לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2008, 11:07
  Eagle1 Eagle1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
דינמיקה קבוצתית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי odigo4 שמתחילה ב "טיפים לדנמיקה קבוצתית - תוכנית חבצלות"

אני אגיד לך את מה שאני "יודע" וחושב על סמך מיונים אחרים שהם לא חבצלות, אבל סביר להניח שהם יעזרו לך בהתאם, והכוונה היא לשחקים (סביר להניח שמדובר באותה דינמיקה קבוצתית) ובגיבוש טיס.

בעיקרון מה שנדרש ממך בגדול במיוני דינמיקה קבוצתית הוא היכולת להתמודד ולהשתלב בעבודה עם אנשים אחרים, ואפילו להצליח להבליט את היכולות הטובות שלך שישפיעו על עבודת הצוות, ואם אפשר אפילו יכולות מנהיגות שיובילו את כל הצוות אחריך.
תצטרך להיות סובלני וסבלני, יצירתי, חברותי, משתף פעולה ופעיל בצוות, גם כשהרעיונות הם לא שלך, להיות כריזמטי ולהוביל, להגיד דברים נכונים במקום הנכון ולא להתפלצן ולזרוק שטויות רק בשביל להתבלט- וזה חשוב- לא חייבים להתבלט כדי לעבור דינמיקה קבוצתית!
אם יש לך כריזמה יכולות מנהיגות ויכולות חברתיות, וכן יצירתיות ויכולות חשיבה טובות, סביר להניח שתעבור את המיון בלי מאמץ גדול במיוחד, שהרי הממיינים מחפשים את האנשים שזה בא להם בטבעיות, והם רואים מי דוחף את עצמו למרכז וכופה את עצמו על הקבוצה.
אני אחזור על הקלישאה שלדעתי היא הכי נכונה ואני אומר אותה שוב ושוב גם לחברים ששואלים אותי וגם פה בפורום- תהיה עצמך! אם אתה מתאים אתה תעבור, ואם לא אז לא נורא, כנראה שהתפקיד הספציפי הזה הוא לא בשבילך, ותצטרך לגלות בגרות ולהתמודד עם זה ולעבור הלאה.

בהצלחה!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-01-2008, 11:27
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Eagle1 שמתחילה ב "דינמיקה קבוצתית"

מסכים בהחלט.

אומנם לא עברתי דינמיקה קבוצתית בצבא, אבל עברתי כמה בראיונות עבודה וכמה דברים שקלטתי:
תדע מראש לאיזה תפקיד אתה אמור להתקבל ותכוון לפי זה, אם אתה הולך להיות חלק מצוות אז אף אחד לא מצפה ממך להיות הרמטכ"ל אל תנסה להוכיח שאתה מסוגל לנהל את כל העולם כי זה לא מה שמחפשים.

אל תחמיא לעצמך יותר מידיי, זה שקוף, תמיד יש את האנשים שיספרו על "תחביב" מוגזם שבמקרה קשור לתפקיד שהם מחפשים (יש לי חבר סטודנט שבדינמיקה הקבוצתית לסטאז' שלו אחד המשתתפים התחיל לספר שיש לו תחביב לנתח מניות, המראיינים פשוט קטלו אותו למוות שם) ככל שהדברים שלך ישמעו "מנופחים" יותר המראיינים ינסו לשאול שאלות קשות יותר שידחקו אותך לפינה, אם תהיה כנה אז גם לא תהיה לך בעיה להתמודד עם השאלות.

חייבים מעט אגרסיביות, זה החלק השנוא עליי בדינמיקה קבוצתית כי בחיים האמיתיים אני אף פעם לא אתפרץ בכוח לשיחה - אבל לא יכלו לקבל אותך לשום מקום אם לא ידעו מה הדעות שלך. הרעיון הוא לא להיות תוקפני מידיי, אתה לא חייב לנהל את השיחה וזה בטח לא חכם להשתיק את כולם כדי להשחיל משפט. אם האופי שלך הוא להיות זה שמוביל שיחה אז זה סבבה לגמרי, רק תדאג שאתה לא מונע מאף אחד אחר לדבר (זה נראה הרבה יותר טוב אפילו אם אתה מוביל את השיחה אבל נותן גם לאחרים הזדמנות) אם אתה מאלו שבדרך כלל לא אוהבים לדבר, או מדברים רק אחרי שכל ה"צעקנים" מסיימים אז תזכור שהזמן מוגבל אז תדאג כן להיכנס לשיחה ולהוסיף למה שנאמר (לא לחזור להוסיף).

אבל כמו שנאמר - הכי חשוב להיות עצמך, אם תנסה ליצור דמות פקטיבית יעלו עלייך בקלות. תנסה להיתחבר עם האנשים בדינמיקה אל תנסה להראות כאילו אתה טוב מהם. חשוב להראות גם יכולות להתקשר עם אנשים, זה שיש לך שכל הם כבר יודעים.

ישן 26-01-2008, 11:41
צלמית המשתמש של Atex
  משתמש זכר Atex Atex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.06
שלח הודעה דרך MSN אל Atex
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי odigo4 שמתחילה ב "טיפים לדנמיקה קבוצתית - תוכנית חבצלות"

אני מסכים אם כל מה שכתבו פה לפני,אני רק יוסיף איזה הערה קטנה שלדעתי תעזור לך,
-אל תנסה לכפות את הרעיונות שלך,תנסה להציע אותם לחברים בקבוצה,אם אתה רוצה להיות משהו בדמות המנהיג,תנסה "לרכז" את הרעיונות או "לפתח" אותם,זה כביכול מה שצריך לעזור לך להתבלט..

*אבל כמו שהאחרים אמרו,אם זה ממש לא באופי שלך,ואתה לא חושב שמתאים לך לעשות את זה,תוותר על זה,הם לא מחפשים קבוצה של מנהיגים,סה"כ אני מניח שהם מחפשים לראות שאתה יכול להשתלב בעבודת צוות ולתרום..

שיהיה בהצלחה.
חרשני כרצונך – מגל, גלגל – חרושת
או חרב ופגיון.

הנדר הבית"רי ,זאב ז'בוטינסקי, פאריס, תרצ"ד

ישן 26-01-2008, 18:55
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07

מסכים עם מה שאמרו כולם... רק עקב זה שדינמיקה קבוצתית בדרך כלל באה בשלבים מתקדמים ףלפיכך אתה חייב להבין שזה הזדמנות יקרה שאתה חייב לעשות את המקסימום בה.
ז"א שמור על ראש פתוח. תתאמץ לבטא את יכולותיך (בגבול הטעם הטוב כמובן)

וצריך להבין שהם לא הולכים לקבל את כולם לכן אתה כן צריך לשאוף להתמזג אך עם זאת לעשות קצת יותר..

וכן, תהיה עצמך.. (אני הייתי בדינמיקה קבוצתית כשמישהו התחיל להציג את עצמו כפסיכולוג הראשי של מדינת ישראל...לכן אל תתחיל להמציא דברים שאתה לא תדע איך לענות על שאלות אחרי זה, כי זה יוציא אותך הכי מטומטם שיכול להיות...)
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר