לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2008, 22:38
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
תכל'ס...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ctua שמתחילה ב "כן , לי לדוגמא יש בבית זביל ריק (אני מדגיש-ריק!!!)"

סביר להניח שלצה"ל אין ממש מה לעשות איתו והוא ימצא את דרכו להשמדה בגריטה או בדרך אחרת (אולי אולי יש בו קצת אלומיניום ששווה משהו) ...

עם זאת בא תחשוב על שתי האופציות האחרות:

1. בשלב מסויים ימאס לך ממנו סופית והוא יושלך לאשפה או תיפטר ממנו בדרך כזו או אחרת, זה יפה אלא שאז קיים סיכוי שאזרח ייתקל בו ויזעיק למקום חבלן שיטפל/יאסוף אותו מהמקום כשאז נשאלת שאלה פשוטה מאוד - למה סתם "לתזז" חבלן בשביל זה?....

2. הנה יש לך אפשרות להפטר ממנו בלי לתת דין וחשבון לאיש אז למה לא לנצל את זה?..
בשביל מה לך להתקע איתו שוב?..

ואל תחשוש מ"פאדיחות" !
לא ממש מעניין את מי שמקבל מה זה......
בעבר הוחזרו חפצים הרבה יותר הזויים כמו פקקים למימיות/פלנלית/יתדות לאוהלים ועוד......

פשוט תבא, תניח ותלך לשלום....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2008, 20:32
  ofin ofin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
קצת מצחיק, והרבה לא -- ראש אט"ל כתב..
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי לידור שמתחילה ב "ליבני - אני אולי מעלה הירהורי כפירה אבל ציוד שכזה שיש לו אין צורך להחזיר..."

באגרת למילואימניקים, ואני מצטט

"6. עוד יצוין כי בימים אלו בוחן צה"ל מתן אפשרות לחיילי המילואים להחזיק בביתם זוג בגדי עבודה וחגורה, בנוסף לזוג הנעליים שברשותם."

אתה מבין? זוג אחד.
אולי כדאי להסביר למר פרץ את החסכון של מציאת מדי ב' - לא, לא מושלמים - נורמלים!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לידור
במילואים של 28 יום שעשיתי קיבלתי רק 2 זוגות מדים.כמות לא הגיונית.אין סיבה שאדם שעושה מילואים (יחיד מתוך רבים כ"כ שמשתמטים) לא יחזיק אצלו כמה זוגות מכנסיים וחולצות.כשיגיע לגיל שבו סיים - יוכל להחזיר.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
הוסרה אז הוסרה.

ישן 27-08-2008, 08:19
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי גונס שמתחילה ב "מבצע השבת ציוד: מא"גים ורימונים הוחזרו לצה"ל"

לגבי תגובה 7 בכתבה
ציטוט:
השתתפתי במלחמה האחרונה , שם הבנתי שלא משנה מה מבטיחים לך , סמוך רק על עצמך ועל החברים שלך . אני מחזיק בבית ,כמו כל הצוות שלי , ציוד לחימה וציוד יעודי , שלא נצטרך להתבזות כמו בפעם האחרונה . אותנו לא יתפסו שוב עם המכנסיים למטה! החל מאמצעי ראיית לילה ( "לא צריך , לחיזבאללה אין אמצעים ..") , ציוד לניווט , מנשאים לפק"לים , אמצעי הסוואה , משקפות מיוחדות ועוד מכל טוב האפסנאות שאספנו מאז בכל אימון מילואים שהיה .
לפחות שיעריכו את העובדה שאנחנו אלה שנצא להלחם ולא מחזיקים את זה בשביל הדאווין להראות למשפחה ולחברים ...
זה מבצע שצריך להעשות אצל ג'ובניקים , לא לוחמים , האינטרס של צה"ל והמדינה שאנחנו נחזיק את זה אצלנו , זה תמיד יהיה כשיר ולא יעלם ליחידות אחרות או סתם יעלם או סתם לא יתנו לנו בשעת אמת כי אין כסף וכי "לאוייב אין כאלה יכולות וציוד חדיש " ... אכלנו מספיק בכפרים דבל, רשף , יעתר והסביבה בכדי להבין שצריך לסמוך רק על עצמנו .

לוחם מילואים , פלס"ר צנחנים מילואים

מצד אחד אני מבין אותו, תמיד נוח להביא ציוד מהבית ולדעת שיש לך אותו, אבל הוא מתלונן שלא היה להם ציוד מתאים כי לא היה מה לתת להם, יתכן שהמחסור הזה נובע מ"שמירת" ציוד של יחידות שלא השתתפו במלחמה ובזמן שהוא נדפק בלבנון שכב הציוד הדרוש בעורף.
ישן 27-08-2008, 14:20
צלמית המשתמש של לידור
  לידור לידור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
המחסור לא נבע מכך שאנשים לקחו הביתה-
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "לגבי תגובה 7 בכתבה ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
לגבי תגובה 7 בכתבה

מצד אחד אני מבין אותו, תמיד נוח להביא ציוד מהבית ולדעת שיש לך אותו, אבל הוא מתלונן שלא היה להם ציוד מתאים כי לא היה מה לתת להם, יתכן שהמחסור הזה נובע מ"שמירת" ציוד של יחידות שלא השתתפו במלחמה ובזמן שהוא נדפק בלבנון שכב הציוד הדרוש בעורף.

ברור שיש חוסר כשציוד נמצא מחוץ לצבא אבל כשאדון רמטכ"ל דן-חיל האויר-חלוץ אומר שניתן לנצח רק עם חיל האויר ברור לאן כל הכסף הולך.שעת טיסה של F16 ויש לך אמל"ח קומפלט לפלוגה.אז אם סדרי העדיפויות של הצבא לא היו לטובת אלו שאוכלים חרא בשטח(כמוני-חירניקי"ם) אז שיידע הצבא שהוא ישלם את המחיר בסוף והצייוד יישמר אצל אלו שצריכים אותו.

ישן 27-08-2008, 18:25
  sterling27 sterling27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.06
זה לא "משהו" זו אמת צרופה
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי War_Machine שמתחילה ב "יש משהו במה שהבחור בתגובה 7 אומר"

צה"ל צריך לאמץ את המודל השוויצרי בו איש המילואים מחזיק את הציוד האישי הבסיסי בבית
אני מכיר יוצאי יחידה מסוימת שקיבלו עם שחרורם קרמי עם פאוצ'ים, וסט בעל גבית פריקה תיק גב קסדה עם מתאם לאמר"ל מדים חליפת פליס וחליפת הסוואה מתוך הבנה שבקריאה למילואים אין שום רצון לבזבז זמן יקר על התאמה והשמשה של הציוד ללוחם ...
במלחמת לבנון חסר ציוד אצל הלוחמים אך לא חסר במחסנים אף אלונקה שתימסר היום לאט"ל לא יכלה לעזור בבינת ג'בל הציוד היה צריך לעבור בצינור המעוקל והמסואב של נגדים וקציני ימ"ח ולכן ניתקע בדרך לשטח...

ישן 28-08-2008, 20:02
צלמית המשתמש של a_tell
  משתמש זכר a_tell a_tell אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.06
חבר'ה, מה עם דוגמא אישית?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The Cheff שמתחילה ב "החודש: מבצע החזרת ציוד צבאי"

כן, גם אני "חטאתי" בהחזקת ציוד צבאי בבית המשפחה (שהגיע לשם בערך כשסיימתי בי"ס יסודי. לידיעתכם), אבל היום בבוקר ריכזתי הכל לערימה מסודרת:

לחצו להגדלה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.isrupload.net/images/7666011111111.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.isrupload.net/images/5343382222222.jpg]

אח"כ הכנסתי הכל לשק פלסטיק גדול ונסעתי. לא לתחנת משטרה, לא למחסום צבאי - לימ"ח הקרוב ביותר שאני מכיר. ככה יכולתי לצפות שמה שאני מחזיר אולי יגיע באמת להיכן שצריך.

העולל ש"התייבש" לו בתוך חדר דנדש וממוזג המכונה ש.ג. כמובן לא הבין מאיפה נחתתי עליו ומה אני רוצה מחייו, כך גם חברו שהיה עסוק בבדיקת רכבים נכנסים. ליתר ביטחון הם קראו למ"כ התורן שהיה בעצם רס"מ בקבע שהבין מיד במה מדובר. הוא רק שאל אם אין לי אמל"ח או תחמושת בשק ושלח אותי להניח אותו בנק' האיסוף שלהפתעתי היתה מחוץ לבסיס, במקום שכל עובר אורח יכול לחטט.

ובכל זאת עדיין נשפך כאן דם"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י a_tell בתאריך 28-08-2008 בשעה 20:11.
ישן 28-08-2008, 20:50
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי a_tell שמתחילה ב "חבר'ה, מה עם דוגמא אישית?"

א. יפה שהחזרת
ב. עוד יותר יפה שהחזרת פנס ו' "כמו צה"לי" (אזרחי!)
ג. חבל שנסעת כ"כ רחוק. כעיקרון יכולת למסור את הציוד לרבש"ץ של הישוב שלך, או אפילו להשאיר בשער אצל השומר שהרבש"ץ יאסוף ממנו (מקסימום בישוב השכן...). את זה, אגב, אפשר לעשות בכל ימות השנה עם או בלי מבצע.

ישן 28-08-2008, 21:23
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
ועדיין לפי דעתי רצוי להחזיר את הציוד בתחנות משטרה ולא לבסיסי צה"ל !...
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "א. יפה שהחזרת ב. עוד יותר יפה..."

משום מה נראה לי שלא בכל בסיס מודעים בכלל למבצע הזה מה שיגרום לציוד פשוט להתפזר בין מי שיחשוק בו לצורך השלמות וכו'...
בגדול - אני בכלל לא ערב לכך שציוד שמוחזר (או כל הציוד שמוחזר) לבסיס צבאי כזה או אחר יעשה את דרכו לידי מי שאמור לאסוף אותו !

ולמה תחנות משטרה?..
מהסיבה הפשוטה שליומנאי או לסייר שמקבל את הציוד אין ממש מה לעשות עם קסדת שריון/מחסניות ל M 16 אפודים/שקי שינה ושאר ירקות...

ובכלל - נראה לי בכל פעם מחדש שדווקא המשטרה הרבה יותר ערוכה ומאורגנת למבצעים האלה מאשר צה"ל בכבודו ובעצמו !

ולמרות הכל אריה טל - באמת כל הכבוד לך שהחזרת !
ישן 29-08-2008, 00:30
  The Sniper The Sniper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל The Sniper
אז אם כבר וידויים...
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "לגבי הסעיף הזה....."

היום החזרתי את השק שלי (10 שנים בצבא אנד כאוניטינג...) לתחנת משטרה באזור מגורי.
השוטרת/חיילת/פרחה עם מסטיק בפה לא ידעה בכלל מה אני רוצה מחייה, ואחרי שהסברתי לה, סיננה משהו כמו: "גם אתה מאלה שעקצו מחסניות בבקו''ם?".
בסוף שמתי את השקית (שמתי - כי היא לא יכלה להרים אותה מעל הדלפק...) מאחורי הדלפק - האמת שציפיתי לאיזה ארגז גדול בכניסה עם גישה עצמית, לאחד שלא מכיר את המערכת (אני מתנדב באותה תחנה) קצת מפחיד לגשת ליומנאי ולתת לו ציוד ותחמושת.

ככה או ככה הצבא קיבל חזרה לא מעט תחמושת חיה מסודרת ע"פ שקיות (5.56, 7.62, 0.5, 20 מ''מ, 40 מ''מ וכד') ששכבה אצלי כמעט עשור מתקופת הגדנ''ע קליעה שעוד התלהבתי מזה ואספתי תחמושת כאוסף לשמו - אין צורך להסביר - מכיר את האבסורד שבדבר אך חיכיתי למבצע הזה ע"מ להחזיר (יודע בודאות שאצלי בבסיס זה היה מגיע להשלמת חוסרים ולא יותר מזה).

הצבא הרוויח עוד איזה כמה חגורות, כובעים, 2 קתות של M-16 (קצר וארוך), תרמיל של 40 מ''מ ומין מנסרה שלדעתי שייכת לנגמ''ש או טנק (שדרכה הנהג רואה).

הדבר הכי מצחיק בסיפור הוא שבכניסה לתחנה ישנו שומר אזרחי שבא לבדוק לי את התיק.....

קיצר - ברוך שפטרנו.

ישן 29-08-2008, 12:11
  Tal53 Tal53 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
הקלאץ' שלא הוחזר.
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "לגבי הסעיף הזה....."

אומנם מבצע ישן, אבל ביקשתם וידוי.

טל כילד,
אבא מה אתה עושה עם הרובה שניסע לחו"ל לשנה?
אה, מחזיר ליחידה שישמרו אותו. והרובה השני, בעליית הגג?
אבא פותח קצת עיניים, אבל עונה ברצינות, אתן ל X מהיחידה שיישמור עליו עד שנחזור.

נסענו חזרנו אבל הקלאץ' הקצר היפה מעליית הגג לא חזר.

טל גדל והופך לנער.
אבא, הקלאץ' עדיין אצל X. כן טל, שאלתי אותו וזה אצלו. אבא אבא, הוא שוטר, מותר לו גם להחזיק קלא'צים במחסן. כן טל, אצלם בZZZ הכול מותר.

עוברות עוד שנים, X כבר היה גנרל גדול במשטרה, מפורסם.
אבל את הקלאץ' של אבא שלי יחד עם שאר האוסף שלו הוא לא החזיר. לא במבצע הזה ולא בקודם.
כמו רפול, רק אחרי המאה ועשרים שלו יוחזר מחסן הנשק.

ישן 02-09-2008, 15:35
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
לשלוף את הטנק מהבוידעם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The Cheff שמתחילה ב "החודש: מבצע החזרת ציוד צבאי"

מתוך כתבת וואלה על המבצע:
ציטוט:
אפשר לשלוף את הטנק מהבוידעם
יום שלישי, 2 בספטמבר 2008, 16:08
מאת: יהושע בריינר, מערכת וואלה! חדשות

לא מאמינים: מאז נפתח המבצע להחזרת ציוד צבאי לפני שבוע התווספו למחסנים עשרות רובים, רימונים, ואפילו פצצות מרגמה

שבוע לאחר פתיחת המבצע של צה"ל להחזרת ציוד צבאי, ובאגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה (אט"ל) יכולים להיות מרוצים ומופתעים כאחד, לאור כמות ציוד הלחימה וכלי הנשק שהוחזרו. עד כה הגיעו לידי צה"ל: שבעה רובי קלאצ'ניקוב, שני רובי מא"ג, שני גלילונים, שבעה רובים מסוג M-16, מקלע כבד אחד ואפילו רובה עוזי, שכבר יצא משימוש בצה"ל. בנוסף הוחזרו גם כ-25 רימוני עשן יד ורסס ואפילו עשר פצצות מרגמה. כמו כן הוחזרו מאות זוג מאות זוגות מדים ומעילים צבאיים

כזכור, בשבוע שעבר יצא צה"ל במבצע ענק הקורא לאזרחים להחזיר לידי צה"ל ציוד צבאי, וזאת מבלי להזדהות כלל ובכך למנוע את העמדתם לדין. לצורך המבצע פתחו בצה"ל 97 נקודות החזרה, בהם בסיסי צה"ל, משרדי קציני הערים ותחנות משטרה. המבצע עצמו יימשך עד סוף החודש, עד אז מאמינים בצה"ל, יוחזרו מרבית הפריטים ש"נעלמו" באופן מיסתורי.

לכתבה המלאה

ישן 11-09-2008, 02:01
  FiReBall מנהל FiReBall אינו מחובר  
מנהל צו"ב

חבר מתאריך: 02.05.02
שווי הציוד שהוחזר עד כה לצבא- כ 1.5 מליון שקלים

מבצע החזרת הציוד נמשך: עד כה הוחזרו אלפי פריטים צבאיים ששוויים הסתכם בכ-1.5 מיליון שקלים • בין השלל: 26 רובי קלצ'ניקוב וג'ויסטיק ניווט של מטוס קרב מדגם F-16 מבצע החזרת הציוד שיצא לדרך לפני כשבועיים כבר מניב תוצאות חיוביות - אלפי אזרחים ואנשי צבא "השתחררו" עד כה מציוד הלחימה והאפסנאות שהיה ברשותם ושהסתכם בשווי כולל של כ-1.5 מיליון שקלים, הרבה מעבר לכמות שהוחזרה בתקופה המקבילה של המבצע הקודם.

עשרות כלי נשק הוחזרו עד כה לתחנות האיסוף של צה"ל ומשטרת ישראל. בין הכלים ניתן למצוא 26 רובי קלצ'ניקוב, 13 רובי 16- M, זוג מאגים, חמישה אקדחים, חמישה רובי "עוזי", חמישה אמצעים לראיית לילה, עשרות רימונים, אלפי מחסניות כדורים, עשרות פצצות תאורה ואף ג'ויסטיק ניווט של מטוס קרב מדגם F-16. "מבחינת ציוד לוחמה ותחמושת אנו בהחלט עומדים בציפיות שהגדרנו לעצמנו", אומר מפקד המבצע, רב-סרן (מיל') ירון בשארי. "מאידך, בתחום ציוד האפסניה, כמו שקי שינה ומדים, אנו מקווים לקלוט בהמשך כמויות גדולות יותר".

בזכות הפרסום המאסיבי בכל התקשורת השונים אודות קיום המבצע, מאמינים באגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה כי עם הזמן יותר ויותר אנשים ייחשפו למבצע ובכך יחליטו להגיע למוקדי החזרת הציוד. בינתיים, במפקדת קצין העיר בנתניה ממשיכים לערום ציוד. “עד כה הגיעו אלינו עשרות אזרחים עם כל הבא ליד - משקי שינה ומדי ב' ועד לרימונים ומחסניות", מציינת סגנית קצין העיר רב-סמל בכיר אתי מסיקה. “החזרה של ציוד כמו מדי ב' ושקי שינה זהו דבר שבשגרה אצלנו, אבל הופתענו מאוד כאשר אנשים הגיעו למפקדה כשבידיהם ארגזי רימונים”.

http://dover.idf.il/IDF/News_Channels/today/08/09/0903.htm

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

ישן 26-10-2008, 20:40
  FiReBall מנהל FiReBall אינו מחובר  
מנהל צו"ב

חבר מתאריך: 02.05.02
ציוד צבאי בשווי 6.8 מיליון הוחזר לצה"ל במסגרת מבצע שנערך בחודשים האחרונים.

ציוד צבאי בשווי 6.8 מיליון הוחזר לצה"ל במסגרת מבצע שנערך בחודשים האחרונים. גורם ביטחוני: "בהחלט מדובר בהישג"

אזרחי ישראל השיבו ציוד צבאי בשווי של 6.8 מיליון שקלים במסגרת המבצע שערך צה"ל בחודשיים האחרונים. בצה"ל מביעים סיפוק רב מהציוד הרב שהוחזר, בו מאות כלי נשק, מאות רימונים ופגזים ובעיקר קליעי רובים שהשאירו רבים מאיתנו בביתם כ"מזכרת".
"לא ניתן להגיע למצב אבסולוטי שאין ציוד צבאי בידי האזרחים", אומר בכיר באגף הלוגיסטיקה, "אך בהחלט מדובר בהישג. מדובר בציוד שיכול לזלוג גם לגורמי טרור ולגורמים פליליים ולפגוע בביטחון אזרחי מדינת ישראל. השנה היתה היענות מצוינת בשונה מהמבצעים הקודמים".

לצה"ל הוחזרו, בין היתר, 34 אקדחים, 23 רובי אם-16 ו-33 תתי מקלע מסוגים שונים. כמו כן הוחזרו 66 רובי קלאצ'ניקוב, שמרביתם נלקחו על ידי החיילים במהלך פעילות מבצעית. גם בתחום התחמושת נרשמה הצלחה יפה, כאשר בין היתר הוחזרו לידי הצבא 831 רימוני יד שהסתובבו אי שם בעליות הגג ברחבי המדינה, 64 מטולים, 33 מוקשים, 1,466 לבנות חבלה וכ-700 אלף קליעים.

על אף שהמבצע הסתיים, בצה"ל יתנו עוד הזדמנות אחרונה למילואימניקים שעדיין מחביאים בבית מזכרות, ומי שיחזיר ציוד במהלך שירות המילואים הקרוב ייצא ללא עונש. לאחר מכן מתכוונים בצה"ל ביחד עם המשטרה לצאת למבצע אכיפה נגד מי שעדיין מחזיק בציוד צבאי בביתו.

http://news.walla.co.il/?w=//1366296

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:21

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר