לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2008, 15:50
  avirano avirano אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי player11 שמתחילה ב "עזרה במילוי מנילה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי player11
שלום, אני מעוניין להתגייס לאחת מהחטיבות הבאות:
נח"ל, גולני או גבעתי.
עכשיו השאלה שלי היא איפה טוחנים יותר שמירות, בנח"ל או בגולני? ואם אפשר קצת הסבר על ההבדל בין השניים. בינתיים דירגתי נח"ל 5, גולני 2, וגבעתי 2.

שאלה שנייה שלי היא מה מבדיל את יחידת הצנחנים מיחידת דובדבן וכיצד כדאי לי לדרג אותן אם אני רוצה להתמיין אליהן.

דבר אחרון, מה זה בדיוק קצונה ייעודית, כמה זה קרבי בתכל'ס ומה עושים קציני קשר ותקשוב, קציני חימוש וכו'...

עריכה: זה אפשרי לסמן "לא מעוניין" (0) בחילות שאני לא רוצה לשרת בהן, או שעדיף לסמן "במידה מועטה מאוד" (1) כדי שאני אוכל לקבל את מה שאני כן רוצה?

אודה מאוד למי שיהיה מוכן לענות.

לפי הסימון שלך רוב הסיכויים שתקבל נח"ל.
אין ממש הבדל בין נח"ל, גולני וגבעתי למעט הגזרות שבהם הם נלחמים וגם זה משתנה. כולם חטיבות חי"ר עם ייעוד דומה בסך הכל.
צנחנים היא בדיוק כמו היחידות חי"ר רק שעושים קורס צניחה בנוסף לכל ויחידת דובדבן זהו יחידה שיוצאים אליה מתוך צנחנים והפעילות שלה היא פעילות מסוערבת (מסתערבים). אם אתה רוצה להתמיין אליהן תסמן צנחנים 5 דובדבן 5 וסטילים 1.
אפשרי לסמן לא מעוניין בכל אשכול בסעיף 2 רק על יחידה אחת בכל אשכול.
(כלומר, באשכול של כפיר, מג"ב וגבעתי מותר רק על אחד. כמו כן ככה גם באשכולות הבאים בתוך סעיף 2 במנילה.)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2008, 16:08
  avirano avirano אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי player11 שמתחילה ב "תודה על התשובות המהירות. אשמח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי player11
תודה על התשובות המהירות.
אשמח לקבל גם מענה על השאלות הבאות:
1. בקשר למספר המינימום של הסימונים - יש הבדל בין אם סימנתי רק 2 העדפות לבין אם סימנתי את כל ההעדפות (נגיד 4 מתוך 4)? לא
2. מהי קצונה ייעודית, עד כמה המסלול הזה קרבי ומהם תפקידי הקצינות השונים: קצין קשר ותקשוב, קצין חימוש, קצין רפואה וקצין לוגיסטיקה? מתקבלים לשם עם פרופיל 72 אז אני מניח שזה לא הכי קרבי בעולם אלא יותר מסייעים כמו התותחנים. חוץ מזה שחוץ מהקצונה בחיל התקשוב כולם עושים טירונות רובאי 02 שזה רובאי עורפי ובתקשוב עושים רובאי 03 ככה שאני לא מאמין שזה קרבי כמו בחטיבות החי"ר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר