לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2007, 17:55
  Elim Elim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shaY741 שמתחילה ב "שאלה| המשך לימודים יג"

יש יתרונות וחסרונות. בכל מקרה - זה לא יקל עליך להתקבל להנדסת חשמל.
יתרון 1 - רוב הסכויים שבצבא תעבוד במקצוע, ותשתחרר עם ניסיון (ומעט כסף מהקבע), מה שיקל עליך מאוד למצוא עבודה מכניסה בזמן הלימודים.
יתרון 2 - תוכל לדעת טוב יותר עד כמה זה מתאים לך, לפני שאתה משקיע עוד 4 שנים.
יתרון 3 - תתנסה בעבודה מעשית - מה שחסר לרוב המהנדסים שלא היו קודם טכנאים.
חסרונות - תסיים ללמוד מאוחר יותר (שנה יג ועוד שנה או שנתיים בקבע - לא יודע כמה חותמים היום).
מניסיון של אחד שעבר כזה מסלול - אני חושב שזה כדאי, אם כי כדאי יותר ללמוד הנדסת חשמל במסגרת העתודה לפני הגיוס (אם אתה יכול, ואם אתה בטוח שזה מה שאתה רוצה).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2007, 11:25
  stolen stolen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shaY741 שמתחילה ב "שאלה| המשך לימודים יג"

אני עוד חודש מתגייס למסלול הטכנולוגי של צה''ל ואני מיועד לעסוק במה שלמדתי בתיכון מגמת חשמל ואלקטרוניקה.
בדרך כלל אנשים מגיעים לזה דרך לימודים י''ג י''ד, אבל אפשר גם להכנס ולהתנסות במקצוע גם בלי ללמוד כמו שלי הציעו.
עכשיו יש יתרון גדול שבין אם תרצה ללמוד אחרי הצבא ללפני הצבא.
הנדסאי חשמל/אלקטרוניקה אתה תצא כבר אחרי שנתיים בלימודים אינטנסיבים אם תעשה י''ג י''ד אך אם תבחר בלימודים אחרי הצבא זה יקח לך יותר זמן.
עכשיו יש גם את הפאן של הכסף הצבא ממן את הלימודים של התלמידים משהו כמו 80 אחוז ואילו באזרחות אחרי הצבא תצתרך לשלם את מלוא הכסף מהכיס הפרטי שלך.
לדעתי וזה מה שאני בחרתי, לא ללמוד עכשיו אלה קודם כל להתנסות במקצוע ואם ארצה אותו אחר כך אלך ללמוד מה שגם לא ממש חייב לעשות את זה אחרי הצבא כי כמו שהבנתי הרבה חברות כמו אלביט רפאל פיליפס אינטל וכו' מציאות לך לעבוד אצלהם גם אם אין לך עדיין את התואר המבוקש. (אולי בהמשך כדי להתקדם תצתרך אותו).
אתה צריך באמת לחשוב מה כדאי לך ומה אתה באמת רוצה לעשות בעתיד, אם אתה מרגיש במאת האחוזים שאתה רוצה לעסוק בזה גם שתיהיה גדול אז כדאי ללכת ללמוד מעכשיו.
ישן 11-01-2008, 23:08
  sniper99_8 sniper99_8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי stolen שמתחילה ב "אני עוד חודש מתגייס למסלול..."

מה תאריך הגיוס שלך? 19.2?
לפי מה שהבנתי מי שהולך עתודה צבאית באלקטרוניקה וחשמל מחכים ליד כיתות הלימוד שלו אנשי אינטל וגוגל ומיקרוסופט ומציעים לו עבודה בטוחה לאחר השחרור. ובצבא העבודה מאד מספקת - למשל אם תפקידך הוא לחתום על אישור טיסה של מטוסי קרב לאחר שאתה בדקת אותם ויודע שהם בטוחים לטיסה. וזה גם מה שתעשה אם אתה מתגייס בתאריך למעלה..

[זאת חברה של מי שעל שמו המנוי. אני במערך הטכני של חיל האויר בקד"צ אלקטרוניקה. גם מתגייסת בעוד חודש.]

מקווה שעזרתי.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://bestanimations.com/Military/Planes/F-16/F16-07-june.gif]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:28

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר