לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2008, 18:03
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי IsraelAtHeart שמתחילה ב "[QUOTE=e13290]מעטים? מעטים..."

לפני שקופצים, יש משהו במה שהוא אומר. ואני לא אומר את זה סתם. אבל כמו שUR5076 אמר יש לי המון חבר'ה שהתגייסו בנוב' למטכל ושלדג, אני אומר לך שלפחות חצי מהם לא סיימו/ עוברים את הגיבוש של השייטת. אבל מה? אני מכיר המון חבר'ה שעשו את המסלול ההפוך שעברו גדנ"ע והתקבלו אח"כ למטכ"ל ולשלדג. האמת, לפחות 5 כאלה.

הגיבוש של השייטת הרבה הרבה יותר פיזי, בלי שום ספק בכלל. שלדג ומטכ"ל מחפשים חבר'ה עם יכולת מנטאלית, בלי ספק, אבל בם גם מחפשים המון דברים אחרים. בכלל, כמו שאני רואה ודיברתי עם קצינים דיי בכירים שאמרו לי שבגיבוש של מטכ"ל ושלדג הם מפספים המון חבר'ה מתאימים, לעומת זאת השייטת מפספים הרבה פחות. וזה מילה של אל"מ שמצוי בתחום.

ולפני שקופצים ואומרים ש"השייטת הכי טובים" או כל מיני בולשיט בסגנון(לא שאני מזלזל בשייטת, להפך), כי אני פשוט שומע דברים כאלה יותר מדי לאחרונה. מטכ"ל ושלדג מתעסקים בדברים שאין לכם מושג, ומפליטות פה של חברים שם, הם לא פריארים. בכללי, יכולת פיזית ויכולת להיות "מטורף" אצל לוחם זה לא הכל, זה הרבה, ומפתחים את זה אבל זה לא הכל. זה יעודים שונים, זה אנשים שונים(מאוד) והשייטת זה יחידה מטורפת(במבן החיובי של המילה).

נערך לאחרונה ע"י Aharron בתאריך 10-03-2008 בשעה 18:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר