לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2008, 22:18
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
סקר איך אתם מתמודדים עם העיצובים החדשים של מיקרוסופט

אני מדבר על נגן המדיה על אופיס 2007 ועל איכספלורר 7 כנראה שיש עוד תוכנות שהם הוציאו עם העיצובים האלו.

איפה התפריט?!?
באופיס 2007 לקח לי בערך רבע שעה למצוא איך פותחים מסמך חדש, עד שהתייאשתי ועברתי ל open Office

בנגן וידאו החדש media player משהו (אין שם תפריט help > About שמכיל את הגרסה) עדיין לא מצאתי איך לשלוט על הכתוביות, אז עברתי ל VLC.

ואיכספלורר 7 זוועתי במיוחד, לפחות יש להם את התפריט המסורתי ...file edit view אבל את כל השאר הם שינו, אומנם עברתי ל ff הרבה לפני, אבל אני מכיר 5 אנשים שונים שעברו ל ff בעקבות העיצוב הזה (וכושר השכנוע שלי כאשר צחקתי על כל החסרונות שיש שם, טוב לא על כולן יש יותר מדי)

מי עוד מתחרפן מהממשקים החדשים שלהם?

רק רציתי להוריד את זה מהלב, זה לא בדיוק לפורום תוכנה כי אני יודע שבמקרוסופט חושבים על איך לאתגר את המשתמש עם ממשקים דפוקים ואני לא מחפש תמיכה בתוכנות האלו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2008, 20:33
  משתמש זכר ameerosh ameerosh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ameerosh
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי BaBaLu שמתחילה ב "מרוצה גם מויסטה? ג'יזס... זה נדיר..."

ציטוט:

אני מאוד מרוצה מהויסטה הנוחות פשוט מדהימה אני לא יכול יותר לחזור לXP.. אני לא יגיד לכם שאין בעיות והכל עובד חלק.. יש בעיות קטנות .. חלקם אפשר לפתור ולחקם לא כמו למשל במשחקים שחלק מהם לא עובדים חלק.. או קריסות של תוכנות שלא מתאימות (נדיר) נתקלתי רק באחת.. רוב התוכנות כבר היום מתאימות לויסטה ואין שום בעיה איתם.. אבל אחרי הכל אני לא מצטער לרגע שעברתי לויסטה.. זה פשוט הרבה יותר טוב, נוח ויפה כמובן..

<B>
ציטוט:

יש לי ויסטה כבר למעלה מחצי שנה
ואין שום בעיות, המחשב טס וגם אם אני פותח 200 חלונות הכול בסדר.... לא יודע למה כולם מתבעיינים שהויסטה איטית.

כנס לכאן ותראה שיש עוד הרבה אנשים מרוצים מויסטה
היא ממש לא גרועה כמו שאומרים</B>

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר