לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2008, 21:48
  misterT17 misterT17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
צריך דעה על מצב לא נעים....

היי לכולם, רציתי לשאול לגבי מצב שקרה לי עם חברה שלי.
הרקע הנחוץ לדעתי הוא שהיינו ביחד 7 חודשים, כיתה י"א, אנחנו היינו לפני זה ידידים עוד מכיתה י, והיה לנו כמה ידידים משותפים בכיתה ואחד מהם היה הבחור המדובר בסיפור, ידיד טוב של שנינו.
בכל מקרה הסיטואציה היא שהידיד התחיל להתאהב בה, והוא סיפר לה על זה ודיבר איתה על זה, היא סיפרה לי על הדברים שהוא אמר לה כי היא לא אוהבת להסתיר ממני כלום ואפילו הראתה לי התמליל השיחות בינהם באיסיקיו באותה תקופה, הוא כמובן לא ידע שאני מודע לזה ובכיתה ובלימודים הכול התנהל בצורה רגילה בלי שהוא היה מודע להסדר שבו אני יודע על כל הסיפור.
יש לציין כי חברה שלי כל הזמן אמרה שהוא לא הטעם שלה והיא לא מעוניינת בו בשום אופן והיא אוהבת אותי ולעולם לא תוותר עליי.
הגיע שלב מסויים בדיבורים שלהם שבו המצב בשבילי נהיה לא נעים, הוא היה מצהיר בפניה (בעיקר באיסיקיו אבל היו כמה פעמים בודדות שהיו גם פנים מול פנים) על האהבה שלו וכמה הוא רוצה אותה וכמה שהוא בוכה על זה שהם לא ביחד, אני שממש לא הרגשתי בנוח שהוא מספר לה את הדברים האלה למרות שאני רואה אותם ביקשתי שהיא תפסיק לדבר איתו באיסיקיו בצורה הדרגתית כדיי שאני לא אצתרך לראות את הדברים האלה.
פה התחילה הבעיה - היא אמרה שהיא לא רוצה לפגוע בו ולכן היא לא רוצה להפסיק לדבר איתו כי זה יפגע בו ולדעתה "יחמיר את המצב". כל זאת למרות שהראתי לה שאני מאוד פגוע מזה שהיא יושבת ומאזינה מרצונה החופשי לכל מה שהוא מצהיר בפניה ועד כמה הוא רוצה שהיא תהיה שלו.
וכך נוצר לו מצב שהוא מקבל את מבוקשו בעצם על חשבון הרגשות שלי וזה כאילו הרגשות שלו יותר חשובים (למרות שהחברה אמרה שאני יותר חשוב לה וכל הדברים הרגילים...)

וכאן באה השאלה, לבנים ובנות כאחד, מה הייתם עושים במצב כזה? מה הפעולות שהייתם נוקטים והאם זה נראה לכם התנהגות נורמלית בקשר?

בקיצור תביעו את דעתכם לגבי הנושא ואם חשוב לכם עוד פרטים כללים שיעזרו לכם לקבוע את דעתכם אתם מוזמנים לשאול.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2008, 11:24
  משתמש זכר מונגו מונגו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל מונגו Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי misterT17 שמתחילה ב "צריך דעה על מצב לא נעים...."

מסכים עם הבחור מעלי, ומחזק ממקרה אישי של חבר.

שמע, בנאדם כזה שאמור להיות חבר שלך ומנסה להתחיל עם חברה שלך בצורה כזאת ברורה הוא כנראה ממש זבל של בנאדם, ואין טעם לשניכם לשמור איתו על קשר. לדעתי חברה שלך צריכה לחתוך את השיחות האלה איתו אם הקשר שלכם חשוב בעיניה. מעבר לזה - הייתי תופס את ה"חבר" לשיחה בארבע עיניים ומסביר לו שיתרחק מחברה שלך.
מצד שני - כדאי גם שתסמוך על חברה שלך בעניינים כאלה שתישאר נאמנה אליך. תבהיר לה שאתה סומך עליה במאה אחוז שכל הדיבורים איתו לא עושים לה כלום, אבל שבכל זאת זה מאוד מפריע לך ואתה מאוד רוצה שזה ייפסק.

תעדכן, בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר