לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2008, 01:11
  PsyEythan PsyEythan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06
אני צריך ממש להיזהר עם המושג "חבר"

בא לי לקום ופשוט להרוג מישהו. זה לא מי יודע מה בעיה אבל זה דבר שהרתיח אותי פשוט ועד שאני לא ידבר על זה עם אותו בן אדם יש לי אבן על הלב.
אני לא אוהב לחפור אז נקצר:
חזרתי מטיול שנתי ובמקרה היה לחבר שלי כמה תמונות שלי(מקסימום איזה 7 מכל הטיול, אני לא אוהב להצטלם יותר מדי) אז רשמתי לו שאם יש לו כוח שישלח לי את התמונות.
התגובה שלו, "לך יא עומו תחפש מישהו אחר לנצל, מדבר איתי רק בשביל התמונות", פשוט העלתה לי גועל נפש שלא עלה לי הרבה זמן.
בתחילת הטיול הוא צילם משהו ושאלתי אותו "למה לא עם המצלמה שלך?" אמר לי שאין לו בטריות, כמובן שישר הוצאתי מהתיק והבאתי לו בלי לחשוב פעמיים בכלל. בסוף הטיול הוא היה צריך כמה שקלים וביקש ממני, כמובן שהבאתי לו. גם בבית ספר לפעמים הוא צריך שקל או שתיים וכמובן שאני מביא לו. לא מתחשבנים על דברים כאלה עם חברים.
וואלה מכיתה ז' ישר ראיתי את הפונטציאל אצלו, חשבתי לעצמי "אני ישחק אותה חבר שלו, ובכיתה יא' בטיול אני יעקוץ אותו בתמונה(כשאני נזכר בזה, רק תמונה אחת ביקשתי ממנו לצלם, כל השאר זה היה כי הוא רצה לצלם איזה תמונה יפה והיה צריך מתנדב או כי יצא משהו מצחיק)".
ולא הבנתי מאיפה הוא הביא בכלל את ה"מדבר איתי רק בשביל התמונות" כאילו שאני לא מדבר איתו בכלל, וזה לא משנה בכלל, לא הייתי מקבל תגובה כזאת מגעילה אפילו ממישהו שהדיבור שלי איתו זה מקסימום שלום בהפסקה בבית ספר.

מוסר ההשכל:
אני צריך להיזהר באנשים שאני מעניק להם את התואר "חבר".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2008, 12:48
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PsyEythan שמתחילה ב "אני צריך ממש להיזהר עם המושג "חבר""

'חבר', לי לוקח המון זמן עד שאני מגדירה מישהו כ'חבר' שלי... בגלל שלחברים אנימקריבה הכל, נותנת המון מעצמי, ויש ענשים שדורכים על זה, ויש את המעריכים,
צריך להבדיל ביניהם, ההבדל הוא נורא דק,
הוא קטן,
זה רק אומר עליך איזה חבר טוב אתה, שלא משנה מה תמיד כשמישהו יצטרך משהו הוא יוכל לפנות אליך ואתה תתן,
בעתיד תנסה להזהר שבאמת לא יקרה מצב שידרכו עליך.. כמו עכשיו..
יש מצב שמישהו היה לו על המחשב וכתבה הודעה בשמו.. אז או שתתקשר אליו או שתשלח לו שוב הודעה, אם זה יקרה שוב אני אומרת: שילך לחפש ת'חברים' שלו..
ואתה, אתה צריך לדעת, שמטעויות לומדים! ולהבא תדע לא לסמוך על כל אחד ולא ישר לקפוץ כשמישהו אומר משהו- אתה מהסוג אנשים שלא יודעים להגיד 'לא'
ובעתיד אתה תדע שהרבה יותר קל להגיד 'לא'! מאשר 'כן'.

אוהבת אותך נוני, יהיה בסדר!

ישן 14-02-2008, 10:39
  HeavenlyInferno HeavenlyInferno אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PsyEythan שמתחילה ב "אני צריך ממש להיזהר עם המושג "חבר""

אני חושב שגם מה שאומרים בצחוק צריך להיזהר! כי לפעמים צחוק כמו במקרה הזה יכול להיתפס כאמת ולגרום לאחד הצדדים לסבול.עם הסיפורים של כולכם אני הסכמתי "חבר" זו באמת מילה שכבר קשה להשתמש בה..בקצרה אני רק אספר לכם שהיה לי חבר אח!!!!! למשך 4 שנים,הוא היה עולה חדש מארה"ב וכשהגיע חיברו אותו איתי ומשם נוצרה חברות שבה המשפחה שלי! עזרו למשפחה שלו (בגלל מצב כלכלי גרוע) ואני הייתי שם בשבילו בשביל כל רגע מר.הוא לפעמים היה ולפעמים לא היה בשבילי.יום אחד במוצ"ש הוא שולח לי הודעת "מה קורה?" אנחנו מדברים והכל,וביום א' שקט...הוא לא מוכן לדבר איתי ולא מוכן להסביר לי למה הוא לא מוכן לדבר איתי,ומאז כבר כמעט שנתיים זה ככה.היום אנחנ כבר בצבא,אבל עדיין אני תמיד אהיה שם בשבילו לא משהו שאני יכול להגיד עליו.וזה די מבאס..זה באמת על קצה הלשון,אבל אתם בטח מבינים איזה הרס זה היה בשבילי,עד היום כשאנחנו מתראים הוא לא אומר אפילו שלום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר