לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2008, 17:31
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רעות שלום שמתחילה ב "תודה רומק"

עקב התגובה של רומק אני יכולה להגיד שלי היה ידיד שפשוט חי כל חייו בבית חולים עקב מחלה ממש גדולה ומסובכת,
אני הכנתי לו ממש המון דיסק'ים עם שירים עכשיוויים, קניתי לו חוברות תשבצים לזמן השהות שם,
כל מיני עיתונים שמעניינים אותו, אופנועים, כדורגל וכו'
תוכלי לעשות לו ערכה כזאת ש"יהיה משהו שיעסיק אותו עד כמה שיותר בבית החולים" ושאת מקווה שאמא שלו תצא משם כמה שיותר מהר וכך תוכל לזרוק את זה!!

תכיני לו דיסק עם שירים אופטימיים שעושים לך טוב,ף או שמזכירים לך אותו,
כל מיני דברים שתוכלי לקשר אליו...
תשאלי כל הזמן על עזרה, ותהיה לצידו ת=מ=י=ד=! אפילו סתם לדבר..

שתרגיש טוב!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2008, 21:43
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מצטרף לחברים פה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רעות שלום שמתחילה ב "צריכה את עזרתכם דחוףףף!!!"

קודם כל רפואה שלמה ומהירה לאמא של אותו ידיד ומי יתן שהיא תבריא ותחזור הביתה למשפחה בהקדם
בקשר לשאלה שלך אני מסכים עם יעל שכל אחד מתנהג אחרת, יש כאלו שצריכים תמיכה ומישהו לידם שיתמוך בהם ויש כאלו שדוקא מתקשחים ומנסים להראות שהם חזקים (גם עם בפנים הם עוד דקה קורסים) ודוקא מתרחקים מהשאר ורואים בכל עזרה כאילו מרחמים עליהם
ולכן את צריכה לדעת איך הידיד שלך מתנהג ובכל מקרה רק להגיד לו שאת פה לצידו בכל מה שהוא צריך, אם אפשר והוא נמצא המון בבית חולים את יכולה להיות איתו כמה שאפשר ולראות איפה אפשר לעזור
שיהיה המון בהצלחה ונשמח לשמוע בשורות טובות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 07-02-2008, 09:30
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה גם אני מצטרפת לכל קודמי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רעות שלום שמתחילה ב "צריכה את עזרתכם דחוףףף!!!"

אני יכולה להגיד לך שכשאבא שלי היה בבית חולים - אמנם רק ליום אחד, אבל זה בשבילי טראומטי מאוד, כל מה שרציתי זה שיתענינו מה שלומו. וזה הכל. עזרה לא היינו צריכים, אבל אהבתי ששאלו.
אז כמו שאמרו קודם: את לא חייבת לדבר הרבה או משהו, רק לשאול באופן תדיר מה שלומה של אמא שלו, להיות עם האצבע על הדופק - אולי הוא לא ירצה להכנס לפרטים, אז תני לו את ההרגשה שאת נותנת לו את הפרטיות של אמא שלו ושלו בנושא. תמיד תשאלי אם הוא זקוק לעזרה או משהו, אפילו אם הוא לא זקוק.
וכמו שים אמרה - אם זה משהו מתמשך ואמא שלו צריכה להיות בבית החולים הרבה זמן, חשוב מאוד להסיח את דעתו כשאת נמצאת איתו ע"י כל מיני דברים. כי כשמישהו מהמשפחה נמצא בבית חולים, אז המשפחה יותר נשברת ויותר קשה לה לפעמים מהחולה עצמו, כי הם מרגישים חסרי אונים, כל הזמן מתמקדים במצב החמור ודואגים וכל מיני תסריטים נוראים עוברים להם בראש. סתם תדברי על החיים כפי שהם בחוץ - אם את בבית הספר, אז על בית הספר, על דברים מצחיקים שקרו שם, על סקופים וגם על רכילות, ואם את בעבודה או בצבא אז בהתאם. אם יש אפשרות תזמיני אותו לקפה בבית החולים. אם את מכירה את אמא שלו וגם אם לא, כדאי שתגידי לה שלום, תבקרי אותה ותדברי איתה אישית. זה לא בשביל ידיד שלך אלא זה במיוחד בשביל אמא שלו. לאנשים יש נטייה "להתאושש פתאומית" ולהרגיש פתאום "הרבה יותר טוב" ליד זרים ופחות ליד בני משפחה וקרובים. זה מין הסחת דעת והחלפת אנרגיות לא צפויה. זה מעין התחלה חדשה, דף חדש מבחינה פסיכולוגית, נפשית. כשידיד שלי עבר ניתוח, אז הגעתי לבית החולים וביקרתי אותו. ופתאום אמא שלו אמרה שרק הגעתי - הוא פתאום חייך ו"התאושש" ודיבר והכל כאילו לא קרה כלום. לא עזר שההורים שלו היו לידו וחברה שלו. אני נחשבתי מבחינתו קשר הרבה יותר רחוק, אז זה מין שינוי כזה בשבילו, כאילו לשכוח הכל על ידי.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 07-02-2008, 15:41
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "גם אני מצטרפת לכל קודמי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מריאל
אני יכולה להגיד לך שכשאבא שלי היה בבית חולים - אמנם רק ליום אחד, אבל זה בשבילי טראומטי מאוד, כל מה שרציתי זה שיתענינו מה שלומו. וזה הכל. עזרה לא היינו צריכים, אבל אהבתי ששאלו..

ברשותך מריאל אני רוצה לקחת את זה דוגמא למה שאמרתי קודם.
רעות, כל אחד לוקח את זה באופן שונה. אני למשל כשאבא שלי היה בתקופה הארוכה של בית החולים, שנאתי ששאלו אותי מה שלומו, במיוחד את המבטים העצובים שתקעו בי. כששאלו "איך אבא שלך?" עניתי "חמוד" בחיוך משתיק.

צריך להיות מאוד קשוב לשפת הגוף של ידיד שלך. מצב התחלתי: פשוט להיות שם >לפי דעתי, כמובן< אח"כ כשתראי איך הוא מגיב לדברים, תוכלי להשתמש בעזרים שהציעו פה ביתר יעילות.

החלמה מהירה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר