לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2008, 19:29
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בגדול אתה צודק אבל...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "תמיד יש שליטה, הכל תלוי בבן..."

כדי שתהיה כל הזמן בשליטה לפעמים אתה מפסיד חלק מהחיים שנעים בצורה ספונטנית ואם רוצים לחיות ולחוות המון דברים צריך לפעמים לשחרר
כמו הדוגמה להשתכר אז נכון שאפשר להגיד שאם מישהו בשליטה הוא לא יביא את עצמו למצב של התשכרות ששם יכולים לקרות דברים שלא בשליטתך אך כמו שאמרתי אם רוצים לחיות ולהתנסות ברוב הדברים יש גם סיכונים

בקשר לבגידה ואמון, הכל נכון בתיאוריה ואני לא חושב שמישהו רוצה לבגוד מההתחלה אלא אם כך הוא חונך שלמשל אישה זה רק כלי לסיפוק יצרים שלך ולכן אפשר לשכב עם כמה והמרבה הרי זה משובח ואם זה כך אז למה להתחתן פשוט תמשיך ותתהולל אין קץ

מערכות יחסים הרבה פעמים זה דבר מסובך ולכן להפרד זה הדבר האצילי לעשות לפני שחוגגים עם מישהי/ מישהו אחר אבל לא תמיד זה אפשרי או קל

ולגבי השאלה שלך כמו יהודי טוב אני יענה על זה בשאלה והיא האם אנחנו מצטערים שעשינו את זה בכלל או שבגדנו עם אותו אדם ספיציפי?
אני מניח שאם אנחנו מצטערים בכלל על המעשה עדיף למחוק את הזכרון מכולם
אם זה הבעיה באדם שאיתו בגדנו עדיף לחזור אחורה ולמנוע את זה

מקווה שעניתי על כל השאלות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2008, 21:00
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי misterT17 שמתחילה ב "שאלה היפוטתית...."

בחיים לא הייתי עושה את זה לבן הזוג שלי, זה לא הוגן לגביו וזה מעמיד אותי במקום שלילי ולא מכובד.

אבל שאלת מבחינה היפוטתית.

אני חושבת שהייתי נפרדת מבן הזוג שלי. זה אומר שמשהו בקשר שלנו לא טוב, ואני לא יכולה לתקן. כי אם היה אפשר לטפל בזה, היינו מטפלים, או שהייתי מתאפקת ומנסה לא לפנות לבגידה ואם זה היה "אהבת חיי" ה"אחד", זה לא היה קורה מלכתחילה.
אני לא יכולה להנות גם מזה וגם מזה. מבחינה מוסרית לפחות (אני בנאדם כזה).

ואני חושבת שלא הייתי מספרת לו ולא הייתי מושכת את הפרידה הרבה זמן (כמה שיותר לנתק במידי)

..תיאורתית

ישן 03-02-2008, 07:22
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי misterT17 שמתחילה ב "שאלה היפוטתית...."

כמו שאני מכירה את עצמי אני הייתי בוחרת באפשרות א' אבל "מתוקנת"" למחוק את הזיכרון של כל הנוגעים לדבר חוץ משלי, כי אני לא מוכנה לוותר על חוויות ויצרים ולא על זיכרון טוב שלהם, ומה שהייתי מוחקת מאצלי זה את ייסורי המצפון, כדי שאוכל לחיות עם עצמי.

אבל קודמי הזכירו משהו שלא חשבתי עלי: בגידה שאינה בשליטה. נניח עקב השתכרות במקרה הזה הייתי ממש רוצה לחזור אחרוה בזמן ולמנוע את האירוע. אבל לא הייתי מרחיקה לכת כמו יעל - להיפרד מבן הזוג. יחסים עם בני זוג זה דבר מאוד מורכב. אני הייתי אומרת שבמקרה כזה, אם השתכרתי ובגדתי, אז אחד מהדברים הבאים או כולם יחד: א. יש לי בעייה עם הזוגיות. ב. יש לי פנטזיות, והנה יצא לי להגשים אותן אפילו במחיר יקר מאוד. ג. יש לי יצרים וחלומות כמוסים - טובים ורעים - שלא הייתי מודעת להם.
אני בכל מקרה לא הייתי מספרת, כי זה הורס אמון לאורך זמן - דבר שקשה מאוד מאוד להחזיר. זה הרס המונוגמיות. אפילו שחושבים שזה עבר לבן הזוג, זה נמצא אצלו בתת מודע, והוא תמיד יחשוש ויחשוד ואף פעם לא יהיה אמון אמיתי כמו שהיה פעם. אולי זה לא כך אצל אחרים, אבל אני באופן אישי במקרה שלי רואה את זה כנזק לעולמים. בואו נגיד שאם היו בוגדים בי, אני לעולם הייתי זוכרת את זה, אבל לא בקטע של האשמה, אלא שלא הייתי יכולה לבטוח שוב לחלוטין בבן זוגי, ותמיד היה לי הספק הזה מכרסם בי, כל דבר קטן שקורה - נניח הוא סתם מאחר מהעבודה בגלל פקקים, או שסתם צוחק עם מישהי שאין לו אליה כלום, אז מיד הדבר הראשון שהיה עולה לי לראש זה שאולי הוא בוגד, אפילו שהשכל היה מנסה להרגיע, זה ממש לא היה עובד אצלי. אם בן זוגי היה בוגד בי ואח"כ מספר לי את זה - מה בדיוק אני אמורה לעשות עם המידע הזה? להתעלות מעליו? לתת בו שוב אמון בעיניים עצומות אחרי שבגד בי? לעשות את הבלתי אפשרי ולסלוח? אני מניחה שהסיבה היחידה שלא אעזוב אותו זה כי אני לא אאמין שיש לי אופציה יותר טובה, או כי אפחד להשאר לבד ולהכיר בזה שהאהבה נפגעה קשות ושאני לא מוכנה שיעשו לי דבר כזה. אני מניחה שאם כבר כן יהיה לי האומץ לעזוב, בן הזוג הבא שאבחר יהיה בעל תכונות אחרות ממה שבחרתי בהתחלה. שום דבר לא יהי חשוב לי יותר מאשר לדעת שהוא יהיה נאמן, ולא חשוב מיהו או מהו. מצד רביעי, אם אין סליחה, אי אפשר להתקדם הלאה. הפגיעה תמיד תשאר עד שסולחים. בקיצור, אני לא הייתי רוצה לדעת. לפחות לא באופן מפורש.

מצד שלישי, אם האופציות האלה שהעלית היו קיימות, ייתכן שהייתי מתפתה לבגוד על ימין ועל שמאל וכל פעם למחוק זיכרונות או אירועים, אבל בתנאי שלא יהיו לי ייסורי מצפון. אם יש לי - זה ממש לא יעבוד כי אני רק אהרוס את עצמי מבפנים.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:54

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר