לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2008, 15:12
  BMW man BMW man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.08
מגעיל רמת הכושר הבסיסית ביחידות קרביות?

שלום,
לאחר שקיבלתי שאלון העדפות (אני לא מבקש עזרה במילוי השאלון לכן זה לא נראה לי מתאים לעוגן המנילה, בבקשה אל תנעלו), וראיתי איזה יחידות עומדות בפני , אני רוצה להבין מה היא רמת הכושר שצריך על מנת לשרת ביחידות? אני יודע שבונים כושר בטירונות וכו' אבל אני שואל מה היא הרמה ההתחלתית שאמורים להגיע איתה ליחידות כמו גבעתי , גולני או מודיעין שדה. אני לא ממש בכושר טוב, אני עושה 45 מרפקים בערך, 70 בטן וריצת 2000 בערך 9 וחצי דקות, אני רוצה לדעת מה התוצאות שצריך ליחידות קרביות כמו גולני גבעתי וכו' וכמו כן גם מה רמת הכושר שצריך לגיבושים ליחידות התנדבותיות כמו צנחנים (כי חבר שלי היה בגיבוש והוא אומר שהם עשו מרפקים בסטים של גג 30), בכל מקרה, אני רוצה לדעת מה בערך הרמה שלי בהתאם לרמה שצריך להגיע איתה ליחידות קרביות.
ניסיתי למצוא על כך מידע אבל הוא היה ממש מבולגן ומהמון מקורות שונים ולא ממש ניתן להבין...

תודה ענקית לעוזרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-02-2008, 01:41
  ORI_b ORI_b אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי CarlesPuyol1 שמתחילה ב "מרתון רצים 45, אנחנו נרוץ 90..."

לא רק שאתה לא תרוץ 90 אתה גם לא תלך 90...

היום כל חטיבות החי"ר הורידו את הקילומטרז במסעות שלהם. אני לא יודע איך זה בכל החטיבות אבל אני יודע שבצנחנים עושים 35+15 וזה בהליכה מהירה (לא ריצה!).

ובן אדם... אל תתחיל בריצות של 6-9 ק"מ על החוף אם אתה לא בכושר, ככה אתה סתם תגיע לגיבושים עם שיברי מאמץ. תתחיל במספרים נמוכים 3-4 ותעלה לאט לאט. לך תתיעץ אפילו עם מישהו שמבין בשביל שלא תפצע את עצמך או משהו.

גם אין לך מה להיות לחוץ יותר מידי, בטירונות כולם מיישרים קו. יש לי חברים שלפני הצבא היו רצים 10 ק"מ וכשאתה מתגייס מתחילים ברמה של ההכי חלש.
לגיבושים אתה צריך כושר גופני בסיסי, הרוב באמת נמצא בראש (גם אני לא האמנתי לזה לפני הצבא) ואני הוכחה חיה לזה...
ישן 01-02-2008, 15:53
  OSHIMAN OSHIMAN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.06
תפסיקו להגיד דברים חסרי בסיס. עם הרצון הטוב זה מביא יותר נזק מתועלת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BMW man שמתחילה ב "רמת הכושר הבסיסית ביחידות קרביות?"

שלום,
ועכשיו תשובה לשאלתך:
גולני היא יחידה, חטיבה, שתי ההגדרות נכונות אבל זה לא מטרות הדיון.
הסר דאגה מליבך.
אין רמה התחלתית של כושר בגדודי החי"ר, אבל עם זאת מאוד מומלץ לבוא עם כושר כי זה יקל עליך. לאט לאט יכניסו אותך לכושר לפי סרגל מאמצים. תתחיל בריצת 500 או 1000 מטר קל מאוד כדי שתרגיש מה זה ריצה ותגיע לריצות של 7 ו8 ק"מ. כל מי שבא עם כושר בינוני נמוך משתפר בכושר. אנשים מורידים 2-3 דקות מהבר אור שלהם לדוגמה מ11 דקות ל8.
מרפקים ובטן, מתחילים מסטים של 10 מרפקים כפול 3 לפני האוכל, ומגיעים לסטים מגוונים ביותר ברמה קשה ועובדים איתך על טיפוס חבל, מקבילים ומתח.
מסעות - מתחילים ממסע 3 ק"מ, שזה בעצם חצי שעה הליכה קצת מהירה, עם ווסט בכוננות ונשק אישי שמסתכם במשקל של 10 ק"ג ולאט לאט עולים בק"מ במסעות ל4 ו6 ואחר כך גם מוסיפים אלונקות. הכל לפי סרגל מאמצים. נגיד ולא יצא לך לעשות מד"ס, אתה לא תקפוץ ברמה אלא ישלימו לך בעזרת המד"סניקית את הרמה ויתאימו לך סרגל.

עוד שאלות אתה יכול לפנות אליי בפרטי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר