לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2007, 20:34
  alphonso88 alphonso88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.07
חייב להתייעץ איתכם על משהו מסריח עם חברה שלי

תראו אני כרגע חייל במסלול ממש קשה.
חברה שלי שאתמול שכבתי איתה פעם ראשונה כנראה לא ממש מבינה את זה ו\או שהיא לא אוהבת אותי מספיק או משהו אני באמת לא יודע כבר מה לחשוב...
אני חזרתי עכשיו לשישי שבת אחרי שבועיים שלא הייתי בבית ועכשיו אני הולך לעוד שבועיים מפרחים..
ויום שישי היינו בלילה ביחד והיה ממש כיף והכל...
אבל ציפיתי שגם בשבת (היום) נהיה ביחד ובצהריים התקשרתי אליה והיא אמרה לי שהיא עוזרת להורים שלה ושהיא תדבר איתי בערב...
ובשבע וחצי בערב היא מתקשרת אליי ואומרת לי שהיא ליד העיר שלי ושיש לה חמש דקות לבוא אליי כי ההורים שלה צריכים את האוטו, כשאני שואל אותה מאיפה היא חזרה היא אומרת לי מידיד שלה שהיא לא ראתה הרבההה זמןןןןן...
עכשיו לכו תסבירו לה שמצידי שהתאבד הידיד הזה כי הם לא ראו אחד את השני מלא זמןן...
עם כל הכבוד אליו אני זה שהולך לשבועיים עכשיו ואני זה שאוהב אותה ושבמקום ללכת אליו היא היתה צריכה להיות איתי כמה שעות ולא איתו כמה שעות ואיתי חמש דקות !!
מה לדעתכם אני צריך לעשות בקשר לזה ?? זה משגע אותייי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-12-2007, 21:59
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
האמת? אני חושב שאתה מגזים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alphonso88 שמתחילה ב "חייב להתייעץ איתכם על משהו מסריח עם חברה שלי"

אם היית אומר לי שחזרת אחרי שסגרת 21 או 28 או משהו כזה - מבין אותך.
אם היית אומר לי שבשישי לא הייתם ביחד בכלל - מבין אותך.
אם היית אומר לי שהיא הלכה לידידה שהיא רואה כל יום והחלוקת זמן שלה לא הייתה נכונה - מבין גם.

אבל, הייתם ביחד הרבה משישי - ויום אחד (ואתה לא יכול לדעת מה הלו"ז של הידיד ההוא) הייתם הרבה פחות.

אתה חייב להבין שיש לה גם חיים חוץ ממך - בדיוק כמו שלך יש חיים חוץ ממנה. וכמה שיותר תבין את זה ייטב לך.

חשוב לי לציין שאני אומר את זה בצורה ההכי חברית שאפשר וגם אני הייתי במצב, כמובן, של לחזור הבייתה פעמים בשבועיים, שלושה, ארבעה ופעם אחת - אף יותר. וברוב הזמן הזה הייתה לי חברה.

ישן 29-12-2007, 23:35
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alphonso88 שמתחילה ב "חייב להתייעץ איתכם על משהו מסריח עם חברה שלי"

אני חושב שאם זה מאוד מפריע לך וכך זה נראה אתה צריך לדבר איתה על זה אבל לא בצורה של להאשים אלא לשתף את מה שמפריע לך
כל אדם מתנהג שונה ויכול להיות כמו שאמרו פה שהיא הרגישה שהיא בילתה איתך הרבה ורצתה גם לבלות עם עוד ידיד שלא ראתה המון זמן
לא אמרת כמה זמן אתם ביחד?

כעיקרון יש כאלו שיש חבר בעיקר נצמדים אליו בייחוד אם הוא חוזר פעם בשבועיים או יותר ויש כאלו שאוהבים להיות בקשר עם הרבה ואז נותנים את תשומת לב גדולה לחבר אך לא מקפחים את השאר

כמו שאמרתי הכי חשוב לשתף אני מאמין שאם היא תדע היא תלך לקראתך או לפחות תסביר לך את שיקוליה
שמור על עצמך וקח בקלות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 30-12-2007, 11:00
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק

מסכימה עם כל תגובה ותגובה שנאמרה כאן.
היא הייתה איתך בשישי לא שעה ולא שעתיים.(לפי הבנתי)
אין לך מושג כמה זמן יש לידיד הזה שלה ואם היא באמת לא ראתה אותו כל כך הרבה אז וואלה כנראה שזה היה חשוב לה..
אם אתה יודע שאתה חשוב לה תחשוב גם על זה שהיא לקחה בחשבון שאת השעות שהיא נפגשה איתו היא יכלה להעביר איתך, אבל בכל זאת העדיפה לראות גם אותו.

תדבר איתה ותספר לה שחשבת על זה קצת ושזה הפריע לך אבל אתה מקווה שהיא יודעת כמה היא חשובה לך..ואתה עוד יותר מקווה שאתה חשוב לה באותה מידה,
וכשאתה תקוע אי שם מיוחם בבסיס אתה חושב רק עליה.
ובלילה לפני שאתה הולך לישון רק המבט שלה עולה בראשך.
ושווה לך לקום בבוקר רק בגלל המחשבה שיש לך בשביל מי לקום כל בוקר.
בשבילה.

תן כמה מילים מהלב שאתה באמת מרגיש, תגיד שאתה אוהב אותה ושתקח את זה לתשומת ליבה..
שתחשוב אם מה שהיא עשתה היה ראוי לדעתה ואםן כן אתה תהיה שלם עם זה גם.ואם היא לא חושבת אז שתדע לפעם הבאה.

מקווה שהכל יסתדר-בהצלחה.

ישן 31-12-2007, 04:21
  Amt. Amt. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "מסכימה עם כל תגובה ותגובה..."

מבין אותך אחי,ובאופן אישי ומאוד לא אובייקטיבי כי אני קצת קנאי,ובטח גם קטן ממך,זה לא מקובל בקשר שלי עם חברה שלי למשל.
לא אני אצל ידידה ולא היא אצל ידיד.
לא חלילה כי אנחנו מגבילים אחד את השני,קרה שידיד היה אצלה או היא נפגשה עם ידיד אמנם תמיד לצרכי לימודים או תרגול מוזיקה.
לי לא קרה כי כבר סיימתי לימודים מאז שאני איתה...
בכל אופן...כמה טוב הידיד הזה שלה?וכמה זמן היא מכירה אותו?...
אולי היא סתם שיחקה לך קטע?...
אני לא יודע איך הקשר בינכם וכמה זמן אתם יחד...
אבל דבר אחד אני כן יכול להגיד לך...וכמה אמרו את זה פה.ללללללללדדדדדדדבבבבבבבבררררררר
תאמין לי שהיא יכולה לתת לך תשובות יותר מכל אחד פה.
שאל אותה,תתלונן בפניה,אל תתבכיין ואל תכעס,פשוט תגיד לה.
והכי חשוב,אל תיגרר לריב ואל תחזיר לה!!!!!!(במיוחד כי אתה מאוד רוצה את הזמן הזה איתה).
בהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר