לה לעבור ,הזמן יעשה את שלו .
הקשר שלכם אולי לא יהיה אותו דבר כמו שהיה מקודם , כי יש משקעים אחרים , אבל יש מקום לתקווה מסוימת,
לי אין בעיה לדבר עם האקסית כמו מקודם , אפילו יותר לעומק ממקודם ( במיוחד כי יש לה תובנות נוספות מכיוון שיצאנו ) .

בקיצור , תתני לזה זמן לדעתי ואל תנתקי את הקשר ( אלא אם כן במשך תקופה לא קצרה הוא גורם לך להרגיש ממש רע עם זה ) .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר