לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2008, 22:49
  shirhos shirhos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.05
למה זה תמיד קורה?

למה זה תמיד קורה לי?
אין לי בעיה של להתחיל עם בחורים,מתחילים איתי,ו95% מהבנים שרציתי השגתי!!! הייתי איתם בקשר לא משנה איזה קשר...ה5% של הייתי מצליחה להשיג היו תפוסים!
תמיד שאני מתחילה קשר או שזה מתחיל יפה ואיפשהו זה נתקע!!!וזהו ואז יורד לשני הצדדים!
או שאני מתחילה קשר ומההתחלה יש בעיות (חוסר תקשורת) ואז אני נפגעת מהחוסר תקשורת!
ואיכשהו לא משנה כל קשר שאני אסיים אני ירגיש שאני צריכה מישהו חדש ועכשיו!!! (שלא תבינו לא נכון-אני לא נותנת ואני בתולהה ואין לי אופי של כזאת לא משדרת את זה) ואם אין מישהו חדש שאני רוצה (אני תמיד מוצאת את עצמי "מושפלת" ככה אני יקרא לזה כי זה מה שאני חושבת על זה ואני כנראה אמשיך לחשוב) מתקשרת למישהו שהייתי איתו בקשר למרות שאפילו לא דברנו שנה!!!!!!!
אני כל הזמן עסוקה בזה-אם הם מפסיקים להתעניין בי זה אוכל אותי,אם הקשר נתקע איפשהו אחרי שהיה טוב זה גומר אותי!!! אני גם מבהירה שאני רצינית! אוף זה מסובך!
לסיכום עד היום לא היה לי חבר רציני קשר רציני כבר 19 שנה!

למה זה צריך להיות ככה?
מה דפוק פה?מה דפוק בי?
הגעתי למצב שנכנסתי לדכאון כבר שלושה ימים ובכי!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-02-2008, 23:25
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
אמ לדעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "למה זה תמיד קורה?"

קודם כל אין צורך להיכנס לדיכאון וכנראה ששום דבר לא דפוק בך.

כמו שכתבת את בת 19 בתולה אחת שלא "נותנת" כלומר לא שרמוטה לא משדרת כלפי חוץ מראה "זול" אז מה הבעיה ? יכול מאוד להיות שאת מחכה לאחד ואותו עוד לא מצאת זה הכל?!

מנגד יכול מאוד להיות שאת מחפשת דבר שהוא מושלם או קרוב למושלם ולכן חשוב לדעת גם להתפשר במובנים מסוימים כי תמיד תחשבי על עצמך גם את לא מושלמת וגם לא הכי יפה בעולם או חכמה וכו' .

ותמיד לתת לקשר להיתפתח במובן החיובי של הדבר
"כל הזמן עסוקה בזה-אם הם מפסיקים להתעניין בי זה אוכל אותי"
קודם כל אנחנו הבנים עם בת מצא חן בעיננו לא שוכחים אותה כזה מהר לפעמים אנחנו מחושבים כמו בנות להתקשר אליה מחר לא בעוד שלושה ימים וכו' או מתבישים אפילו ונשארים תקועים..
וחוץ מיזה אז מפסיקים להתענין אז?? את לא מצטערת על העובדה שיכל להתפתח קשר כולשהו אלה רק מצטערת בתוכך שהם מפסיקים להתענין בך תחשבי מה העיקר ?
אין שום השפלה בזה שגבר חושב שאת יפה חמודה הכל טוב ויפה אבל פשוט לא מתאימה איתו לקשר זה קורה גם בצד השני .(וגם אם הוא חושב שאת לא מספיק יפה אז?)

ועוד דבר לסיכום ..
מאמי אהבה זה לא סטטיסטיקה או מדד מדיוק ..
אומנם אפשר להגיד שיש לך 100% הצלחה אבל 0% אחוזי הצלחה בקשר רציני ..
ויכול להיות שאחוז הבודד שתצליחי בו תמצאי את אהבת חייך לכן מספרים פה זה לא מה שקובע
לכן לפני שאת מכירה בחור תבררי כמה דברים שקשורים באופי/התנהגות/חיצוניות וכו' ..
אשמח לשמוע גם איפה את מכירה תחברים שלך לשעבר ?

אשמח לקבל ממך תגובה

נערך לאחרונה ע"י mikiller בתאריך 12-02-2008 בשעה 23:29.
ישן 13-02-2008, 08:46
צלמית המשתמש של lolita1990
  lolita1990 lolita1990 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.07
כשתמצאי את האחד זה כבר יזרום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "למה זה תמיד קורה?"

בחיים אנחנו פוגשים המון אנשים, יוצאים ומבלים איתם, הכל נחמד וטוב עד שמתחיל הקשר האמיתי והקרוב, וזה יקרה עם האחד שבאמת מתאים לך, את בת 19, אל תכנסי לדכאונות בגלל שעוד לא מצאת, עוד תצאי עם מלא בנים, תשברי כמה לבבות בדרך ותשברי בעצמך, מכל קשר תלמדי קצת על עצמך ועל מה שאת מחפשת ובסוף תמצאי אין קשר לזה שאת בתולה או לא, עם הגבר הנכון גם תרגישי מוכנה ואין בזה שום דבר פסול, סקס זה לא דבר רע, זה חלק מאינטימיות שקיימת בקשר אמיתי עם אהבה הדדית, ברגע שתמצאי את הגבר הנכון זה גם יזרום בטבעיות.
נשמע מיותר להתקשר ל"אקסים" כשאת לבד, הרי כבר מיציתם את הקשר, הבנתם שזה לא הקשר שאתם מחפשים ולכן את פשוט מבזבזת זמן ואנרגיות, תחשבי על זה לפני שאת מתקשרת, כי אם שוב יתפתח משהו עם אחד ה"אקסים" את יכולה לפספס מישהו אחר שהרבה יותר מתאים לך, להיות לבד זה גם נחמד, פותח המון דלתות לקשרים חדשים וטובים יותר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר