לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2008, 15:39
  -elad- -elad- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.08
עזרה בקשר למכירת גיטרה

יש לי גיטרה קלאסית שמורה מאוד שקניתי לפני איזה 4 שנים ו-3 שנים מתוכם היא שכבה בארון, כל מי שרואה אותה אומר לי שזו גיטרה קלאסית ממש טובה וקניתי אותה ב-1100 שקל בערך (כן, כן, איזה פראייר הייתי חחח היום אני רואה קלאסיות יד שנייה ב-200 שקל ועוד את זאת קניתי חדשה)..

עכשיו אני רוצה לקנות גיטרה באס ואמרו לי שיד שנייה חייבים לבדוק לפני שקונים וכולם גרים רחוק ממני ואני ממש לא מתכוון לנסוע שעה-שעתיים ובסוף לא לקנות את הגיטרה.. אז עכשיו אני מוכר אותה בשביל לקנות גיטרה באס (אני יודע שזה לא יכסה לי את כל הסכום, אבל לפחות שיהיה איזה 2\3 ממנו)..

בכמה נראה לכם אני יכול למכור אותה ?? אני עוד מעט אעלה תמונה כדי שתראו אבל לא נראה לי שזה כזה משנה התיאור די מספיק.. ואני אביא למי שיקנה גם נרתיק (לא המקורי שלה =\ אין לי מושג איפה הוא) ואת הספר ד"ר גיטרה אם זה כזה משנה..
ורשום בתוכה על מדבקה כזאת admira mod. paloma והנה מצאתי גם תמונה של איך היא נראית: http://www.woodbrass.com/images/woo...+GN+G+C966N.JPG

נערך לאחרונה ע"י -elad- בתאריך 04-02-2008 בשעה 15:48.
חזרה לפורום
ישן 04-02-2008, 18:06
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -elad- שמתחילה ב "עזרה בקשר למכירת גיטרה"

אתה לא פרייאר, אתה פשוט כנראה לא מבין את ההבדלים בין הגיטרות,
הגיטרות שאתה רואה ב 200 שקל זה גיטרות מארצות כמו אינדונזיה וסין שמיוצרות באיכות איומה,
הגיטרה שאתה קנית, היא גיטרה ספרדית עבודת יד (לא מהחברה "הכי טובה שיש" אבל עדיין יש הבדל עצום).
אדמירה פלומה היא הדגם הזול של אדמירה, שמיועד לתלמידים,
זו גיטרה ספרדית קצוצת אף, ואם היא במצב טוב בלי שריטות או סדקים בעץ,
תוכל לבקש עליה בין 500-600 שקל, וזה כי אדמירה היא לא חברה שמצדיקה את המחיר של הגיטרות שלה,
הגימור בגיטרות אדמירה הוא לרוב גימור בעייתי ולא איכותי, אם כי היא מעץ מלא ועבודת יד (רק שהעבודה לא משהו)

אדמירות מציפות את שוק היד שניה, ככה שגם לא מדובר במשהו שקשה להשיג בשוק במחירים זולים.

בכל מקרה ממליץ לך שתעלה תמונות של המפתחות, הצוואר מאחורה, והחלק העליון שלה

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 04-02-2008 בשעה 18:08.
חזרה לפורום
ישן 04-02-2008, 19:53
  -elad- -elad- אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אתה לא פרייאר, אתה פשוט כנראה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
אתה לא פרייאר, אתה פשוט כנראה לא מבין את ההבדלים בין הגיטרות,
הגיטרות שאתה רואה ב 200 שקל זה גיטרות מארצות כמו אינדונזיה וסין שמיוצרות באיכות איומה,
הגיטרה שאתה קנית, היא גיטרה ספרדית עבודת יד (לא מהחברה "הכי טובה שיש" אבל עדיין יש הבדל עצום).
אדמירה פלומה היא הדגם הזול של אדמירה, שמיועד לתלמידים,
זו גיטרה ספרדית קצוצת אף, ואם היא במצב טוב בלי שריטות או סדקים בעץ,
תוכל לבקש עליה בין 500-600 שקל, וזה כי אדמירה היא לא חברה שמצדיקה את המחיר של הגיטרות שלה,
הגימור בגיטרות אדמירה הוא לרוב גימור בעייתי ולא איכותי, אם כי היא מעץ מלא ועבודת יד (רק שהעבודה לא משהו)

אדמירות מציפות את שוק היד שניה, ככה שגם לא מדובר במשהו שקשה להשיג בשוק במחירים זולים.

בכל מקרה ממליץ לך שתעלה תמונות של המפתחות, הצוואר מאחורה, והחלק העליון שלה

אני עוד מעט אצלם אותה.. הנחתי אותה בכל מיני זוויות שאפשר לצלם והיא נראית ממש כאילו השנייה קיבלתי אותה.. נראה אם יהיה לי מזל אני אצליח למכור אותה במחירים שאמרת כי ראיתי איזה אחד שמוכר כזאת ב-300 שקל.. כנראה היא במצב גרוע..

ובקשר לגיטרה שאני אקנה.. יש מלא יד שנייה שנראות בסדר גמור ב-600 שקל.. ראיתי איזה אחת שפרסמו אתמול שעולה בערך 1500 שקל מישהו פרסם אותה למכירה ב-600 שקל במצב מצויין והיום התקשרתי והוא כבר מכר אותה =\
חזרה לפורום
ישן 05-02-2008, 21:07
  -elad- -elad- אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -elad- שמתחילה ב "עזרה בקשר למכירת גיטרה"

חחחחחח קשה לך מנטלית הייתי מוכן לדעת לנגן כמוך ולנגן על בננה עם מיתרים

ואני עכשיו מחפש משהו זול למתחילים.. ממש לא במחיר של הגיטרה הישנה שלך..
מצאתי עכשיו באתר של יד שנייה מישהו שמוכר Yamaha RBX 170 + נרתיק + רצועה ב-600 שקל שהגיטרה לבד יוצאת בערך 400 שקל כי קייס זה 150 שקל בערך, רצועה 40.. זה ממש כלום בחנות היא עולה 1200.. נראה קצת חשוד מחר אני הולך לבדוק אם היא טובה אני אביא אתי מישהו שמבין.. וכשאני אדע לנגן אני כבר אקנה מחו"ל בס כינורית.. http://en.woodbrass.com/images/wood...ER+HCT500+1.JPG
מה לעשות, מושפע מפול מקרטני חחחח אבל זה מה שאני רוצה.. ברור שלא את המקוריות של הופנר שעולות 2000 דולר.. יש חיקויים של חברות אחרות ב-2000 שקל בערך..

ובקשר למכירה של הקלאסית התקשרתי ל"כלי זמר" החנות של הכלי נגינה לברר על גיטרות אז הוא אמר לי שהוא גם קונה גיטרות משומשות אז למה אני צריך עכשיו לפרסם באינטרנט ולצלם תמונות.. אני אמכור לו וזהו..
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר