לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2008, 19:54
  משתמשת נקבה ahuva_edri ahuva_edri אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.05
איזה דברים קורים רק במשפחה/בבית שלכם?

בעקבות מספר מקרים מוזרים שקרו כרגע בבית D:

אז אצלנו במשפוחה-
1. אני, אחי ואחותי מכירים בע"פ הרבה פסקול-ים של סרטים מצויירים ואנחנו משלבים כל מיני משפטים מתוכם בחיי היומיום כשזה מתאים ואז נקרעים מצחוק (למשל, פעם אחת אחותי הרכיבה משהו ואמרתי לה "מה את עושה?! זה לא ככה.." - אז היא ענתה- "אל תנסי לומר לי מה לעשות! אני פרעה!" (מתוך איזה סרט דבילי לחלוטין על יציאת מצריים). )
2. אני ואימה שלי מדברות לפעמים במין קול מוזר כזה שעות... ואז כשאנחנו בסופר למשל, היא מאיימת לעשות לי פאדיחות ולהתחיל לדבר ככה XD
3. אצלנו בבית- זה או שאין מה לאכול בכלל או שיש יותר מידי ואתה לא יודע מה לבחור |: אף פעם אין באמצע.
4. כל יום שישי בערב, אחרי האוכל, אבא שלי ואחי יושבים על איזה ספר של שירים ושרים את כולו מההתחלה עד הסוף. כל שישי אותו ספר! =|
5. אחותי הגדולה תמיד מעצבנת את אחי הקטן למוות בזה שהיא מתערבת לו בכל מיני עיניינים והם ממש הולכים מכות רציניות ומשיכות שיער וכל זה, ואז היא קונה לו משהו והם משלימים \:

ויש עוד מלא שבטח יעלו לי עוד מעט...
ספרו גם אתם =]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2008, 20:12
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
אני הולך לכתוב רציני, אבל שיהיה ברור שהכל עדיין בצורה הקוסמית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ahuva_edri שמתחילה ב "איזה דברים קורים רק במשפחה/בבית שלכם?"

1. אצלנו בבית, אם תינוק היה אומר מילה לא נכון לא היו מתקנים אותו, ובמקום זה מדברים כמוהו. המילים המעוותות של התינוקות המסכנים שגורות בשפתנו עד היום, כמו למשל: זמלג = מזלג, כום = כמו, צימפטה = פינצטה, ברה = זברה, ועוד מלאאא...

2. לנו יש את האבא הכי ילדותי בעולם. הוא דביל נורא ולכן נורא מצחיק, אבל הוא ממש ילדותי. הוא שר בקול רם באמצע הרחוב או בסופר-מרקט, באיזו שפה שבא לו, בלי להתבייש. הוא רוקד אתינו וולס באמצע הרחוב, פשוט תופס אותנו ורוקד בלי התרעה מקודמת. הוא אוכל הכל, וכל פעם שהוא אוכל משהו שלא ראינו אותו אוכל אף פעם הוא מציע לנו לטעום, אבל לא מודיע לנו מה זה. בסוף אנחנו מתפתים לטעום את הגועל-נפש המסריח הזה, ומתברר שזה מרק-קיבות או טחול של עגל... הוא עושה לנו קונצים ומחקה אותנו (ומחקה את עצמו). ולפעמים הוא פשוט מעלה את המכנסיים עד הציצי והולך עם חיוך דבילי לגמרי מרוח לו על כל הפרצוף מאוזן-לאוזן, באמצע הרחוב ובמקומות תרבותיים...

זה מה שאני נזכר בו כרגע...
ישן 04-02-2008, 20:35
צלמית המשתמש של hellllllo
  משתמשת נקבה hellllllo מנהל hellllllo אינו מחובר  
..........مديرة..........

חבר מתאריך: 01.02.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "אני הולך לכתוב רציני, אבל שיהיה ברור שהכל עדיין בצורה הקוסמית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי puzpuz
.

2. לנו יש את האבא הכי ילדותי בעולם. הוא דביל נורא ולכן נורא מצחיק, אבל הוא ממש ילדותי. הוא שר בקול רם באמצע הרחוב או בסופר-מרקט, באיזו שפה שבא לו, בלי להתבייש. הוא רוקד אתינו וולס באמצע הרחוב, פשוט תופס אותנו ורוקד בלי התרעה מקודמת. הוא אוכל הכל, וכל פעם שהוא אוכל משהו שלא ראינו אותו אוכל אף פעם הוא מציע לנו לטעום, אבל לא מודיע לנו מה זה. בסוף אנחנו מתפתים לטעום את הגועל-נפש המסריח הזה, ומתברר שזה מרק-קיבות או טחול של עגל... הוא עושה לנו קונצים ומחקה אותנו (ומחקה את עצמו). ולפעמים הוא פשוט מעלה את המכנסיים עד הציצי והולך עם חיוך דבילי לגמרי מרוח לו על כל הפרצוף מאוזן-לאוזן, באמצע הרחוב ובמקומות תרבותיים...

זה מה שאני נזכר בו כרגע...

אוווווווו!!! איזה אבא חמוד

ישן 04-02-2008, 20:33
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ahuva_edri שמתחילה ב "איזה דברים קורים רק במשפחה/בבית שלכם?"

אצלנו בבית כל הזמן חוטפים מכות מאבא

סתם...
אצלנו במשפחה בסופ"ש תמיד יש ריבים על התשחצים... זה מגיע למקרים קיצוניים.
פעם אחת, אחד האחים שלי קם ב-5 בבוקר (בשבת) כדי לעשות את התשחץ של שבעה ימים כדי שהאח האחר לא יתעורר לפניו במקרה ויעשה את זה. הוא אפילו דאג לכתוב לו ברכה יפה ("נדפקת") והשאיר לו שאלה אחת בתשחץ לעשות (את ההכי קלה, כמו מה ההפך מיום, והאותיות שהיו זה ל**ה)
חחח... חוץ מזה, כל הזמן מבאסים במשפחה ולא יודעים לפרגן. למשל כל הזמן ששומעים על דברים שאנשים אחרים עושים, כמו שחבר שלי נמצא בבר אילן (בגיל 15) אז אומרים לי כל הזמן "ולמה אתה לא ככה? למה אתה לא משקיע כדי להיות ככה??" ואני בכלל ב-3 יח"ל מ"מ .
יש לי משפחה מעפנה, אבל כל האחים שלי גדולים ואני לבד בבית עם ההורים, ככה שיש לי קצת נחת. אבל ההורים שלי ממש מציקים... ככה זה... הורים.
ישן 04-02-2008, 21:01
צלמית המשתמש של hellllllo
  משתמשת נקבה hellllllo מנהל hellllllo אינו מחובר  
..........مديرة..........

חבר מתאריך: 01.02.07

טוב נו חשבתי על כמה דברים.
אין ממש דברים קבועים..אלא הרבה דברים שונים ומטורפים..!

1. פעם בארוחת שבת ישבנו כולנו, אכלנו..שתינו..היה נחמד ביותר. פתאום אחותי בת ה11 תקעה גרפס. זה לא מצא חן בעיני אבי היקר! הוא אמר לה לעוף לחדר..אבל אחרי שניה שכח מזה והיא המשיכה לשבת איתנו. אחרי 5 דקות תקעה גרפס כפול כפליים בגודלו! ועכשיו הוא ממש התעצבן ואמר לה לעוף! לא עושים דברים כאלה בארוחת שבת! והיא הלכה..
אחרי דקה אבא שלי תקע גרפס.

2. פעם אחת הלכתי לי בבית להנאתי..פתאום נעצרתי ליד אמא, ופשוט בהיתי באויר.
היא התחילה לבעוט לי בתחת בקצב קבוע, איזה 20 בעיטות, בטענה שזה ספורט טוב.
היא סיימה לה, העלתה חיוך ענקיייי והלכה, השאירה אותי המומה ונכלמת.

3. תמיד בקניונים אבא שלי צועק לי ממרחקים רבים "מיסיייייי!!!!!!! מיסיייייייייייייייייייייייייייייייייייי"
זתומרת..מילא לצרוח "אלינור" בקולי קולות בחברת אנשים, אבל מיסי?!?!

4. שכחתי. אני אחשוב על עוד דברים. ויש הרבה..

ישן 04-02-2008, 22:21
צלמית המשתמש של NVJ
  NVJ NVJ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06

אצלינו במשפחה אני עוזר(ת) הבית. למה עוזרת? אני בעצם עושה הכול :|
אצלינו במשפחה לא מפסיקים לצטט מהסדרה המצויינת "מישהו מטפל בך?" (Are You Being Served?) הבריטית.
אצלינו במשפחה יש תורנויות בשבת (יש ממש לוח על המקרר) מי שוטף את הכלים (אסור להפעיל מדיח!!)
אצלינו במשפחה, הדבר שסביר לשמוע כשאני מתחיל לנגן זה "אולי עוד מעט?"
אצלינו בבית צועקים הרבה את השם שלי, כי יש עוד כביסה לקפל ולמה שמישהו יעשה את זה במקומי :/
אצלינו בבית, כשאומרים לי לסדר את המטבח, זה בדרך כלל הופך למשהו כמו "אבל קודם כל את הכביסה, וקודם את החדר שלך, ולפני זה את השירותים" :{
אצלינו בבית אין אוכל
אצלינו במשפחה תמיד מנסים להשוות אותי לאנשים אחרים בגילי
אצלינו בבית נלחמים על המטענים של הפלאפונים, למרות שקיבלנו כל אחד מטען עם הפלאפון. איכשהו כל כמה זמן נעלם מטען
ועוד כמה דברים שנגמר לי הכוח לכתוב אותם.

נערך לאחרונה ע"י NVJ בתאריך 04-02-2008 בשעה 22:23.
ישן 04-02-2008, 23:00
  משתמשת נקבה LiNoR LiNoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
ככה...

אצלנו בבית אמא עושה הכל
אצלנו בבית רבים על תשחצים.. ולפעמים גם על "הציור השבועי לילד"... (כן כן הגעתי למצב שרבתי עם אמא שלי על הציור השבועי לילד כי היא פתרה אותו לפניי )
אצלנו כשאנחנו הולכים למסעדה אבא שלי קורא לכל מלצרית "קטנטונת" ולכל מלצר "חמודי" לא משנה מה הגובה\משקל\מראה של המלצר\ית
אצלנו בבית כולם עצלנים (חוץ מאמא כמובן)
אצלנו בבית אין ארוחת שישי מסודרת.. כל אחד אוכל במקום שהוא נמצא באותו רגע נתון (אבא בסלון, אני לפעמים במטבח לפעמים בחדר.. ואמא שלי במטבח)
אצלנו בבית בסדר פסח כל אחד קורא את ההגדה של פסח בחיקוי אחר.. בד"כ אחי קורא את זה בקול של שמעון פרס.. או כל מיני אנשים אחרים מהכנסת
קורה לפעמים שאני קוראת לאמא שלי ושוכחת מה באתי להגיד.. אז אני אומרת לה "סתבי" והיא נקרעת מצחוק.
אצלנו בבית אף פעם לא משעמם, תמיד יש אורחים, תמיד יש מה לשתות ותמיד יש סרט להזמין בייס

ישן 04-02-2008, 23:34
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
אין לי משפחה מעניינת במיוחד...

אחותי עברה לגור עם חבר שלה
אמא שלי "עקרת בית" אחרי שהיא לא מוצאת עבודה נורמלית 4 שנים
אמא שלי תמיד צועקת על אבא שלי
והיא הייתה גם צועקת עלי, עד שזה היה גורר מריבות רציניות מאוד ובסוף אני "מנצח".
אבא שלי מסתובב בבית עם גופירה ותחתונים ומתלונן שקר לו ושאני אסגור את החלון בחדר כי נכנס רוח משם
אמא שלי מרוקאית עצבנית עם פתיל קצר
הפתיל שלי יותר ארוך, אבל סבלנות היא לא הצד החזק שלי
שאחותי באה לבקר בבית אמא שלי רבה איתה, ושאחותי הייתה גרה בבית לא היה יום בלי מריבות
אין יום שאמא שלי לא צועקת על אבא שלי על משהו
אני לרוב עם דלת סגורה בבית, ומשתדל לצאת מהבית כמה שיותר

רק ביום שבת אנחנו אוכלים כולם ביחד, ולרוב אמא שלי אוכל עם אבא שלי בזמן שאני לא אוכל איתם

אני לא עושה כלום בבית, פעם הייתי עושה מדיח אבל גם את זה לא, יש פעמים שאמא שלי מסדרת לי את החדר.

הייתי אצל אחותי פעם אחת בבית שלה מתוך 7 חודש שהיא לא בבית, אני אפילו לא מתגעגע אליה, שהיא באה ביום שישי לאכול עם חבר שלה בבית אני אוכל והולך, לחדר או ישר יוצא, לא מעניין אותי להשאר איתם סתם לדבר, וגם לא מעניין אותי ביום רגיל לשבת עם ההורים שלי בסלון.

אני לא הולך לקניונים עם ההורים שלי או דברים כאלה, אולי זה בגלל הגיל אולי זה בגלל שאין לי סבלנות אליהם

ואם אני עושה טובה והולך (נגיד נוסעים לסבתא) אז אמא שלי תמצא משהו לריב איתו עם אבא שלי

ואין לי כוח לתת עוד דוגמאות, ממש מה שבלב אה..

ישן 05-02-2008, 20:50
צלמית המשתמש של Shadow Master
  משתמש זכר Shadow Master Shadow Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
שלח הודעה דרך MSN אל Shadow Master
המ...

אצלי במשפוחה אין ממש את עניין התשבצים...
אני ואבא שלי אוהבים את אותה מוזיקה בערך, אז כשאנחנו נוסעים שנינו ביחד לאנשהו,
שמים את The Wall או Dark Side, ולפעמים את Wish you Were Here
ומדברים על דברים מעניינים כשהמוזיקה ברקע, ולפעמים יש קטעים כאלה ששנינו
מפסיקים לדבר ומזמזמים [או שרים] את המוזיקה...
הממ....
לי ולאחותי יש קשר ממש ממש טוב, אנחנו מספרים כמעט הכל אחד לשני.
בעצם, כשאני חושב על זה, אני פחות מדבר, אני יותר מקשיב...
היא ואני בדר"כ מדברים על מה שעובר עליה, לרוב על בנים וכאלה...
לפעמים היא מנסה לשדך לי את אחת החברות שלה,
אבל אני מכוער מידי והן תמיד שונאות אותי בסוף...

אמא שלי תמיד אומרת לי שאני נראה ממש טוב, אבל כשאני אומר לה
"אבל זה שאת חושבת שאני נראה טוב לא מביא לי חברה, נכון?"
היא פשוט משתתקת ומחייכת.

אח שלי, בן 5, הוא אולי חמוד למראה-עין, אבל הוא מפלץ נוראי ותחמן לא קטן!
הילד הזה כל הזמן עושה מניפולציות כדי להשיג תשומת לב,
ואם אני לא שם לב אליו הוא ישר רץ לאמא שלי וצועק "אמא, דוד לא משחק איתי!"
או לפעמים, ודווקא כשאני הכי צריך אותן, הוא מחביא לי את נעליי הבית בכל מיני
מקומות שאפילו השטן לא שמע עליהם, ואחרי שאני מתעצבן עליו הוא רץ
ומוציא אותן מהמחבוא... אף פעם לא הבנתי למה הוא עושה את זה :/

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:05

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר