לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2008, 19:43
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אתה לא צריך לפתוח שום פורט ליו טיוב.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "איזה מן פורט אני אמור לפתוח..."

מדובר בתקשורת יזומה על ידי המחשב שלך ופורט היעד הוא בכל מקרה פורט 80.
ברגע שאתה מוריד סרטון ביוטיוב דרך האתר שהבאתי לך, מבחינת המחשב אין הבדל בינו ובין כל קובץ אחר שאתה מוריד מאתר אחר.

מה שכן, במיוחד לאור העובדה שאתה נוהג להשתמש בתוכנת ביטורנט, אתה יכול לנסות לבצע כיבוי והדלקה מלאים של הראוטר.
כמובן שיש להקפיד לפני כן שאף מחשב ברשת לא משתמש בואתו רגע בתוכנת שיתוף קבצים.

הפעולה הזאת תנקה את טבלת הניתוב הזמנית שבראוטר שיכול להיות והתמלאה עד הסוף עקב השימשו ביוטורנט (בגלל ריבוי החיבורים בו זמנית) וזה מה שגורם לראוטר "להתקע".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2008, 23:10
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

היא נמצאת בבית 24 שעות ביום?
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "זה לא בא בחשבון, אמא שלי צריכה גם אינטרנט."

אני בטוח שתוכל למצוא זמן בו היא לא נמצאת על מנת לבצע בדיקה.

אבל אם אתה מעדיף להתחיל דווקא מהמחשב, להלן בדיקות ספציפיות יותר למחשב שתוכל לבצע:
א) התנהגות בדפדפנים שונים (IE או פיירפוקס).

ב) בדיקת אחוז CPU תפוס בזמן צפיה בסרטנים ביוטיוב (יכול להיות שמה שאתה מפרש כהורדה איטית נובע בעצם מכך שהדפדפן מנצל לפתע 100% מעבד בגלל איזה פלאגין לא תקין).

ג) בדיקות מהירות כלליות - תנסה לבדוק את מהירות ההורדה שלך ממקומות שונים.
תתחיל מבדיקה אצל ספקית האינטרנט שלך (כמעט לכל ספקית יש בדיקת מהירות הורדה), הייתי ממשיך לאחר מכן בבדיקה של ספקיות אחרות בארץ ומסיים בבדיקות מהירות מאתרים בחו"ל.

ד) בדיקת מהירות ישירות מיוטיוב - אתה יכול להוריד את קובץ הוידאו למחשב שלך דרך אתר כמו האתר הזה.
אם אתה רוצה וידאו נחמד לבדיקה,

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
הרעיון הוא לראות אם יש איטיות מול האתר בלי קשר לישום שלהם שמקרין את הסרט בזמן ההורדה.

פעולות שמומלץ לנסות בעיקר אם אחוז ה-CPU גבוה בעת הצפיה, פועל טוב בדפדפן אחר או שבהורדה ישירה מיוטיוב הקצב נורמלי הן איפוס הדפדפן, ביטול פלאגינים ותוספות מהדפדפן או התקנה מחדש/התקנת גירסה אחרת שלו (שידרוג אם יש גירסה יציבה מתקדמת יותר או ירידה בגירסה במידה והתקנת גירסת בטא שלו).

ישן 15-01-2008, 17:56
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

אתה מוריד הורדה ישירה מיוטיוב דרך האתר שציינתי בהודעה?
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "מאתרים אני יכול להוריד על הכי..."

האם בזמן בדיקת ההורדה סגרת את כל תוכנות שיתוף הקבצים (יוטורנט, אמיול וכו')?
האם הפרק אותו ציינת שהורדת במהירות 630 הינו הורדה ישירות מאתר (ולא דרך תוכנת שיתוף)?

אם ענית על הכל כן, אז יתכן והבעיה היא בתקשורת שבין נטויז'ן ליוטיוב.
אני מוריד כרגע, לצורך נסיון, סרטון מיוטיוב דרך האתר שהבאתי (אתה מעתיק את כתובת הסרטון משורת הכתובת, מדביק אותו בשורה המיועדת לכך באתר ואתה מקבל לינק להורדה ישירה של הסרטון למחשב) ב-180 וזה תקין (יש לי חיבור 1.5 מגה).
אם אתה, עם חיבור 5 מגה, מקבל קצב הורדה איטי יותר כאשר תחת אותו דפדפן אתה כן מצליח להוריד מאתרים אחרים במהירות גבוהה יותר, זה מעלה את החשד שהבעיה לא קשורה לרשת שלך או למחשב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:56

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר