לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2008, 15:41
צלמית המשתמש של האיטלקי הצוהל
  האיטלקי הצוהל האיטלקי הצוהל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל האיטלקי הצוהל
מגעיל חרא של יום! (אתמול)

אתמול דווקא התחיל לי דיי סבבה, ידעתי שאני הולך לפגוש את החברה שלי ולדבר איתה כי לא כל כך טוב לנו בזמן האחרון, משהו לא זז..
אחלה סבבה וזה אחרי שיום שישי הייתי בטוח שאני הולך להיפרד ממנה כי פגעה בי הרבה פעמים בחודש האחרון, אבל כשהיא הבינה שאני נפגעתי יום שישי היא התקשרה אליי שהייתי בדרך הביתה (אנחנו גרים במרחק של 45 דקות) והראתה לי כמה שהיא אוהבת אותי! אז אמרתי יאללה אני יתן צ'אנס כי אני מטורף על הילדה הזאת!!
קיצר הייתה לי שיחה בעבודה היא הייתה אמורה להיות שיחת הערכה והיא הייתה בסוף שיחת פיטורים ..
ומשם הייתי אמור לנסוע לחברה אבל הופ הודעה "מאמי אולי לא ניפגש היום כואב לי הראש ממש.. מצטערת שבגללי דוחים את זה שוב" (גם ביום שבת היא לא יכלה) אז רשמתי לה סבבה...
נסעתי הביתה והתקשרתי והיא לא ענתה, אחרי כמה דקות טלפון ממנה והיא אומרת שכבר לא כואב לה הראש, אז שאלתי את רוצה שניפגש? היא שאלה זה לא טרטור? אמרתי לא. אז היא אמרה לי "טוב יאללה בוא נסיים עם זה כבר." וישר הבנתי מה הולך להיות..
נסעתי הגעתי דיברנו והיא אמרה לי שזהו אחרי כמעט 4 חודשים אמנם אבל אהבה כזאת לא הרגשתי אף פעם בחיים! אני בן כמעט 23 והיו לי קשרים אחרים אבל שום דבר לא משתווה לזה!! נשארנו איזה שעה ביחד וצחקנו כן כן צחקנו! כמו ידידים! פתאום גם ראיתי אותה אחרת והיא גם הייתה איתי הרבה יותר משוחררת!
וזהו נפרדו לנו, כמובן שאמרתי לה שאני תמיד פה אם היא צריכה את עזרתי לכול דבר (ואני באמת מתכוון לזה!) וגם היא אמרה את אותו הדבר! בקיצר כל הדרך הבייתה בכיתי כמו תינוק (45 דקות) הגעתי הבייתה והודעתי לה שהגעתי כבקשתה, ושוב בכיתי בלילה כמו תינוק עד שנרדמתי והיום עד שקמתי רצתי ישר לפה וקצת לשמוע שירים (שגורמים לי לבכות שוב).
הקטע הוא שאני יודע שהיא אוהבת אותי! לא כמו שאני אותה, בכל זאת אני הראשון שלה והיא עומדת להתגייס בעוד פחות מחודש ולדעתי זה יותר מידי בשבילה אז היא נפרדה ממני. אוףףף אני לא יודע מה לעשות.
מי שהגיע עד לפה ממש ממש תודה
כל הצעה או לא יודע מה יתקבלו בברכה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2008, 16:27
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
תמיד הכי חשוך לפני עלות החמה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האיטלקי הצוהל שמתחילה ב "חרא של יום! (אתמול)"

לק"י

זה די מבאס, אבל אהבה, לדעתי, לא מתגברת הכל. היא הבסיס, אבל אם כל הזמן נתקלים בבעיות וכל הזמן רבים ומחפשים למה לא, אז אהבה לא תעזור..אז יכול להיות שהיא הייתה משהו מיוחד ומדהים, אבל תאמין בכך שהיא כנראה לא הייתה הטובה ביותר בשבילך.ובנוגע לעבודה, כן זו באסה אבל לא כזו שאי-אפשר לקום ממנה, תמשיך הלאה. החיים מחייכים למי שמחייך אליהם, ודברים כאלו לא הורגים אותך, הם רק מחשלים אותך מכינים אותך לעולם האמיתי..קח בפרופורציות ותקח את הטוב והיפה שהיה בקשר, וגם את המסקנות שניתן להסיק, אבל אל תאבד תקווה ואל תראה את זה כסוף העולם..(כל גמל והדבשת שלו..)המון בהצלחה חמוד, רק טוב!

ישן 28-01-2008, 21:10

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "אחי תזכור שזה לא סוף העולם......"

תודה רבה לכם על התגובות באמת אתם גורמים לי להעלות חיוך על הפנים
לגבי עבודה, אני מתחיל השלמת בגרויות עוד מעט ולא יהיה לי זמן לעבודה, מה שכן יכל להיות בעבודה הזאת, אני צריך למצוא עבודה מהבוקר ועד 13:30 14:00 גג ושלא ירצו שעות נוספות כי אני חייב להיות ב15:00 בת"א (אני מאשדוד) אז אין הרבה עבודות כאלה ואולי לא כדאי ללמוד ולעבוד כרגע..
לגבי האקסית כן היא ממש חשובה לי ואני יודע שניהיה ידידים רק זה יקח קצת זמן...
אבל אני עדיין במחשבות שהיא תחזור ושהיא תתקשר אליי כשהיא תתגיס ואולי אז היא תבין אבל אי אפשר לדעת..
היום עברתי הרבה שיחות עידוד מחברים וידידות וגם ממכם אז אני מרגיש הרבה יותר טוב עכשיו!!
תודה לכם

נ.ב
ולגבי הלצאת ולקרוע את העיר אני מצד אחד מת ללכת ולהשתכר רצח (מה שאף פעם לא קרה חח..) ומצד שני לא בא לי..חחח... אני מוזר..

ישן 29-01-2008, 17:01
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
יום אסל יום בסל.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האיטלקי הצוהל שמתחילה ב "חרא של יום! (אתמול)"

יש לי ידיד ממש ממש חכם, שפעם אמר לי שעל כל יום רע יבוא שבוע טוב.. כמה שזילזלתי במשפט הזה, וכמה שלא האמנתי בו, אחרי חרא של תקופה גיליתי שקורים לי רק דרים טובים,
צרות באות בצרורות,
עדיף שנתבאס יום אחד יומיים שלושה ובשאר הימים נהיה שמחים מאשר שבכל יום יהיה לנו דברים קטנים רעים.

אני חושבת שחברה שלך מאוד מעריכה אותך, גם כי אתה אומר שאתה הקשר הרציני הראשון שהיה לה, ואני בטוחה שאתה זה שהשארת לה את ה'טעם המתוק' הזה של האהבה,
שכל פעם כשיגידו אהבה היא תיזכר בך, כי כמו שתמיד זוכרים תמפקדים בטירונות, כי הם הראשונים שנותנים את הרושם הראשוני על הצבא, כך גם בחורות ובחורים רואים את הקשר שלהם באהבה.

בנוגע לעבודה, הכל לטובה, אולי בעבודה מעכשיו והלאה ריכים שעות נוספות?ואתה מתחיל ללמוד- אז אולי זה לטובה?
במיוחד שאתה אחרי גיל 18 ועוד אחרי צבא לא יהיה לך קשה למצוא עבודה,
תלך ותחפש, תעבור חנות חנות, בתי קפה, מסעדות, משרדים, כל מה שבא ליד.
תתקשר למקומות ותעשה וואחד עבודה כדי למצוא אחת.

כל הכבוד לך שאתה לוקח את עצמך בידיים!
ושאתה הולך לחזור אחורה ולהשלים פערים שפתחת בגיל צעיר(התיכון) ולהלים בגרויות!
הרבה מאוד אנשים מזניחים את העניין הזה.
כל הכבוד שאתה לאמתייאש, שאתה רק בוכה ולא חותך ורידים על האהבה שלך,
כי זה היה טוב ואולי טוב שהיה.
יכול להיות שבפרק השני בחייה אתה פחות תתאים.
והיא גם יכולה לעבור המון שינוים-בכל זאת- זה צבא והמון אנשים משתנים שם.
אולי אתה תמצאמישהי אחרת בלימודים או בעבודה החדשה(בע") שתמצא חן בעינייך הרבה יותר?
הסוד באהבה שמקשר לקשר מגלים משמעות חדשה למילה 'אהבה'.
מי ייתן ותמצא לה פירוש גדול יותר מיום ליום!

כל הכבוד שאתה לא שבוז מהעבודה ואומר על הזין אנלא אלך לחפש עבודה, לא צריך עבודה לא זה לא זה לא זה.
יש אנשים שיושבים בבית ובוכים בוכים בוכים.
ואתה לוקח את עצמך בידיים וכבר מתחיל ללמוד ולחפש עבודה!
כל הכבוד לך.
אל תביט אחורה, תמשיך ישר- תלמד מהעבר ותיישם בהווה- כי לשנות אותו לעולם לא תוכל!
אני מאחלת לך המון המון הצלחה בכל אשר תעשה,
תעדכן אותנו מה קורה איתך!!
שלך,
ים.

ישן 29-01-2008, 22:44

עדכון קל....

הרגשתי ממש חייב לעשות את זה, היו חברים וידידות שאמרו כן והיו כאלה שאמרו לא אבל אני שמח שעשיתי את זה...
היו לי עוד הרבה דברים על הלב להגיד לה ואולי הם היו מחזירים אותה אז אמרתי שאני חייב להתנקות ולשפוך לה את כל מה שיש לי על הלב וגם לדעת שעשיתי הכל כדי להיות איתה שוב ואם היא לא רוצה זה הפסד שלה!
אז באמת דיברנו והיא הקשיבה לי והסבירה לי שזה פשוט לא זה ואוף היא כל כך מתוקה והקשיבה לי וענתה לי אוף לפחות שהיתה עושה משהו מעצבן ושהייתי כועס!! אוף!! חח..
בכל מקרה אני עכשיו נקי בלב ויודע שעשיתי הכל כדי להחזיר אותה! לא הלך אז הפסד שלה!
היא גם אמרה לי שמגיע לי בחורה שתאהב אותי כמו שאני אהבתי אותה! ושמגיע לי יותר!....
וכשחושבים על זה באמת מגיע לי יותר טוב!! אני נתתי מעצמי יווו ממש המון ותאכלס לא קיבלתי המון בחזרה! שלא תבינו לא נכון קיבלתי אהבה בחזרה או לא יודע מה זה היה אבל קיבלתי בחזרה...
בקיצור מגיע לי יותר טוב ואני כבר יפגוש מישהיא שתאהב אותי כמו שאני אותה...
הייתי חייב לספר לכם...
שיהיה לילה טוב...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:36

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר