לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2005, 19:03
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בעיה

אז ככה, עברו 5 חודשים מאז שהתחלתי את השירות הלאומי בגן ילדים, יש בגן גננת אחת שמפעילה מעין טרור קטן ובעצם שולטת שם בכולם.. אותה גננת ואני לא מסתדרות, על כל דבר היא הולכת ישר למנהלת, מאשימה אותי בדברים שלא עשיתי וכו.. בקיצור, היא החליטה למרר לי את החיים. ניסינו לדבר המון פעמים (עם הצוות, המנהלת ואפילו לבד). המפקחת שלי הציעה מספר פעמים לעזוב את המעון אבל בגלל הקשר עם הילדים (בעיקר בגלל זה) נשארתי.
ביום ראשון תהיה ישיבה אחרונה עם המנהלת והמפקחת שלי, שבה בעצם אחליט אם לעזוב למקום אחר או להשאר שם.
אין לי מושג מה לעשות, מצד אחד יש את הלחץ של הילדים, ההורים, הצוות (חוץ מהגננת הזאת) והמנהלת , ומצד שני נמאס לספוג את השקרים האלה, כל הנסיונות להשפיל אותי, החרם שהיא מארגנת עם הצוות הצמוד כל יום יומיים..
הקטע הניטרלי זה שאין לי מושג אם בכל זאת אאכזב את כולם ואגיע למקום חדש שאין לי מושג לגבי נוהל העבודה שם ואיני מכירה שם את האנשים (יכול להיות שמצפה לי שם משהו יותר גרוע).
תמי..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2005, 20:26
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
עניין קצת מסובך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "בעיה"

תראי אם לוחצים עלייך לא לפרוש משם ורוצים שתישארי זה מראה שהם מעריכים אותך ויודעים שאת ממלאת את תפקידך על הצד הטוב ביותר, מכך אני מסיק שהם יכולים להבין לבד שכל ההשמצות של הגננת הטרוריסטית הן פשוט חסרות שחר, לדעתי פשוט תנסי לתפוס אותה בשקרים שלה קצת להשפיל אותה שתטעם מהתבשיל של עצמה, הרי אם המנהלת ושאר הצוות היו מאמינים לשקרים ולהשמצות איזה סיבה יש להם לרצות שתשארי?

אני חושב שאת צריכה לנסות ולהוכיח שהגננת השניה משקרת, וכמו הילד שצעק זאב זאב בסוף לא יאמינו לדברי ההבל שלה כי ידעו שהם שקרים ללא בסיס וקשר למציאות ואז גם שתדעי שהיא מנסה תדעי שהיא לא מצליחה, והטעם של הכישלון הזה שלה הוא מתוק כמו הטעם של נקמה מוצדקת.

אני חושב שאת צריכה להשאר ו"להלחם בטרור" הזה של הגננת, בסופו של דבר האמת תצא לאור

בברכה,

רועי
ישן 11-03-2005, 01:51
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
מסכים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי DefendeRoE שמתחילה ב "עניין קצת מסובך"

אבל למרות שנראה שכולם יודעים מה האופי של הגננת אני לא מבין למה לא מפטרים אותה, וצריכים להיפטר ממך?
אני בטוח שגננת כזאת לא משנה כמה נחמדה היא לילדים קטנים לא בריאה בשבילהם ולדעתי צריך לפטר אחת כזאת שכניראה נשארה בגן בעצמה...
למרות שאני רואה שהמצב נמשך כמו שהוא כבר המון זמן אני לא בטוח שהמצב אבוד, אבל אם את מרגישה ככה אז אולי כדאי לך לעזוב אותה כי זה יכול פשוט לגרום לך לתקופה מלאה במצברוח נוראי ואני לא חושב שזה שווה את זה. אני לא מאמין שיזרקו אותך למקום יותר גרוע ולדעתי אם את חושבת שאין מה לעשות כדי לתקן את המצב אז תברחי.

מצד שני זה יכול לעזור לך לראות את "העולם האמיתי" ששם מעסיקים יכולים לנצל אותך ולעשות דברים הרבה יותר גרועים מאשר אותה גננת, ואז גם יותר קשה לתקן את המצב כי הוא מחזיק לך את המשכורת...

בקיצור מה שאני מציע זה (1) אם יש לך מספיק כוח כדי להילחם בה תנסי, אל תשלימי עם המצב הזה אלא אם כן יש לך את האפשרות להתעלם ממנו בלי שזה יוריד לך את כל המצב-רוח של אותו היום. (2) לעזוב את המקום ולקוות למקום יותר טוב או לפחות מקום שהאנשים בו טובים יותר. זה במקרה שאת חושבת שלא תוכלי "לנצח אותה". (3) אם נשאר לך רק קצת זמן באותה עבודה ואת חושבת שאת יכולה לסבול את מה שהולך במשך הקצת זמן הזה אז אולי כדאי להישאר במקום ולאלהתחיל להתרגל למקום חדש.

ישן 12-03-2005, 08:08
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
הולי כנסי לרגע
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "תודה רבה!"

אני לא בטוח שאת עושה את המעשה הנכון, זאת אומרת אם החלטת לעזוב אז אני איתך ואני גם מבין אותך כי היה לי מצב דומה בעבודה.

אמרת שמהיום לא יאמינו לה, אז להפך, היא מתלוננת עלייך ועל עוד בת שירות ושניכן עוזבות, סימן שכנראה היא צודקת.... אחרת מה הסיבה שלכן הייתה לעזוב ?

אם את יכולה להישאר ופשוט להתעלם ממנה וממה שהיא אומרת אז זה יהיה יותר מצחיק ויפה ככה גם לא תסבלי וגם תהני מזה שהיא מנסה ולא מצליחה....

אם יש לך בעיה אין לך מה לדאוג !
אם יש לך פתאון אז למה את דואגת ?
אם אין לך פתרון אז מה כבר יש לך לדאוג ?

עדיף שהיא תמשיך בשטויות שלה ויכאב לה הלב לראות אותך שמחה מול זה מאשר שאת תסבלי בגללה.

בכל מקרה שוב זאת רק החלטה שלך ואני לא יכול להחליט במקומך והיו לי כמה מקרים דומים והתנהגתי בהם אחרת, באחד עזבתי, באחרים נשארתי אז כמובן שזה תלוי ביותר מגורם אחד.

ולסיום שוב אני איתך בכל החלטה שתעשי ורק תיהי חזקה ותמשיכי להיות מאושרת ולהנות מהחיים (למרות שיש המון אנשים שמנסים להרוס את זה).

נערך לאחרונה ע"י גולבו כחולות בתאריך 12-03-2005 בשעה 08:14.
ישן 15-03-2005, 05:55
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
חחחח
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "יש לך את הילדים לא?"

נדמה לי שזה לא הכי חוקי, חוץ מזה שהילדים אומרים לבדם מה קורה בגן (וילדים לא מצנזרים..) כך שהגיעו כבר כמה פניות למנהלת.. הבעיה היא שליד הגננת הילדים "הוזים" לפי מה שהגננת אומרת ואין לסמוך על ילדים, בבוקר היא נחמדה ליד ההורים -אחלה שיטה- מחבקת אותם ומנשקת.. חח עד שההורים יוצאים מהביניין ..ואז היא צורחת "שב" "שתוק" (לאלה שבוכים) או שפשוט מעבירה אותם אליי..בכל אופן יש עדכון

אז ככה, המפקחת שלי אסרה על המנהלת לשים אותנו באותה כיתה חח ז"א שבזמן שהיא עובדת אני מטיילת או עובדת בכיתות אחרות (או במשרד) ורק כשהיא מסיימת את היום עבודה (באחת ) אני נכנסת לכיתה עד סוף היום.. חחח אתמול שמעתי אותן מהגן ליד צורחות "הרגתם אותי היום!" חחחחחח בישלת תאכל!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר