לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2008, 11:46
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
קטע מוזר ומעצבן

שלום לכולם
הכרתי לא מזמן מישהי..בהתחלה היינו מדברים רק במסנג'ר רבל אחרי כמה ימים זה עבר גם לSMSים והמון ביום.
במשך כל שבוע שעבר תיכננו להפגש שדי מיוזמתה,היא אפילו הרבה פעמים אמרה לי מצידי תבוא עכשיו(העכשיו הזה כל פעם קיבל שעה וזמן אחרים).
בסוף שנינו פיננו יום ונסעתי אליה(אנחנו לא מאותה עיר)
היה טוב ונחמד.ישבנו אני היא עוד חבר שלי שהכיר אותה לפני וחברה שלה שהכירה את החבר שבא איתי עוד לפני.היינו ביחד כמה שעות,אני חושב אפילו 4-5,אפילו עליתי אליה הביתה והכרתי קצת את המשפחה שלה.
אבל מאז שחזרתי הביתה הכל השתנה..פתאום אין יותר הודעות,אין יותר אסאמאסים,אין כלום.
ועד יום שני(שנפגשנו)כל היום היינו מדברים ולא רק היי ביי,הודעות עם קצת יותר רגש..
בקיצור אפשר להגיד שהיא נעלמה לי ואין לי ממש מושג למה.
זה או שהיא מנסה לשחק משחקים ולראות אם אני הולך לרדוף אחריה-ואני לא טיפוס של המשחקים האלה.
או שהיא החליטה לחתוך או לא יודע מה ולא נעים לה להגיד-מה שאני פחות מאמין כי אחרת היא לא הייתה מעלה אותי אליה הביתה ולא היינו יושבים הרבה ביחד..
אשמח לשמוע מה אתם אומרים על העניין..
האם לדעתכם היא באמת רוצה לחתוך או סתם לשחק משחקים או אם מישהו חושב משהו אחר אשמח לשמוע גם..
חשוב לציין שאנחנו בערך באותו גיל..שנינו ב יב אבל היא גדולה ממני באיזה 4 חודשים..
תודה מראש

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2008, 15:04

אז ככה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אם נהנתם ביחד, נראה לי שזאת..."

ראיתי שהניתוק ביננו ממשיך,אז שלחתי לה בבוקר הודעה..רשמתי לה "אני מבין שאת לא מדברת איתי יותר או משהו כזה..קרה משהו?"אחרי כמה שעות היא הגיבה..היא אמרה שהכל נראה לה מוזר ושהיא לא יודעת מה יש לה,אז אמרתי לה שלי דווקא הייתה הרגשה שונה לגמרי אחרי שנפגשנו ואמרתי לה גם מה קורה איתנו בינתיים,אז היא אמרה שהיא מבולבלת ולא יודעת כלום.
אמרתי לה שתיקח ת'זמן שתחשוב מה היא רוצה.

נשמע לי מוזר כל הסיפור הזה..מצד אחד היא אומרת לי כל הזמן שהיא רוצה שאני יבוא,ואחרי שאני בא היא אומרת שהיא לא יודעת מה היא רוצה מעצמה..
מתי מתי יקרה שאני יפול על אחת שכן יודעת מה היא רוצה מעצמה?!?אני מתחיל לחשוב שכולן כאלה,בינתיים כל מי שנפלתי עליה הפליצה איזה סיפור אחרי כמה ימים

ישן 04-02-2008, 12:52

עדכון עם כמה התלבטויות ושאלות..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "קטע מוזר ומעצבן"

שלום לכולם
יש לי כמה עדכונים והתלבטויות.
אותה אחת יש לי אליה משהו,הבעיה היא שהקשר שלנו לא יציב,כלומר יום כן מדברים,יומיים לא,לפעמים סתם שיחות מטומתמות ולפעמים שיחות עם קצת יותר רגש.
רוב הפעמים אם אני לא אשלח הודעה היא לא תשלח ולפעמים היא גם לא מגיבה להודעות..
יאמר לזכותה שהיא מנסה לפעמים לקבוע פגישה אבל גם דואגת לבטל אותה.
שבוע שעבר,בערך מיום שני בערב לא דיברנו עד יום חמישי בבוקר,אמרתי לעצמי שאם היא לא שולחת הודעות גם אני לא שולח,אני לא יודע כמה זה היה חכם אבל כבר עשיתי את זה.
בקיצור,ביום חמישי בבוקר היא שולחת לי הודעה"מתי אתה בא לבקר אותי?"אמרתי לה "בא לך מחר אולי?ואיפה נעלמת?"היא סיפרה קצת מה היה לה ב3 ימים האלה,אני סיפרתי מה עבר עליועד הלילה לא דיברנו.
בלילה שדיברנו שוב דיברנו על זה שנפגש ביום שישי.
ביום שישי בערב דיברתי איתה,שאלתי אותה אם נפגשים,היא אומרת לא נראה לי..אף חברה לא יכולה לבוא איתה אז היא מעדיפה להשאר בבית.
קיבינימט,מזה הדבר הזה?בשביל מה לעזזל חברה?מה אני כלכך מפחיד?
בשבת בבוקר היא שולחת לי הודעה"בוקר טוב נסיך,מה עשית אתמול בסוף?"
אמרתי לה שסתם השתעממתי בעיר לא היה שום דבר מעניין.היא אמרה שהיא גם נשארה בבית ושנפגש בהזדמנות אחרת.
שאלתי ומתי היא תהיה?היא אמרה שאני לא אדאג,היא תהיה ובערך בזה נגמרה השיחה.
אתמול דיברנו קצת בבוקר וגם דיי מיוזמתי ומאז לא דיברנו בכלל.
זה יום כן יומים -שלושה לא.
לפעמים אני אומר לעצמי,יופי,עכשיו יש לי הזדמנות,מחר אני אראה אותה וננסה לעשות משהו
ולפעמים אני אומר לעצמי כוסאמק מה לעזזל אני מדבר איתה,למה אני לא חותך וזהו?!?
מה אני צריך לעשות?זה נחשב למשהו רגיל ואני לא יודע לקחת את הדברים בפרופורציות הנכונות?יש סיכוי שיצא לי משהו מזה?
אני אזכיר שוב שכן יש לי אליה משהו וכל פעם שמתפקששת פגישה או שיש ניתוק קשר לזמן מסויים זה צובט קצת בלבוהרבה פעמים אחרי שאנחנו לא מדברים זמן מסויים(יכול להיות יום,חצי יום או יומים)אני נשבר ושולח הודעה
מישהו פעם נתקל במקרה כזה?
אני מעדיף שלא לספר לה מה אני מרגיש או מה או לאן אני רוצה שזה התגלגל בהודעות או באיסיקיו.
האם אני צריך להראות לה יותר שאני מעוניין בה?ואם כן אז איך כדאי לעשות את זה?
האם זה סוג של קשר לא בריא?להמשיך לנסות שיקרה משהו או לחתוך וזהו?
תודה מראש

נערך לאחרונה ע"י pinielbaz בתאריך 04-02-2008 בשעה 12:55.
ישן 04-02-2008, 14:42
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
אני אנסה לתרום לך מניסיוני
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "עדכון עם כמה התלבטויות ושאלות.."

קיבלתי את מנת חלקי מבחורות מסובכות , שלא הכי ברור להן מהן רוצות , ויש כמה תכונות שאתה תצטרך להסתגל אליהן:
אל תייחס כ"כ הרבה חשיבות לכל פרט קטן שהן אומרות
אל תקח ללב כל פעם שהיא מבטלת פגישה ,ובשום פנים ואופן אל תכנס לסחרור רגשות בגלל כל מיני סרטים שאתה חושב שהיא מנסה להריץ עליך .
אני אתעכב כאן , שמע , שהבחורה שולחת לך מתי רואים אותך וכו ,זה לא תמיד מכוון לכוונה הלוגיסטית של הדבר ,יותר כמו מחמאה לכיוון שהיא רוצה לראות אותך , אבל ברגע שישר נהיית "לחוץ" ושאלת מתי , קצת הורדת את החשק לדעתי ,
אל תהיה כמו קפיץ ותקפוץ כל פעם שהיא מעלה את הקטע של להפגש , תשתדל לקחת את זה יותר באיזי , "סבבה, נראה מתי כבר זה יסתדר לשנינו" .
באופן כללי , תשתדל שהדברים ירוצו בקצב שלך , אל תתאים את עצמך כל פעם אליה , זה יותר "עושה את זה" לבנות כשאתה המוביל ( לדעתי כמובן , מי שרוצה מוזמן לחלוק )

לדעתי יש לבחורה עניין בך , אבל היא לא בטוחה (וזה משהו חביבי ,שתצטרך להתרגל אליו ) , עכשיו אתה צריך פשוט לקחת את זה הלאה , תנסה לגרום לכך שתפגשו לבד ,כי כלום לא יקרה שהיא עם חברה ליד , תוביל את זה בצחוק לכך שזה רק שניכם ביחד ( משהו כמו "בדקו אותי בקופת חולים ככה שאם אני נושך אותך אין לך מה לדאוג ! " , או לא יודע ..כל רעיון אחר שיקפוץ לראשך .

ולסיכום אני אחזור על מה שאמרתי ,אל תהיה "לחוץ" עליה , תהיה בגישה של יהיה מה שיהיה , ובכיף שלך ,
הרי מה כל זה שווה אם אתה לא נהנה מהתהליך ?
ישן 11-02-2008, 23:16

עדכון קצת לא נעים אבל בכל זאת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "קטע מוזר ומעצבן"

אז אחרי עוד כמה מקרים דומים של ניתוק קשר וחזרה לדבר החלטתי שאני מנסה ללכת על זה,בכל מחיר.
ואם אני לא יצליח לפגוש אותה,אז אני יעשה את זה דרך האיסיקיו כי אין ברירה:\ וככה בסוף היה..
דיברתי איתה,אמרתי לה מה אני מרגיש,מה אני חושב..
היא אמרה שכרגע היא לא בנויה לקשר..היא מפחדת להכנס לקשר בגלל ניסיון מר קודם שהיה לה עם כמה בנים..היא אמרה שהיא פשוט מפחדת להרגיש משהו למישהו אחרי מה שהיה לה..
אפשר להגיד בגדול שזהו..המשך השיחה לא כלכך רלוונטי..אמרתי לה שאני לא רוצה לאבד אותה בתור ידידה אם אי אפשר יותר מזה..היא לא מרגישה עם עצמה כלכך נוח,כאילו היא גררה אותי למשהו וברחה ממנו שאני בפנים,ות'אמת אני גם חושב קצת ככה.
אפשר להכניס אותה גם כן לרשימת האהבות הנכזבות
תודה לכולם על העצות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר