לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2008, 02:04
  משתמש זכר shahar22adsl shahar22adsl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.08
עזרה שלום לכולם אני בתול באתר הזה (חדש) אבל אוהב את האתר הזה וואת כול הבילבולי ביצים שלכם

טוב תראו יש לי חברה חודש ומשהו הכול התחיל יפה ומדהים ובלי עין רע הכול בסדר גמור >>אבל כמו תמיד יש בעיות טוב תראו זאות בחורה שהכרתי בעבודה בבזק עכשיו אנחנו ביחד >>
תראו אני מאוד מאוד נמשך עליה ואוהב אותה אבל יש לי בעיות איתה בגלל ש
1.היא אף פעם לא מכירה לי את החבורה שהיא מסתובבת****
2.היא אף פעם לא רוצה לבוא איתי ועם חברים שלי****
3.לבוא אלי הביתה אחרי שהרגרתי אותה היא באה והיינו בחדר שלי ומי אז היא לא בא*****
4. היא אפשר לבוא עליה הביתה****
5. שנפגשים זה הבעיה האמיתית שלי אין לאן ללכת לאלף עזעזל חוץ מאוטו שלי ובגלל שחורף אז אין לי לאן לקחת אותה*****
6.היא בדיאטה אז היא לא אוהבת כולכל מסעדות ועם מסעדות אני לא מכיר מסעדה דיאטיטית****
7.אני אוהב אותה ולא יודע לאן לצאת חוץ מלסוע עם אוטו ולשרוף דלק ואז לשבת ולנוח ולהתנשק וחזור ****הביתה אני אוהב ריגושים לאן אפשר לקחת אותה בבקשה תעזרו לי אתם התותחים פה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-01-2008, 14:53
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shahar22adsl שמתחילה ב "שלום לכולם אני בתול באתר הזה (חדש) אבל אוהב את האתר הזה וואת כול הבילבולי ביצים שלכם"

נשמע שהבחורה קשה..
ואני לא מדברת על קשה להשגה...אלא בחורה שקשה באופי שלה.נורא מקובעת ולא פתוחה לדברים חדשים.
וחבל.
אם היא לא רוצה לצאת למסעדות והיא בדיאטה אתה יכול לעשות דבר מאוד מאוד נחמד שזה ערב רומנטי אצלך בבית עם נרות והכל, ולבשל ארוחה שהיא מורכבת מסלטים(יש סלטים עם המון תוספות, המון סוגי סלטים, סלט מוקפץ סלט בלה בלה בלה בלה בלה-ממש לא חסר- תעשו חיפוש בגוגל ותתאהב.)

בנוגע ליציאות?
סרט, פאק קטן ונחמד?

בנוגע לחברים?
אני הייתי מדברת איתה על זה, אומרת לה שבנאדם טיפה שונה כשהוא עם החברים שלו, והיית רוצה לראות אותה עם החברים שלה, ובכלל להכיר אותם...(אמור לי מי חברייך ואומר לך מי אתה..)
ולפחות שתכיר את שלך, שחשוב לך שהיא תראה אותם והם יראו אותה..
ושהכל יהיה פתוח, וכשתחמיא לה הם יידעו על מי בדיוק אתה מדבר..

בכל מקרה- אם היא באמת לא רוצה לבוא אליך, לראות את החברים שלך, להכיר לך את החברים שלה, לאכול איתך במסעדה(לצאת איתך) לבלות איתך ולהתעלם מכל בעיה שרק אפשר- זה אומר שהאהבה אצלה איננה עיוורת- ויש בעיה בקשר... תפתח את הכל, תדבר איתה, אם לא יזוז אני בעד גם לחתוך..
אבל תנסה להציל את המצב... זה שווה.

ישן 31-01-2008, 01:05
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תשומת לב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shahar22adsl שמתחילה ב "שלום לכולם אני בתול באתר הזה (חדש) אבל אוהב את האתר הזה וואת כול הבילבולי ביצים שלכם"

קודם כל אומר שההתחלה שלך גרמה לי להרים גבה האם מדובר בבעיה רצינית או בילד שמנסה להתקיל פה אנשים בשביל ההנאה הפרטית שלו ואם כן אז ההודעה לא תשאר פה הרבה זמן
ואני מתייחס לכותר שלך על זה שאתה בתול (פה וכנראה בכלל) ועל הפטפוטי ביצים
כיוון שאין דרך או אפשרות לדעת אם אתה רציני או לא נוציא אותך זכאי מחמת הספק רק נסה להתנסח יותר טוב פעם הבאה

ובקשר לבעייתך: מעבר למה שנרשם אין לי הרבה מה להוסיף, מילת המפתח פה היא תקשורת ואתם צריכים לדבר על דברים שמציקים לכם במקרה הזה לך ואולי כשתפתח את הנושא תגלה גם דברים שמציקים לה שהיא החליטה גם להסתיר עד עכשיו ממך

בהצלחה ונשמח לשמוע עדכון

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:11

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר