לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2008, 22:47
צלמית המשתמש של yarivos
  yarivos yarivos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "כמו שאמר שייקה לוי..."

היתרון במצלמה שיודעת לצלם יותר מ3 פריימים לשניה (יצא ארוך), הוא לא בקצב האש כמו ביכולות לעקוב אחרי אובייקטים על המשתמע מכך. למעשה בכל היום הזה לא צילמתי יותר משני רצפים, ועדיין סיימתי את היום עם שני כרטיסים מלאים. זה לא הכי חכם, אבל אני מוגבל במשאבים (זיכרון, בטריות, זמן).

התמונות שאצלך בגלריה מעולים, והם צולמו בD70 שאמורה להיות נחותה (רק 3 פריימים לשניה ביום טוב עם מנה סביח במקום בטריות). הם לא נופלים בתוצאה מאף תמונה שצילמתי, אמנם צילמת במהירויות לא שיגרתיות.. ועדיין התוצאה מדהימה. סחטיין עליך.

הבעיה בצילום אופנועים עם מצלמה "נחותה" הוא לא בצילום מרוצים ששם מכוניות\אופנועים באים והולכים כאילו אין מחר ורק תופרים לך פוזות. במצב כזה כל מה שנשאר זה לתפור את הקליק בזמן הנכון, סביר להניח שהוא יתפוס. מקסימום פיספסת ב20%.. בקטנה, יש ערימה של דוגמנים.
עכשיו לך לבית גובריןסדומערדנסהריםכבישהצפוןמלכישועמקהאלה ותבקש מחבר שיסע ויחזור כמו מאנייק איזה ששת'לפים פעם.
מצב כזה לא רק שהוא יעשה פוזות למצלמה ויסתכן פי אלף, מה גם שאתה מוגבל בנסיונות. כל סיבוב כזה לוקח כמה דקות.. ואחרי כמה כאלה שום דבר כבר לא יצא.

בשורה התחתונה, הנהג שמדגמן לך נמצא על המגבלות ואתה על המגבלות של המצלמה, עסוק בלספק לה את התנאים המתאימים ומוריד את תשומת הלב מהדברים החשובים באמת - קומפוזיציה, טכניקה, אור, רקע, מקום האובייקט בפריים - חשוב! יש רק קליק אחת, מקסימום שניים.

נראה לי שמשה יכול לחפור בדקויות, אני רק מתחיל ללמוד לצלם עכשיו. אז תרגישו חופשי להעיר ולתקן אם אני טועה.

אגב, מקור מוסמך טען שאתה היית קבור בלימודים (לא לציטוט, לא לייחוס) אז עזבתי אותך לנפשך.
תן מסנג'ר או טלפון בפרטי, אני שולח הודעות בוקר טוב עם פרחים וכאלה.. כדאי לך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2008, 22:53
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי yarivos שמתחילה ב "היתרון במצלמה שיודעת לצלם..."

את התמונות שבגלריה שלי צילמתי באמת במקרה.
מעולם לפני לא צילמתי דבר שכזה ודי אילתרתי תוך כדי כדי ללמוד את הסצינה.
אני מאמין שכמו שהצלחתי להוציא כמה פריימים יפים מהמקום ההוא, אוכל להסתדר גם במקומות אחרים. צריך להרגיש את הסצינה, ואת הכלים (ובגלל שלהבדיל מאודי, הזיקה שלי למכונות המוות הללו גדולה יותר, אני חושב שאני גם מרגיש אותם בצורה שונה).

גם לי אין יותר מדי נסיון בצילום כלים כאלה ולכן תפקידך בחייך הוא להביא אותי למקום הנכון והזמן הנכון כשהם עושים את מה שהם יודעים לעשות, ואני אצטרך לעשות את מה שאני יודע (או לפחות מתיימר לדעת) לעשות.
לימודים זה נכון... עכשיו מתחילה תקופה של מבחנים, אבל להזמין לא עולה כסף, במיוחד כשבפרש הודעות פרטיות עדיין בחינם (שם תמצא את המייל שלי, מספר הטלפון הנייד שגם ככה יש לאחותך, מסנג'ר וכתובת למשלוח הפרחים)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר